Trwa wczytywanie produktów

Naklejki 3D na podłogę

Proponujemy naklejki 3D na podłogę, na których mogą Państwo umieścić zarówno znaki informacyjne, jak i ostrzegawcze czy też efektowną dekorację posadzki. Oferujemy wysokiej jakości druk zabezpieczony specjalnym laminatem chroniącym naklejki przed ścieraniem i uszkodzeniami.

MultiMotyw

Łącz nakłady i oszczędzaj – zamawiając naklejki o tym samym kształcie i wymiarze, w ramach jednego nakładu możesz zamówić kilka motywów.

Cyfrowe wycinanie

Nacinanie naklejek wykonujemy z pominięciem drogich wykrojników. Twoje naklejki mogą mieć dowolny kształt i wielkość bez ponoszenia nadmiernych kosztów.

Dowolny nakład

Wykorzystując cyfrową technologie druku możemy zrealizować każde zlecenie – od kilku do kilku tysięcy sztuk w bardzo krótkim czasie.

Druk kolorowy

Wszystkie naklejki drukujemy w przestrzeni kolorystycznej CMYK.

Kontakt z doradcą

Napisz do czego chcesz wykorzystać naklejkę, a nasi doradcy chętnie Ci doradzą, a jeżeli preferujesz rozmowę, zadzwoń.

Innowacyjne naklejki 3D na podłogę w Naklejkon by Booklet

Nasza drukarnia naklejek działa od wielu lat i dzięki temu możemy zaoferować Państwu pełen profesjonalizm wykonywanych usług, poparty doświadczeniem i wiedzą. Innowacyjne rozwiązania technologiczne nie ominęły również i naszej branży. Wykorzystując więc najnowsze osiągnięcia techniczne i możliwości sprzętu drukarskiego, proponujemy wysokiej jakości naklejki 3D na podłogę, które prezentują się spektakularnie i z niezwykłą precyzją imitują naturalne krajobrazy, sceny czy przedmioty.

Dowolne kształty i oryginalne naklejki

W naszej drukarni naklejek jesteśmy otwarci na Państwa propozycje. U nas można wybrać dowolny kształt naklejki 3D na podłogę, jej kolorystykę i wygląd nadruku. Co niezwykle istotne, nie ponoszą Państwo kosztów wykrojnika, a my dzięki wykorzystaniu technologii cyfrowej wykonujemy zlecenie w krótkim terminie. Utrzymany wysoki poziom wydruku High Quality pozwala na produkcję naklejek 3D na podłogę w znakomitej jakości z najdrobniejszymi szczegółami i wyjątkową dokładnością.

Samoprzylepne informacje i dekoracje na podłogi

Łatwość naklejenia na powierzchnię posadzki oraz wytrzymałość na ścieranie to dwie cechy, które wyróżniają dobrej jakości produkty drukowane w naszej firmie. Dodatkową zaletą jest też bezproblemowe usuwanie naklejek z posadzki. Naklejkon by Booklet oferuje różnego rodzaju grafikę, której mogą Państwo użyć w swojej firmie produkcyjnej, w swoim biurze, hotelu czy sklepie. Informacje o kierunku wchodzenia, promocjach czy punktach, gdzie czekają wyjątkowe oferty, to tylko przykłady propozycji, w których mogą Państwo wykorzystać różnego rodzaju naklejki.

Reklama na podłodze

Jeśli reklama ma przyciągać uwagę, to z pewnością, warto wykorzystać do tego również podłogę. Punkty handlowe czy usługowe bez przeszkód mogą wymieniać informacje o sezonowych obniżkach, wyprzedażach czy promocjach. Naklejki na podłogi są barwnym akcentem, a jednocześnie nośnikiem informacji, którą mogą Państwo zmienić w dowolnym czasie. Polecamy barwne naklejki wykonywane w technologii solventowej (naklejki foliowe) oraz naklejki papierowe wykonane w technologii laserowej. Zabezpieczone matowym laminatem podłogowym sprawdzą się w warunkach narażenia na ścieranie i zaplamienia.