Trwa wczytywanie produktów

Naklejki papierowe Multi-Arkusz

Kształt naklejki
Konfekcja i cięcie
Rodzaj surowca
Uszlachetnienie (zabezpieczenie)
Kolorystyka
Tryb realizacji:
Planowana data wysyłki:
Warunkiem wysyłki w terminie jest:
  • złożenie kompletnego zamówienia z poprawnym plikiem i linią cięcia do godz. 9:00,
  • opłacenie zamówienia szybką płatnością online PAYU (nie dotyczy pobrania)
Cena netto
(brutto)
Multi-Arkusz to kilka motywów graficznych i kształtów na jednym arkuszu. UWAGA! Wpisując wymiary do kalkulatora, należy podać wysokość i szerokość arkusza. Ilość sztuk również dotyczy gotowych Multiarkuszy.
Wyceń i zamów

Potrzebujesz pomocy lub rady?

Nasz zespół obsługi klienta chętnie odpowie na Twoje pytanie i rozwieje wszelkie wątpliwości. Zapraszamy do kontaktu od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16.

+48 62 594 12 09 lub info@naklejkon.pl

Podstawowe informacje techniczne

Rozdzielczość projektów

Pliki do druku powinny zostać wygenerowane (zapisane) w rozdzielczości optymalnej 300 dpi (min. 250 dpi). Uwaga! Przeskalowanie grafik bitowych np. zdjęć, do wyższej rozdzielczości może powodować pojawienie się na wydruku nieoczekiwanych "efektów" a'la piksele czy szumy.

Wymagane spady

Standardowo do druku oczekujemy, że pliki będa miały zdefiniowane spady 2-3 mm (dotyczy plików PDF, EPS). Jeżeli w pliku nie można zdefiniować spadów, wielkość netto należy powiększyć w wartość spadów czy 2-3 mm z każdej strony.

Akceptowane formaty plików

Do druku akceptujemy standardowe i popularne formatów funkcjonujące w poligrafii. Aby móc zagwarantować jakość sugerujemy następujące formaty plików: PDF, TIF, JPG, EPS, PSD. Nie przyjmujemy plików otwartych np. CorelDraw.

Czym jest CMYK?

Jest standard reprodukcji kolorów w poligrafii. CMYK to cztery kolory: cyjan, magenta, żółty i czarny, są to tzw. kolory procesowe. Podczas tworzenia lub generowania plików do druku należy sprawdzić przestrzeń barwną, w której pracujemy - to może powodować różnice między wydrukiem, a oczekiwaniami.

Opcja Multi-Motyw

Łącz nakłady i oszczędzaj! Jeżeli zamawiasz więcej niż jeden projekt (motyw) naklejki o tym samym wymiarze (kształty naklejek mogą być różne) możesz zsumować ich nakłady i dzięki temu uzyskać niższą cenę jednostkową. Pamiętaj, aby przy dodawaniu plików wpisać w ich nazwie oczekiwaną ilość, gdyż bez tej informacji nakład zostanie podzielony proporcjonalnie. UWAGA! Ilość jednego wzoru nie może być mniejsza niż 30 sztuk.

Konfekcja i cięcie

Stosujemy kilka wersji konfekcji naklejek, a od wyboru konfekcji zależy sposób cięcia użytków. Konnfekcja czyli w jakij postaci trafią do Ciebie zamówione naklejki jest zwykle powiązany z ich przeznaczeniem.

Zapoznaj się z opisem

Naklejki papierowe Multi-Arkusz

Naklejki papierowe drukowane w Multi-Arkuszu w ostatnim czasie zdecydowanie zyskały na popularności. Z pewnością jest to zasługa ich wszechstronnego zastosowania, ponieważ pasują do wielu branż, gałęzi biznesowych, a także dziedzin życia. Mogą być stosowane jako skuteczna forma reklamy zewnętrznej, pełnić funkcję informacyjną, ostrzegawczą, a także ozdobną. Co więcej, cieszą się one ogromną popularnością wśród odbiorców, dlatego warto z nich korzystać.

Multi-Arkusz – co to takiego

Naklejkon oferuje możliwość druku naklejek papierowych w Multi-Arkuszu. Co to oznacza? Przede wszystkim to, że klient sam projektuje cały arkusz, gdzie może umieścić kilka różnych naklejek o dowolnych kształtach i dowolnych wymiarach. Jest to świetnie rozwiązanie w przypadku naklejek tematycznych, gdzie naklejki dotyczą tego samego tematu, ale różnią się grafiką. Dla przykładu: zamawiając naklejki papierowe z tematyką lasu, mogą Państwo umieścić w jednym projekcie grafiki różnych gatunków drzew oraz zwierząt. Dowolność, jaką oferuje Multi-Arkusz, pozwala umieścić na jednym arkuszu kilka różnych wzorów naklejek papierowych, pamiętając przy tym o zachowaniu odpowiednich odstępów - 2 mm między grafikami i 5 mm od krawędzi arkusza.

Niepodważalna jakość naklejek w Multi-Arkuszu

Realizacja zamówień na druk naklejek papierowych w Multi-Arkuszu odbywa się przy użyciu trwałych i solidnych materiałów oraz z pomocą profesjonalnych maszyn drukarskich. Dysponujemy nowoczesnym, cyfrowym parkiem maszynowym. Korzystamy także z innowacyjnych rozwiązań, które umożliwiają nam cyfrowe nacinanie naklejek po obrysie. Co więcej, do produkcji naklejek papierowych wykorzystujemy wyłącznie trwałe i mocne materiały, takie jak biały papier dostępny w trzech różnych wariantach: matowy, błyszczący oraz półbłyszczący.

Obsługa klienta na najwyższym poziomie

Jako doświadczony producent naklejek papierowych w Multi-Arkuszu mamy na uwadze to, że zarówno oferowane przez nas produkty, jak i obsługa klienta były zawsze na najwyższym poziomie. W tym celu umożliwiamy Państwu składanie zamówień na druk naklejek w Multi-Arkuszu całkowicie online, czyli wygodnie i szybko. Nasza strona jest bardzo łatwa i intuicyjna w obsłudze, a jedyne, czego wymagamy, to wypełnienie krótkiego formularza i przesłanie nam w formie elektronicznej gotowego projektu Multi-Arkusza wraz z linią cięcia. Szybko sprawnie i profesjonalnie.