Trwa wczytywanie produktów

Przetestuj Naklejkon

"

Zobacz jakość Naklejkon - Przetestuj zanim kupisz

Dajemy ci możliwość sprawdzenia jakości naklejek bez konieczności wydawania pieniędzy*. Wydrukuj swój projekt i sprawdź, jak będzie się prezentował na naklejce. Wydruk zostanie wykonany na białej błyszczącej folii i wycięty do kształtu. Pomyśl, jaką zdobędziesz wiedzę o naklejkach: zobaczysz kolory, precyzję i szczegóły, jakość cięcia i konfekcji. To wiedza, która będzie dla Ciebie bezcenna przy składaniu zamówienia przez ciebie w przyszłości. Sprawdź nas i zobacz różnicę!

Przetestuj Naklejkon

*) Jedyny koszt to opłata związana z wysyłką w wysokości 9,90 zł.


Jak przetestować jakość Naklejkon?

  1. Wypełnij poniższy formularz i załącz plik do druku. Max wymiar naklejki to 200 x 200 mm. 
  2. Zwrotnie otrzymasz maila z linkiem do realizacji płatności online. Po opłaceniu zamówienia zlecenie jest przekazywane do Działu Graficznego, który wyśle wizualizacje. Prosimy o regularne sprawdzanie skrzynki odbiorczej.
  3. Na realizację twojego zamówienia testowego potrzebujemy ok. 5 dni roboczych. 

Z promocji można skorzystać tylko raz. Korzystanie z promocji wiąże się z zapisem do newslettera. Po ok. 2 tygodniach od otrzymania próbek poprosimy o wypełnienie krótkiej ankiety.

Do przesyłki załączymy kilka słów o wykorzystanej technologii oraz poprosimy Cię opinię o przesłanych samplach - chcemy się nieustannie rozwijać, a oceny wyrażone przez użytkowników naklejek są dla nas najważniejsze!

Formularz zamówienia wydruku testowego 

AKCJA ZOSTAŁA ZAKOŃCZONA W DNIU 29.09.2023 R.

Potrzebujesz pomocy lub rady?

Nasz zespół obsługi klienta chętnie odpowie na Twoje pytanie i rozwieje wszelkie wątpliwości. Zapraszamy do kontaktu od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16.

+48 62 594 12 09 lub info@naklejkon.pl