Trwa wczytywanie produktów

Dlaczego warto skorzystać z usług profesjonalnej drukarni naklejek?

Naklejki mają wiele funkcji – informują, promują, zdobią. Są wszędzie i warto mieć je również we własnej firmie, dbając o to, żeby pasowały do identyfikacji wizualnej marki. Wysokiej jakości wlepki można uzyskać dzięki profesjonalnej drukarni naklejek. Podpowiadamy, dlaczego warto skorzystać z usług takiej firmy.

Możliwość złożenia zamówienia przez internet

Nie trzeba odwiedzać drukarni naklejek w celu zamówienia etykiet. Wystarczy wypełnienie formularza, co można zrobić o dowolnej porze i z dowolnego miejsca na świecie. Brak konieczności odwiedzenia punktu stacjonarnie sprawia, że można zaoszczędzić mnóstwo czasu, a to ważny argument przy prowadzeniu działalności. Online można nie tylko złożyć zamówienie, lecz także skontaktować się z producentem naklejek w celu ustalenia wszystkich szczegółów. Oprócz kontaktu e-mailowego można również wybrać telefoniczny i dowiedzieć się więcej na temat drukowania etykiet.

Łatwość złożenia zamówienia

Złożenie zamówienia przez internet nie sprawia żadnych trudności. Wystarczy wybrać szerokość oraz wysokość naklejki, a także nakład. Można zdecydować się również na zabezpieczenie etykiety przy pomocy laminatu błyszczącego lub matowego. W formularzu wybiera się kształt naklejki, która może być owalna lub prostokątna oraz występować w wersji z zaokrąglonymi, lub ostrymi narożnikami. Możliwe jest też wybranie własnego kształtu, co wiąże się z koniecznością wysłania projektu linii cięcia. Po wypełnieniu formularza można od razu zobaczyć przewidywaną cenę zamówienia, co pozwala przygotować się na koszty związane z otrzymaniem gotowych naklejek.

Możliwość przesłania własnych projektów

Drukarnia naklejek umożliwia wykonanie etykiet według własnego, oryginalnego projektu. Wystarczy przygotować plik do druku, co nie sprawia trudności. Nasza drukarnia naklejek Naklejkon by Booklet przygotowała specjalny poradnik, dzięki któremu z łatwością poradzicie sobie Państwo z przygotowaniem pliku do druku. W tekście znajdują się informacje dotyczące wymierzenia wlepki. Z poradnika można się dowiedzieć, dlaczego spady są konieczne. W tekście znajdują się też informacje dotyczące rozdzielczości, linii cięcia, kolorów czy przezroczystych etykiet.

Możliwość wybrania gotowych projektów

Drukarnia często umożliwia też wybranie spośród gotowych projektów – taka usługa znajduje się w Naklejkon by Booklet. Można wybrać etykietę na paczkę, na przykład informującą o tym, że przesyłka jest delikatna, więc nie wolno nią rzucać. Wśród gotowych projektów znajdują się również etykiety do domu, które warto wykorzystać, żeby w estetyczny sposób oznaczyć przetwory. Gotowe projekty to też naklejki okolicznościowe, na przykład świąteczne. Można ozdobić nimi pudełko z upominkiem. Wśród gotowych projektów naklejek znajdują się również etykiety do oznaczania promocji, na przykład na Black Friday.

Szybka realizacja

Drukarnia powinna zapewniać szybką realizację usługi. Krótkie terminy realizacji to coś, czym wyróżnia się Naklejkon by Booklet. Już w około 3 dni etykiety mogą być gotowe, ale możliwe jest też skrócenie tego czasu do 2 dni. Na czas dostarczenia etykiet do klienta wpływa również sposób wysyłki. Sprawdzoną i szybką metodą jest kurier, który umożliwi dostarczenie etykiet nawet w jeden dzień roboczy. W Naklejkon by Booklet korzystamy z pomocy godnej zaufania firmy kurierskiej, która dostarcza etykiety w większości przypadków już na drugi dzień roboczy.

Produkty do domu i dla firm

Z drukarni można skorzystać, żeby przygotować etykiety dla firm, jednak to również miejsce dla osób chcących zamówić wlepki na własny użytek. Można wybrać spośród gotowych projektów naklejki, które posłużą na słoiki czy butelki wypełnione własnoręcznie wykonanymi przetworami. Warto zdecydować się też na kolorowe etykiety motywacyjne. Są świetnym sposobem, żeby pochwalić dziecko za dobre zachowanie. Co ważne, nie trzeba ich samodzielnie projektować, a można wybrać z wielu gotowych wzorów etykiet.