Trwa wczytywanie produktów

Magnesy na samochód to rozwiązanie nie tylko dla taksówkarzy

Wiele osób błędnie zakłada, że magnesy na auto są przeznaczone jedynie dla taksówkarzy. Nic bardziej mylnego. Znajdą bowiem zastosowanie w wielu różnych dziedzinach życia i biznesu jako działanie marketingowe czy informacyjne, a także jako sposób zmiany stylistyki własnego auta. Magnesy samochodowe są także bardzo tanie w zakupie, a ich zakładanie i zdejmowanie zajmuje jedynie kilkanaście sekund.

Magnesy na auto – czym są i jak wyglądają?

Magnesy na samochód mogą różnić się kształtem, kolorystyką oraz miejscem ich umieszczenia, a także zastosowanym wzorem czy sposobem wykończenia. Na spodzie znajduje się magnes, który zapewnia trwałe przyleganie do karoserii samochodu, aż do czasu jego ściągnięcia. Warto bowiem zauważyć, że magnes jest bardzo mocny, a jego samoistne odklejenie nigdy się nie zdarza podczas typowego użytkowania auta. Od strony zewnętrznej z kolei magnesy samochodowe mają nadruk, który może mieć wiele różnych zastosowań. Najczęściej używają go taksówkarze czy firmy świadczące usługi nauki jazdy, jako sposób oznaczenia swojego pojazdu na czas pracy, gdyż w przeciwieństwie do naklejek magnesy na samochód na zamówienie można zdjąć w każdej chwili. To też ogromna zaleta tego typu akcesoriów, dzięki której charakteryzują się ogromną popularnością.

Magnesy reklamowe na samochód, a działania marketingowe

Magnesy reklamowe na samochód są szczególnie często spotykane w działaniach marketingowych. Pozwalają na wyróżnienie pojazdu firmowego na tle innych i zarazem na zwiększenie rozpoznawalności własnej marki poprzez działania marketingowe skierowane na ulicę. Takie magnesy mają wiele zalet, dzięki którym są obecnie bardzo często spotykane w całym kraju. Poza zwracaniem na siebie uwagi, można je w każdej chwili ściągnąć i tym samym przywrócić pierwotny wygląd danego auta, bez stałej zmiany jego stylistyki, jak ma się to w przypadku tradycyjnych naklejek. Dzięki nim dany pojazd firmowy można użytkować nie tylko w działalności, lecz także poza nią w sposób prywatny. To ogromna zaleta dla właścicieli małych i średnich firm, którzy nie mogą sobie pozwolić na zakup całej floty samochodów wyłącznie przeznaczonych do działalności gospodarczej.

Liczy się także jakość magnesów na samochód na zamówienie

Magnesy na samochód powinny mieć zawsze jak najwyższą jakość wykonania i zastosowanych materiałów, gdyż siłą rzeczy będą użytkowane wyłącznie na zewnątrz. Przez cały okres ich użytkowania mogą być narażone na działanie czynników zewnętrznych, takich jak bardzo wysoka czy niska temperatura, a także na śnieg, częste zadrapania czy bezpośrednie działanie wody. Właśnie z tego powodu wszystkie magnesy na samochód na zamówienie dostępne w naszej firmie zostały wykonane z najwyższej jakości materiałów, które gwarantują możliwość ich wieloletniego użytkowania w najcięższych warunkach drogowych. Ponadto magnesy reklamowe na samochód odznaczają się także łatwością ich dopasowania do karoserii. Magnes jest miękki, tym samym może zostać umieszczony zarówno na powierzchniach płaskich, jak i delikatnie zaoblonych.

Magnesy na zamówienie – ciekawe i nietypowe

Ogromną zaletą magnesów na samochód jest możliwość ich personalizacji. Podczas zamówienia możesz zdecydować o praktycznie wszystkich szczegółach tyczących się ich projektu. Wydruk może powstać na podstawie własnego projektu, np. logotypu marki lub myśli przewodniej danej firmy, ale może także pochodzić z naszych zasobów w przypadku standardowych magnesów samochodowych. Klient może także zdecydować o zastosowanych barwach czy o wielkości naklejki. Takie spersonalizowane działania marketingowe są znakomitym wyborem dla każdej firmy. Mogą zwiększyć rozpoznawalność marki i sprawić, że uzyska znacznie więcej klientów i to w pierwszy dzień od jej naklejenia. Zapraszamy Państwa już dziś do zamówienia nowego magnesu na auto i skorzystania z błyskawicznej realizacji oraz ekspresowej dostawy, którą realizujemy tak szybko, jak to możliwe.