Trwa wczytywanie produktów

Pomysły na dekoracje - naklejki na ścianę

Wśród nowoczesnych pomysłów na dekoracje wnętrz można znaleźć między innymi naklejki na ścianę. To doskonały sposób na urozmaicenie przestrzeni domowej niewielkim kosztem. Dane wnętrze może stać się w mgnieniu oka odświeżone, bez konieczności przeprowadzenia angażującego remontu, wiążącego się z dużym nakładem pracy.

Naklejki na ścianę – nowoczesna forma dekoracji

Obecnie naklejki stały się bardzo modne i są coraz częściej wykorzystywane przez architektów i projektantów wnętrz, których pomysłami inspiruje się wiele osób planujących przeprowadzenie metamorfoz domowych wnętrz. Zastosowanie naklejek to idealne rozwiązanie, gdy znudzi się odcień ścian, jednak brakuje czasu na ich przemalowanie. Naklejenie ciekawych ozdób w mgnieniu oka ożywi i odmieni każde wnętrze. Wbrew pozorom naklejki sprawdzą się nie tylko w pokojach dziecięcych, ale również w salonie czy w sypialni. W ich przypadku można puścić wodze fantazji i umieścić je nie tylko na ścianach, ale również na lustrach czy meblach.

Jak wybrać naklejki na ścianę na zamówienie?

Naklejki na ścianę na zamówienie oferowane przez naszą drukarnię to doskonałe rozwiązanie, które można dowolnie spersonalizować. Podczas składania zamówienia mogą Państwo wybrać nie tylko motyw, ale również wielkość naklejek, co pozwoli idealnie wypełnić dostępną przestrzeń. Często naklejki znacznie lepiej się sprawdzają niż klasyczne obrazy, gdyż w ich przypadku nie musimy ingerować w ściany, a wybranie odpowiedniego rozmiaru pozwoli wypełnić lukę nad biurkiem czy łóżkiem, bez konieczności poszukiwania obrazu, który zwykle jest umieszczony w prostokątnej lub kwadratowej ramie.

Personalizacja naklejek jest możliwa!

Wystarczy odrobina wyobraźni i kreatywności, aby móc stworzyć własne obserwatorium i na przykład każdego wieczoru oglądać Drogę Mleczną na suficie podczas leżenia w łóżku. Możliwości jest wiele, dlatego warto z nich skorzystać. Zapraszamy Państwa do sprawdzenia, jakie motywy naklejek warto wykorzystać i dlaczego jest to doskonałe rozwiązanie. W przypadku naklejek mogą Państwo stworzyć dokładnie to, czego oczekują, bez konieczności pójścia na kompromis. Dodatkowo nasza firma gwarantuje szybką realizację każdego zamówienia, a także ekspresową dostawę.

Najpopularniejsze motywy wybierane do salonu

Wybrane naklejki na ścianę do salonu powinny być spójne z zastosowaną aranżacją, aby w efekcie całe wnętrze było pełne harmonii. Zatem w minimalistycznie urządzonych pokojach dziennych doskonale sprawdzą się motywy w stonowanych kolorach, przedstawiające abstrakcyjne bądź geometryczne formy, podobnie jak w przypadku nowocześnie zaaranżowanych salonów. W tradycyjnie urządzonych pomieszczeniach ciekawie mogą również prezentować się naklejki na ścianę do salonu z motywem roślinnym lub zwierzęcym, a także atrakcyjne kształty rozmieszczone na całej ścianie w różnych miejscach.

Naklejki na ścianę do sypialni – jaki wzór wybrać?

Zaprojektowane samodzielnie naklejki na ścianę do sypialni to znakomite rozwiązanie. Możesz pokusić się o różnorodne motywy w dowolnej kolorystyce, która będzie pasowała do odcieni ścian, mebli czy pozostałych dodatków. W sypialni najczęściej można spotkać delikatne wzory, które pozwalają się wyciszyć przed snem. Mogą to być różnorodne widoki w postaci pięknych fotografii, gwieździste niebo czy też motywy roślinne.

Do tego sprawdzą się:

Dlaczego warto wybrać Naklejkon by Booklet?

Jeżeli zadają sobie Państwo pytanie, dlaczego warto wybrać akurat Naklejkon by Booklet, to pierwszym, bardzo ważnym argumentem jest wysoka jakość produktów. Dzięki materiałom, z jakich wykonane są nalepki, są one odporne na czynniki atmosferyczne, takie jak deszcz, śnieg czy promienie UV. Kolejną zaletą wlepek Naklejkon by Booklet jest to, że bez przeszkód mogą je Państwo umieścić na lakierze samochodu, ponieważ nie uszkadzają karoserii. Naklejki są bardzo proste w aplikacji, więc bez problemu poradzą sobie Państwo z tym zadaniem samodzielnie. Warto wziąć pod uwagę również to, że w przypadku produktów Naklejkon by Booklet możemy wybrać kształt i wielkość naklejek według osobistych preferencji.