Trwa wczytywanie produktów

Naklejki foliowe metalizowane Silver

Kształt naklejki
Konfekcja i cięcie
Rodzaj surowca
Uszlachetnienie (zabezpieczenie)
Kolorystyka
Tryb realizacji:
Planowana data wysyłki:
Warunkiem wysyłki w terminie jest:
  • złożenie kompletnego zamówienia z poprawnym plikiem i linią cięcia do godz. 9:00,
  • opłacenie zamówienia szybką płatnością online PAYU (nie dotyczy pobrania)
Cena netto
(brutto)
Naklejki foliowe silver o wykończeniu srebrnym-błyszczącym to sposób, aby podnieść prestiż swoich produktów. Naklejki dedykowane na różne maszyny i urządzenia do prezentowania logo, gwarancji, certyfikatów, etc. Naklejka posiada warstwę laminatu błyszczącego.
 
 
Wyceń i zamów

Potrzebujesz pomocy lub rady?

Nasz zespół obsługi klienta chętnie odpowie na Twoje pytanie i rozwieje wszelkie wątpliwości. Zapraszamy do kontaktu od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16.

+48 62 594 12 09 lub info@naklejkon.pl

Podstawowe informacje techniczne

Rozdzielczość projektów

Optymalna rozdzielczość 300 dpi (min. 250 dpi). 

Wymagane spady

Spady min. 2 mm (dotyczy plików PDF, EPS). Jeżeli w pliku nie można zdefiniować spadów, wielkość netto należy powiększyć, lub dodać ramkę.

Akceptowane formaty plików

Sugerujemy następujące formaty plików: PDF, TIF, JPG, EPS, PSD. Nie przyjmujemy plików otwartych np. CorelDraw.

Czym jest CMYK?

Jest standard reprodukcji kolorów w poligrafii. CMYK to cztery kolory: cyjan, magenta, żółty i czarny, są to tzw. kolory procesowe.

Opcja Multi-Motyw

Łącz nakłady i oszczędzaj - zamawiając naklejki o tym samym kształcie i wymiarze, w ramach jednego nakładu możesz zamówić kilka motywów. Min. ilość jednego wzoru to 30 sztuk. UWAGA! Niektóre produkty są wyłączone z tej promocji - informacja o tym widnieje pod kalkulatorem.

Czas realizacji

W kalkulatorach umożliwiamy wybór różnych trybów realizacji. Należy zawsze kierować się wybranym wariantem i planowanym terminem wysyłki, który jest widoczny już w momencie wyceny. Informujemy, że nie rozdzielamy zamówień i jeśli produkty w koszyku mają różne terminy realizacji, to dla całego zamówienia zostaje przyjęty najdłuższy z nich.

Naklejki foliowe Silver

Jak wyróżnić firmę na tle konkurencji? To często zadawane pytanie, a niestety w wielu przypadkach brak pomysłów na jego realizację. W takich sytuacjach z pomocą przychodzi drukarnia internetowa Naklejkon, która wykonuje naklejki foliowe Silver. To świetne rozwiązanie, które doda Państwa firmie prestiżu i przyciągnie uwagę potencjalnych klientów. Gwarantujemy szybki czas realizacji zlecenia oraz perfekcyjne wykonanie naklejek według autorskiego projektu.

Szerokie zastosowanie naklejek foliowych Silver

Naklejki foliowe Silver drukowane na eleganckich srebrnych, błyszczących foliach z dodatkiem permanentnego kleju to doskonała alternatywa dla produkcji naklejek na klasycznej folii białej. Nic więc dziwnego, że jest to jeden z najchętniej wybieranych produktów z naszej oferty. Zachęcają one nie tylko eleganckim wyglądem, ale przede wszystkim wysokiej klasy wykonaniem, które gwarantuje nawet kilkuletnie użytkowanie. Naklejki Silver od producenta Naklejkon przeznaczone są do wszystkich gładkich i płaskich powierzchni. Mogą być naklejane na powierzchnie szklane, ale również na wszelkiego rodzaju maszyny, urządzenia czy sprzęt elektroniczny. 

Gwarancja jakości i perfekcyjnego druku

Naklejki Silver to połączenie pełnokolorowego druku o wysokiej rozdzielczości wraz z precyzyjnym wycinaniem za pomocą plotera po obrysie. Wykorzystanie wysokiej jakości druku naklejek foliowych Silver w pełnej palecie kolorów CMYK pozwala na produkcję bardzo czytelnych i wyrazistych grafik oraz treści tekstowych. Takie rozwiązanie daje nieograniczone możliwości w kreowaniu różnego rodzaju naklejek reklamowych, promocyjnych oraz informacyjnych. Świetnie sprawdzają się jako prezentacja firmowego logo, a także jako naklejki na certyfikaty, dyplomy czy gwarancję zakupu.

Naklejki foliowe Silver z laminatem

Produkowane przez Naklejkon naklejki foliowe Silver to produkty wykonywane przy użyciu najlepszej klasy materiałów oraz specjalistycznych urządzeń drukarskich. Prezentowane tutaj naklejki otrzymacie Państwo z laminatem, który zabezpiecza naklejkę przed czynnikami zewnętrznymi, a także gwarantują niesamowity efekt wizualny, który tworzy połączenie eleganckiej srebrnej folii z delikatną błyszczącą powłoką. Co więcej, zalaminowany produkt wykazuje znacznie większą odporność na urazy mechaniczne, takie jak tarcie czy zarysowania.