Trwa wczytywanie produktów

Naklejki 3D na samochód

Zabawna dekoracja, designerska ozdoba lub skuteczna reklama – naklejki 3D na samochód mogą przybierać rozmaite formy. Nowoczesna grafika w trójwymiarowej wersji wzmacnia efekt przekazu. W Naklejkon by Booklet oferujemy różnego rodzaju naklejki 3D na samochód.

MultiMotyw

Łącz nakłady i oszczędzaj – zamawiając naklejki o tym samym kształcie i wymiarze, w ramach jednego nakładu możesz zamówić kilka motywów.

Cyfrowe wycinanie

Nacinanie naklejek wykonujemy z pominięciem drogich wykrojników. Twoje naklejki mogą mieć dowolny kształt i wielkość bez ponoszenia nadmiernych kosztów.

Dowolny nakład

Wykorzystując cyfrową technologie druku możemy zrealizować każde zlecenie – od kilku do kilku tysięcy sztuk w bardzo krótkim czasie.

Druk kolorowy

Wszystkie naklejki drukujemy w przestrzeni kolorystycznej CMYK.

Kontakt z doradcą

Napisz do czego chcesz wykorzystać naklejkę, a nasi doradcy chętnie Ci doradzą, a jeżeli preferujesz rozmowę, zadzwoń.

Pasja, praca czy pomysł na życie?

Cokolwiek chcą Państwo przekazać poprzez drukowaną naklejkę, my wykonamy ją w taki sposób, by trafiła do odbiorców. Jeśli ma to być informacja o tym, co pasjonujące w życiu, chętnie pomożemy. Zrobimy także naklejki 3D na samochód w wersjach reklamujących Państwa firmę. Może potrzebne są materiały na temat tego, co w życiu ważne, albo obrazy, które podkreślają unikatowy charakter samochodu? Polecamy także żartobliwe, radosne naklejki, dzięki którym pojazd wyróżnia się wśród wielu innych.

Grafika, zdjęcia i hasła, czyli naklejki na każdy temat

Drukowanie w jakości high quality pozwala nam uzyskać spektakularne efekty. Naklejki 3D na samochód przyciągają spojrzenia – sprawdzą się podczas kampanii promocyjnych czy innych akcji, których głównym celem jest zwrócenie uwagi na problem czy temat. Najlepsza jakość drukowania umożliwia dostrzeżenie nawet najdrobniejszych detali, a wiernie oddane kolory tworzą wspaniałe kontrasty czy cieniowania. Ekologia, zwierzęta, sport czy inne pasje – wystarczy, że otrzymamy Państwa plik z projektem, a jego realizacja w standardowym terminie potrwa zaledwie 3 dni.

Wydruki najlepszej jakości

W Naklejkon by Booklet możemy wykonać naklejki w różnym stylu i formacie. Począwszy od niewielkich wydruków w klasycznych formatach, aż po te, które sami Państwo wymyślą według własnego projektu. Dążymy do perfekcji w swojej pracy, a innowacyjne urządzenia technologiczne pomagają nam w osiąganiu spektakularnych efektów. W poprawnym przygotowaniu pliku z projektem pomoże Państwu nasz poradnik na stronie internetowej Naklejkon by Booklet. Podajemy również cennik przesyłek kurierskich. Nasze naklejki są trwałe, wodoodporne, a także odporne na blaknięcie i na długo zachowują swoją pierwotną kolorystykę.

Naklejki do czytania i oglądania

Jeśli zamówią Państwo naklejkę 3D na samochód, na której znajduje się także napis, polecamy wersję z nadrukiem po stronie kleju. Tego rodzaju naklejkę wystarczy zamocować od środka na samochodowej szybie, dzięki czemu nie tylko będzie ona doskonale widoczna, ale nie będzie narażona na uszkodzenia czy przypadkowe lub celowe usunięcia.