Trwa wczytywanie produktów

Branża reklamowa – naklejki reklamowe

Branża reklamowa to wręcz nieograniczone możliwości promocji własnej firmy, przedsiębiorstwa czy tylko samej usługi. Wystarczy wziąć pod uwagę fakt, że nośnikiem reklamy może być tak naprawdę wszystko, poczynając od plastikowych kubeczków, a kończąc na pendrive’ach i długopisach. Etykiety promocyjne sprawdzą się więc doskonale zawsze, gdy konieczne będzie zareklamowanie usługi, produktu czy firmy. Co ważne, w tym przypadku nie ma znaczenia branża - każde przedsiębiorstwo mniejsze lub większe potrzebuje rozgłosu i kolejnych potencjalnych klientów. Warto zainwestować w naklejki firmowe z logo lub inne etykiety reklamowe.

MultiMotyw

Łącz nakłady i oszczędzaj – zamawiając naklejki o tym samym kształcie i wymiarze, w ramach jednego nakładu możesz zamówić kilka motywów.

Cyfrowe wycinanie

Nacinanie naklejek wykonujemy z pominięciem drogich wykrojników. Twoje naklejki mogą mieć dowolny kształt i wielkość bez ponoszenia nadmiernych kosztów.

Dowolny nakład

Wykorzystując cyfrową technologie druku możemy zrealizować każde zlecenie – od kilku do kilku tysięcy sztuk w bardzo krótkim czasie.

Druk kolorowy

Wszystkie naklejki drukujemy w przestrzeni kolorystycznej CMYK.

Kontakt z doradcą

Napisz do czego chcesz wykorzystać naklejkę, a nasi doradcy chętnie Ci doradzą, a jeżeli preferujesz rozmowę, zadzwoń.

Etykiety firmowe i nie tylko – zastosowanie naklejek reklamowych

Etykiety reklamowe mają szerokie zastosowanie w wielu branżach. Mogą z nich korzystać firmy usługowe, handlowe, ale i produkcyjne. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby zamówienie na druk naklejek firmowych było zlecone przez zakłady przemysłowe, motoryzacyjne itp. Każde przedsiębiorstwo, które chce skutecznie zareklamować swoją działalność, zrobi to z pomocą tych produktów. Dla przykładu firmy mogą wystąpić o wydruk etykiet, gdy chcą, aby te trafiły na wszelkiego rodzaju produkty od notatników po kalendarze i wiele innych elementów mogących stanowić reklamę konkretnego przedsiębiorstwa. Naklejki firmowe z logo najczęściej wykonywane są przy użyciu papieru termicznego, czasem jednak również folii, jeśli mają być wykorzystywane w trudnych warunkach. Chcemy zaznaczyć, że nasza drukarnia przygotowuje naklejki reklamowe w różnym nakładzie. Nie ma znaczenia liczba zleconych etykiet. Co ważne, każda z nich może zostać spersonalizowana pod wymagania klienta. Przygotujemy etykiety według indywidualnego projektu. Stworzymy naklejki czytelne, przyciągające wzrok, bardzo trwałe, jednocześnie z mocnym klejem, co pozwala użytkować je po naklejeniu przez długi czas. Wykorzystujemy najnowocześniejsze metody zadruku, co pozwala nam tworzyć szczegółowe i zawsze czytelne naklejki.

Naklejki reklamowe – czy spełniają tylko funkcje marketingową?

Etykiety z logo firmy - wersje reklamowe, mające na celu przyciągnąć wzrok, a jednocześnie zwiększyć popularność marki. Nie da się ukryć, że marketing wcale nie musi oznaczać jedynej funkcji takich naklejek. Można je także zastosować jako sposób na poinformowanie potencjalnych klientów czy kontrahentów o istnieniu danego przedsiębiorstwa. Każda naklejka może być nośnikiem kilku informacji, co za tym idzie, oprócz elementu reklamy, równie dobrze mogą się na niej pojawić identyfikacyjne znaki na przykład dany produkt będzie zareklamowany, mimo wszystko również opisany. W naszej drukarni tworzymy naklejki reklamowe dla branży marketingowej, przygotowujemy przylepki foliowe oraz etykiety papierowe. Oferujemy produkty wykonane z najwyższych materiałów, sprawdzające się w wielu branżach, także tam, gdzie są narażone na szkodliwe działanie czynników zewnętrznych.