Trwa wczytywanie produktów

Naklejki 3D na podłogę

Proponujemy naklejki 3D na podłogę, na których mogą Państwo umieścić zarówno znaki informacyjne, jak i ostrzegawcze czy też efektowną dekorację posadzki. Oferujemy wysokiej jakości druk zabezpieczony specjalnym laminatem chroniącym naklejki przed ścieraniem i uszkodzeniami.

MultiMotyw

Łącz nakłady i oszczędzaj – zamawiając naklejki o tym samym kształcie i wymiarze, w ramach jednego nakładu możesz zamówić kilka motywów.

Cyfrowe wycinanie

Nacinanie naklejek wykonujemy z pominięciem drogich wykrojników. Twoje naklejki mogą mieć dowolny kształt i wielkość bez ponoszenia nadmiernych kosztów.

Dowolny nakład

Wykorzystując cyfrową technologie druku możemy zrealizować każde zlecenie – od kilku do kilku tysięcy sztuk w bardzo krótkim czasie.

Druk kolorowy

Wszystkie naklejki drukujemy w przestrzeni kolorystycznej CMYK.

Kontakt z doradcą

Napisz do czego chcesz wykorzystać naklejkę, a nasi doradcy chętnie Ci doradzą, a jeżeli preferujesz rozmowę, zadzwoń.

Innowacyjne naklejki 3D na podłogę w Naklejkon by Booklet

Nasza drukarnia naklejek działa od wielu lat i dzięki temu możemy zaoferować Państwu pełen profesjonalizm wykonywanych usług, poparty doświadczeniem i wiedzą. Innowacyjne rozwiązania technologiczne nie ominęły również naszej branży. Wykorzystując więc najnowsze osiągnięcia techniczne i możliwości sprzętu drukarskiego, proponujemy wysokiej jakości naklejki 3D na podłogę, które prezentują się spektakularnie i z niezwykłą precyzją imitują naturalne krajobrazy, sceny czy przedmioty.

Dowolne kształty i oryginalne naklejki

W naszej drukarni naklejek jesteśmy otwarci na Państwa propozycje. U nas można wybrać dowolny kształt naklejki 3D na podłogę, jej kolorystykę i wygląd nadruku. Co niezwykle istotne, nie ponoszą Państwo kosztów wykrojnika, a my dzięki wykorzystaniu technologii cyfrowej wykonujemy zlecenie w krótkim terminie. Utrzymany wysoki poziom wydruku High Quality pozwala na produkcję naklejek 3D na podłogę w znakomitej jakości z najdrobniejszymi szczegółami i wyjątkową dokładnością.

Samoprzylepne informacje i dekoracje na podłogi

Łatwość naklejenia na powierzchnię posadzki oraz wytrzymałość na ścieranie to dwie cechy, które wyróżniają dobrej jakości produkty drukowane w naszej firmie. Dodatkową zaletą jest też bezproblemowe usuwanie naklejek z posadzki. Naklejkon by Booklet oferuje różnego rodzaju grafikę, której mogą Państwo użyć w swojej firmie produkcyjnej, w swoim biurze, hotelu czy sklepie. Informacje o kierunku wchodzenia, promocjach czy punktach, gdzie czekają wyjątkowe oferty, to tylko przykłady propozycji, w których mogą Państwo wykorzystać różnego rodzaju naklejki.

Reklama na podłodze

Jeśli reklama ma przyciągać uwagę, to z pewnością, warto wykorzystać do tego również podłogę. Punkty handlowe czy usługowe bez przeszkód mogą wymieniać informacje o sezonowych obniżkach, wyprzedażach czy promocjach. Naklejki na podłogi są barwnym akcentem, a jednocześnie nośnikiem informacji, którą mogą Państwo zmienić w dowolnym czasie. Polecamy barwne naklejki wykonywane w technologii solventowej (naklejki foliowe) oraz naklejki papierowe wykonane w technologii laserowej. Zabezpieczone matowym laminatem podłogowym sprawdzą się w warunkach narażenia na ścieranie i zaplamienia.

Zalety naklejek 3D na podłogę

Zastosowanie naklejek 3D na podłogę otwiera drzwi do niezwykłych możliwości zarówno w dekoracji wnętrz, jak i promocji własnej marki. Naklejki podłogowe 3D są nie tylko ozdobą, ale także intrygującą formą reklamy, zaskakującą i zachwycającą wszystkich, którzy przechodzą obok niej. Naklejki tego rodzaju mogą być na przykład zjawiskowymi iluzjami optycznymi, idealnymi do przyciągnięcia uwagi w miejscach publicznych, takich jak centra handlowe, muzea, hale wystawowe czy różnego rodzaju lokalne usługowe. Naklejki podłogowe 3D robią duże wrażenie, tworząc efekt trójwymiarowy, który sprawia, że podłoga wydaje się mieć głębię lub wypukłość. Kreatywne użycie tych naklejek może przyciągnąć uwagę do wybranego produktu lub usługi, stając się nieocenionym narzędziem marketingowym, które pomaga rozpromować produkt lub usługę. Co więcej, naklejki podłogowe są łatwe do zastosowania i usunięcia, dlatego regularne aktualizowanie dekoracji i przekazów reklamowych jest bardzo łatwe i nie zajmuje wiele czasu. W ten sposób naklejki 3D na podłogę wprowadzają świeżość i dynamikę do każdej przestrzeni, zaskakując i zachwycając przechodniów oraz sprawiając, że firma reklamująca się w ten sposób zapada w pamięć. Warto zadbać o to, by projekt naklejki był spójny z działalnością firmy - to doskonały sposób na skuteczną reklamę.

Gdzie wykorzystać naklejki na podłogę z efektem 3D?

Naklejki podłogowe to nowoczesny i oryginalny sposób na dekorację i ożywienie wnętrza domowego lub publicznego, np. restauracji, kawiarnii, przytulnej księgarnii, hotelowej recepcji czy innego lokalu odwiedzanego przez gości i klientów. Szczególnie naklejki 3D, które umożliwiają wprowadzenie niespotykanych dotąd efektów. Mogą stać się one główną ozdobą pomieszczenia, nadając mu określonego charakteru i atmosfery. W zależności od preferencji naklejki na podłogę mogą przedstawiać różnorodne krajobrazy, abstrakcyjne kształty lub ulubione postacie z filmów i komiksów.

Idealnym miejscem do zastosowania naklejek podłogowych w domu może być pokój dziecięcy, w którym kolorowe motywy mogą przyciągać uwagę i stymulować kreatywność. Naklejki 3D z obrazem oceanu lub kosmosu mogą z powodzeniem ożywić sypialnię, tworząc relaksującą atmosferę, która sprzyja relaksowi oraz rozmyślaniom. W salonie naklejki mogą służyć jako punkt zainteresowania dla gości, dodając elementu zaskoczenia do dekoracji. Natomiast w łazience naklejki przeznaczone na podłogę mogą stać się funkcjonalną dekoracją, przedstawiającą na przykład kształty muszli lub fal, wprowadzając do pomieszczenia przyjemny nastrój plaży, przypominający rajskie wakacje. W kuchni z kolei można zastosować naklejki z motywem owoców lub warzyw, dodając tym samym energetyzującego ducha do codziennego gotowania. Naklejki na podłogę to nie tylko dekoracja, ale również sposób na personalizację przestrzeni zgodnie z własnym gustem i stylem.