Trwa wczytywanie produktów

alt obrazka

Jak zrobić naklejki?

Naklejki są popularną ozdobą zarówno w naszych domach, jak i miejscach pracy. Często wykorzystywane są jako alternatywa dla tapet czy obrazów. Na rynku dostępny jest szeroki wybór nalepek przeznaczonych na ścianę, samochody, drewno, szkło i inne powierzchnie. Skąd jednak wziąć naklejkę, której nie oferują nam sklepy?

Jak zrobić naklejkę?

Wymarzona naklejka nie zawsze jest dostępna w sieci i sklepach. Na szczęście istnieje marka Naklejkon, producent naklejek dokładnie takich, jakich Państwo potrzebują! W ofercie firmy można znaleźć zarówno naklejki ścienne, samochodowe, jak i naklejki na szkło i drewno. Co więcej, możemy wydrukować na zamówienie spersonalizowaną naklejkę każdego typu, wedle indywidualnego i niepowtarzalnego projektu, którą nasza drukarnia Naklejkon może utrwalić na wybranym materiale. Jeśli chcą Państwo stworzyć własną naklejkę, wystarczy ją zaprojektować i przesłać do nas, uzupełniając formularz widniejący na stronie. Drukujemy naklejki foliowe, papierowe, lewoczytelne, ale to nie wszystko! Znajdą Państwo u nas także magnesy, vlepki i prasowanki.

Przygotowanie pliku do druku – jak to zrobić?

Zamówienie naklejki w naszej drukarni Naklejkon jest niezwykle proste, szczególnie ze względu na fakt, iż służymy pomocą na każdym etapie współpracy. Kluczowe jest wstępne przygotowanie pliku do druku, co ma bezpośredni wpływ na osiągnięty efekt. Pliki powinny być w skali 1:1 w formacie docelowym i mieć zaplanowany spad 2 mm. Co to oznacza? Że projektowana nalepka powinna być większa od rozmiaru docelowego o 2 mm z każdej strony. To rozwiązanie znacznie zmniejsza ryzyko błędów przesunięcia przy wycinaniu. Rozdzielczość pliku powinna być nie mniejsza niż 220 dpi, preferujemy jednak bardziej szczegółowe 300 dpi. Warto zadbać o przygotowanie linii cięcia, a także kolory w przestrzeni barwnej CMYK (projekty w RGB zostaną przekonwertowane w naszej pracowni).

Skorzystaj z usług firmy Naklejkon

Zapraszamy już dziś do współpracy z naszą drukarnią naklejek Naklejkon. Gwarantujemy szybką realizację każdego zamówienia, najwyższą jakość oferowanych produktów oraz możliwość personalizacji projektów i dostosowania ich do potrzeb i oczekiwań naszych klientów. Materiały wykorzystywane do produkcji wyróżniają się trwałością, wytrzymałością i odpornością na uszkodzenia, dzięki czemu można mieć pewność, że stworzone naklejki staną się znakomitą ozdobą na długi czas. Można je także wykorzystać jako gadżet reklamowy, dlatego oferta skierowana jest zarówno dla klientów prywatnych, jak i przedsiębiorców. Zachęcamy do dołączenia do grona naszych zadowolonych kontrahentów i skorzystania z atrakcyjnych warunków współpracy. Zapewniamy pełen profesjonalizm, terminowość i fachowe doradztwo, a także chętnie podejmujemy się każdego zlecenia!