Trwa wczytywanie produktów

Naklejki okrągłe

Naklejki okrągłe od Naklejkon są przeznaczone do znakowania różnego rodzaju produktów, opakowań i przedmiotów. Są uniwersalne, dlatego można je wykorzystać na różne sposoby. Etykiety okrągłe to zdecydowanie jedne z najpopularniejszych naklejek, które cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem.

MultiMotyw

Łącz nakłady i oszczędzaj – zamawiając naklejki o tym samym kształcie i wymiarze, w ramach jednego nakładu możesz zamówić kilka motywów.

Cyfrowe wycinanie

Nacinanie naklejek wykonujemy z pominięciem drogich wykrojników. Twoje naklejki mogą mieć dowolny kształt i wielkość bez ponoszenia nadmiernych kosztów.

Dowolny nakład

Wykorzystując cyfrową technologie druku możemy zrealizować każde zlecenie – od kilku do kilku tysięcy sztuk w bardzo krótkim czasie.

Druk kolorowy

Wszystkie naklejki drukujemy w przestrzeni kolorystycznej CMYK.

Kontakt z doradcą

Napisz do czego chcesz wykorzystać naklejkę, a nasi doradcy chętnie Ci doradzą, a jeżeli preferujesz rozmowę, zadzwoń.

Etykiety okrągłe na produkty

Naklejki kropki okrągłe mogą okazać się doskonałym sposobem wykończenia opakowania, świetnie sprawdzą się jako etykiety na produkty spożywcze, naklejki firmowe i nie tylko. Jeżeli chcą Państwo zadbać o identyfikację wizualną swojego biznesu, zwiększyć rozpoznawalność firmy i niewielkim kosztem zdobyć nowych klientów, nalepki reklamowe to bardzo dobra inwestycja. Naklejki okrągłe znakomicie się sprawdzą także we własnym domu. Można je zastosować jako oznaczenie konkretnego schowka lub urządzenia, a także jako ciekawe uatrakcyjnienie produktów codziennego użytku. Tak naprawdę możliwości zastosowania okrągłych naklejek są nieograniczone i zależą przede wszystkim od prywatnych preferencji oraz kreatywności.

Naklejki w formie kropek dopasowane do potrzeb klienta

Nasze naklejki są wykonane z wytrzymałych, solidnych materiałów, które są odporne na niekorzystne warunki zewnętrzne, poza tym charakteryzuje je dobra przyczepność oraz czytelny i wyraźny druk. Będą doskonałym rozwiązaniem na plastikowe pojemniki, butelki, słoiki oraz inne produkty w zależności od potrzeb. U nas mogą Państwo zamówić naklejki o dowolnym nakładzie od kilku do kilku tysięcy sztuk w bardzo krótkim czasie. W ramach jednego nakładu można zamówić różne motywy. Zamówienia są przez nas realizowane w ciągu 3 dni roboczych, można wybrać też opcję ekspres. Potrafimy profesjonalnie doradzić i pomóc w doborze odpowiedniego rozwiązania.

Duży wybór naklejek okrągłych zawsze w jakości HighQuality

Naklejki drukujemy w technologii solwentowej oraz laserowej zawsze w jakości HighQuality, dlatego mogą mieć Państwo pewność co do ich wysokiej jakości. Proponujemy szeroki wybór naklejek kropek, przezroczystych, podłogowych, na koszulki, ściennych, wypukłych 3D.