Trwa wczytywanie produktów

Etykiety z numerem seryjnym produktu

Etykiety z numerem seryjnym produktu stosowane są przede wszystkim w branży motoryzacyjnej. To tam każdy podzespół czy część ma swój unikalny numer oraz kod. Bez zastosowania etykiet nie byłoby możliwe zidentyfikowanie konkretnego elementu, co przede wszystkim uniemożliwiłoby produkcję pojazdów, a także sprzedaż części zamiennych. Oczywiście etykiety z numerem seryjnym produktu wykorzystuje się także w innych branżach. Produkty te sprawdzą się wszędzie tam, gdzie dana część lub towar przypisany jest innemu. Przykładem może być branża AGD i RTV, tam również konkretne podzespoły sprzętowe będą pasować do danego modelu urządzenia.

MultiMotyw

Łącz nakłady i oszczędzaj – zamawiając naklejki o tym samym kształcie i wymiarze, w ramach jednego nakładu możesz zamówić kilka motywów.

Cyfrowe wycinanie

Nacinanie naklejek wykonujemy z pominięciem drogich wykrojników. Twoje naklejki mogą mieć dowolny kształt i wielkość bez ponoszenia nadmiernych kosztów.

Dowolny nakład

Wykorzystując cyfrową technologie druku możemy zrealizować każde zlecenie – od kilku do kilku tysięcy sztuk w bardzo krótkim czasie.

Druk kolorowy

Wszystkie naklejki drukujemy w przestrzeni kolorystycznej CMYK.

Kontakt z doradcą

Napisz do czego chcesz wykorzystać naklejkę, a nasi doradcy chętnie Ci doradzą, a jeżeli preferujesz rozmowę, zadzwoń.

Naklejki z numerem seryjnym – jakie wybrać?

Naklejki z numerem seryjnym występują w kilku wersjach różniących się materiałem. Wszystko zależy od tego, gdzie konkretny produkt będzie wykorzystywany i jakie niebezpieczeństwo lub ryzyko jego uszkodzenia występuje. Dlatego też stosuje się między innymi papier do produkcji etykiet z numerem seryjnym produktu, gdy ten nie będzie narażony na uszkodzenia. Co warto zaznaczyć, to stosunkowo niedrogie rozwiązanie. Trwalsze od papierowych i przystosowane do dłuższego eksploatowania są etykiety foliowe SuperMoc. Charakteryzują się dużą przyczepnością, przyklejają się nawet do powierzchni, które nie są idealnie gładkie. Tutaj polecamy naklejki Super Moc i produkty przygotowane specjalnie z myślą o powierzchniach porowatych. Istnieją także etykiety z numerem seryjnym wykonane z poliestru. To również dobry wybór. Mają one dużą odporność na zmiany temperatur. Dla przykładu w branży motoryzacyjnej wykorzystuje się naklejki poliestrowe wszędzie tam, gdzie konkretny element narażony jest na pracę w bardzo wysokich temperaturach. Etykieta naklejona w takim miejscu zachowuje swoje właściwości i czytelność przynajmniej przez kilka lat użytkowania. Co ważne, naklejki z numerem seryjnym produktu mogą występować w wersjach spersonalizowanych, dane na nich mogą różnić się w zależności od potrzeb klienta, tak samo, jak zastosowane do łatwiejszej identyfikacji produktów kody kreskowe czy QR.

Etykiety z numerem seryjnym – w jakich branżach są przydatne?

Etykiety, na których naniesiono numer seryjny danego produktu, wykorzystuje się w wielu branżach. Warto zaznaczyć, że nie jest to tylko motoryzacja. Podczas produkcji, a następnie magazynowania towarów, również będą to elementy niezbędne. Naklejki foliowe w takim wydaniu sprawdzą się także podczas transportu. Należy jednak zauważyć, że naklejki seryjne w transporcie morskim muszą spełniać rygorystyczne normy, przede wszystkim wytrzymałościowe. Tylko wtedy istnieje pełne bezpieczeństwo, że w trakcie podróży nie zostaną uszkodzone. Oczywiście w przypadku tych naklejek również istnieje możliwość personalizacji. Chętnie wykonamy dla Państwa naklejki według indywidualnego projektu. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.