Trwa wczytywanie produktów

Naklejki foliowe w rulonie

Kształt naklejki
Konfekcja i cięcie
Rodzaj surowca
Uszlachetnienie (zabezpieczenie)
Kolorystyka
Tryb realizacji:
Planowana data wysyłki:
Warunkiem wysyłki w terminie jest:
  • złożenie kompletnego zamówienia z poprawnym plikiem i linią cięcia do godz. 9:00,
  • opłacenie zamówienia szybką płatnością online PAYU (nie dotyczy pobrania)
Cena netto
(brutto)
Naklejki w rulonie to najtańsza forma naklejek foliowych z zachowaniem najwyższej jakości. Druk kolorowy na położu monomerycznym PVC. UWAGA! W tym produkcie nie stosujemy opcji multimotyw!
Wyceń i zamów

Potrzebujesz pomocy lub rady?

Nasz zespół obsługi klienta chętnie odpowie na Twoje pytanie i rozwieje wszelkie wątpliwości. Zapraszamy do kontaktu od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16.

+48 62 594 12 09 lub info@naklejkon.pl

Podstawowe informacje techniczne

Rozdzielczość projektów

Pliki do druku powinny zostać wygenerowane (zapisane) w rozdzielczości optymalnej 300 dpi (min. 250 dpi). Uwaga! Przeskalowanie grafik bitowych np. zdjęć, do wyższej rozdzielczości może powodować pojawienie się na wydruku nieoczekiwanych "efektów" a'la piksele czy szumy.

Wymagane spady

Standardowo do druku oczekujemy, że pliki będa miały zdefiniowane spady 2-3 mm (dotyczy plików PDF, EPS). Jeżeli w pliku nie można zdefiniować spadów, wielkość netto należy powiększyć w wartość spadów czy 2-3 mm z każdej strony.

Akceptowane formaty plików

Do druku akceptujemy standardowe i popularne formatów funkcjonujące w poligrafii. Aby móc zagwarantować jakość sugerujemy następujące formaty plików: PDF, TIF, JPG, EPS, PSD. Nie przyjmujemy plików otwartych np. CorelDraw.

Czym jest CMYK?

Jest standard reprodukcji kolorów w poligrafii. CMYK to cztery kolory: cyjan, magenta, żółty i czarny, są to tzw. kolory procesowe. Podczas tworzenia lub generowania plików do druku należy sprawdzić przestrzeń barwną, w której pracujemy - to może powodować różnice między wydrukiem, a oczekiwaniami.

Opcja Multi-Motyw

Łącz nakłady i oszczędzaj! Jeżeli zamawiasz więcej niż jeden projekt (motyw) naklejki o tym samym wymiarze (kształty naklejek mogą być różne) możesz zsumować ich nakłady i dzięki temu uzyskać niższą cenę jednostkową. Pamiętaj, aby przy dodawaniu plików wpisać w ich nazwie oczekiwaną ilość, gdyż bez tej informacji nakład zostanie podzielony proporcjonalnie. UWAGA! Ilość jednego wzoru nie może być mniejsza niż 30 sztuk.

Konfekcja i cięcie

Stosujemy kilka wersji konfekcji naklejek, a od wyboru konfekcji zależy sposób cięcia użytków. Konnfekcja czyli w jakij postaci trafią do Ciebie zamówione naklejki jest zwykle powiązany z ich przeznaczeniem.

Zapoznaj się z opisem

Naklejki foliowe w rulonie

Naklejki foliowe w rulonie to produkt, który doskonale sprawdza się w celach promocyjnych, reklamowych, informacyjnych czy ostrzegawczych. Nic więc dziwnego, że są one częstym wyborem naszych klientów. W drukarni Naklejkon by Booklet realizujemy zlecenia online na druk naklejek foliowych w rulonie według Państwa autorskiego projektu. Gwarantujemy profesjonalne wykonanie oraz krótki czas realizacji zlecenia. 

Naklejki foliowe w rulonie - kompaktowe rozwiązanie

Oferta naklejek samoprzylepnych przygotowana przez Naklejkon obejmuje druk naklejek foliowych w rulonie. Usługa, którą Państwu oferujemy pozwala zrealizować duży nakład naklejek foliowych z tym samym motywem, o tej samej wielkości i kształcie według autorskiego projektu. Podczas składania zamówienia są Państwo zobowiązani przesłać nam gotowy do druku projekt w formacie PDF, EPS, TIFF lub JPG. Po wykonaniu przez nas zlecenia dostarczamy Państwu gotowe naklejki w zrolowanych brytach o wymiarze zbliżonym do 60x137 cm. Naklejki foliowe w rulonie to kompaktowe rozwiązanie, które ze względu na sposób konfekcji - rulon - jest zdecydowanie korzystniejsze cenowo, niż naklejki zamawiane na arkuszach lub pocięte na sztuki.

Innowacyjne rozwiązania technologiczne

Naklejki foliowe w rulonie wykonywane przez drukarnię internetową Naklejkon by Booklet realizowane są w oparciu o najwyższe standardy drukarskie i przy użyciu najnowocześniejszych urządzeń. Nasz rozbudowany park maszynowy obejmuje urządzenia drukujące cyfrowo na różnego rodzaju podłożach, urządzenia post-presowe służące do precyzyjnego wykańczania wydrukowanych naklejek oraz innowacyjne rozwiązania, w tym Digi-Cut, umożliwiające cyfrowe wycinanie naklejek foliowych. Wszystko to sprawia, że Naklejkon by Booklet jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych producentów naklejek foliowych w rulonie na polskim rynku!

Naklejki foliowe w rulonie - trwałość na lata!

Dobrze wykonane, trwałe i wytrzymałe - to wszystko cechuje naklejki foliowe w rulonie wykonywane przez drukarnię internetową Naklejkon. Drukujemy je na najwyższej jakości błyszczącej, białej folii monomerycznej PCV, która nie tylko pięknie się prezentuje, ale wykazuje również wysoką odporność na zmienne warunki atmosferyczne i uszkodzenia mechaniczne. Naklejkami foliowymi w rulonie można oklejać wszystkie gładkie i płaskie powierzchnie zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz.


Uwaga! Na folii nadrukowane są znaczniki i oznaczenia niezbędne w procesie produkcji i pakowania.