Trwa wczytywanie produktów

Podkładki pod kubek

Przesyłka paczek to jedna z najpowszechniejszych usług wybieranych przez miliony użytkowników. Zakupy online cieszą się dużą popularnością, ponieważ są szybkie oraz praktyczne. Bardzo ważne jest jednak ich właściwe Idea podarowania komuś prezentu zawsze wzbudza pozytywne emocje, niezależnie od tego, czy jest to bliska osoba, współpracownik, partner biznesowy, czy klient. Dlatego gadżety reklamowe to jeden z najlepszych sposobów nie tylko na promocję firmy, ale także na poprawienie jej wizerunku. W drukarni internetowej Naklejkon realizujemy zamówienia na podkładki pod kubek według autorskiego projektu naszych klientów. Drukowane podkładki pod kubek z logo firmy, tematyczną grafiką lub treścią tekstową stanowią świetną propozycję gadżetu reklamowego, który będzie doskonałym nośnikiem informacji o firmie.

MultiMotyw

Łącz nakłady i oszczędzaj – zamawiając naklejki o tym samym kształcie i wymiarze, w ramach jednego nakładu możesz zamówić kilka motywów.

Cyfrowe wycinanie

Nacinanie naklejek wykonujemy z pominięciem drogich wykrojników. Twoje naklejki mogą mieć dowolny kształt i wielkość bez ponoszenia nadmiernych kosztów.

Dowolny nakład

Wykorzystując cyfrową technologie druku możemy zrealizować każde zlecenie – od kilku do kilku tysięcy sztuk w bardzo krótkim czasie.

Druk kolorowy

Wszystkie naklejki drukujemy w przestrzeni kolorystycznej CMYK.

Kontakt z doradcą

Napisz do czego chcesz wykorzystać naklejkę, a nasi doradcy chętnie Ci doradzą, a jeżeli preferujesz rozmowę, zadzwoń.

Podstawki pod kubek według autorskiego projektu

W drukarni Naklejkon by Booklet zadowolenie i satysfakcja naszych klientów jest dla nas priorytetem, dlatego co jakiś czas wychodzimy z propozycjami nowych ofert. Jedną z nich są gadżety reklamowe, takie jak podkładki pod kubek, które wykonujemy według autorskiego projektu naszych klientów. Zamówienia realizujemy według indywidualnego projektu, w którym mogą Państwo umieścić dowolną grafikę, logo lub treść tekstową. Takie rozwiązanie doskonale sprawdza się w działaniach marketingowych wielu firm. Drukowanymi podkładkami pod kubek można obdarować bliskich współpracowników, partnerów biznesowych, ale także klientów. Taka forma upominku jest nie tylko praktyczna, ale przede wszystkim doskonale się prezentuje.

Oferujemy dowolność form i wzorów

W drukarni internetowej Naklejkon do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie i wykonujemy je przy zachowaniu najwyższych standardów drukarskich. Dlatego do produkcji podkładek pod kubki z własnym wzorem stosujemy dedykowaną tekturę litą (Beerboard), która jest kaszerowana papierem 180 g, natomiast druk wykonujemy w pełnej przestrzeni kolorystycznej CMYK. Podkładki pod kubki dostępne są w opcji Multimotyw, gdzie w ramach jednego nakładu można zamówić kilka różnych wzorów podkładek o takich samych parametrach. W przypadku korzystania z opcji Mulitimotyw minimalna ilość jednego wzoru to 50 sztuk.

Idealna forma reklamy

Drukowane podkładki pod kubek wykonywane przez Naklejkon by Booklet to trafione gadżety reklamowe, które spełniają dwie bardzo ważne funkcje: są praktyczne i dobrze się prezentują. Ich indywidualny charakter pozwala nieco odejść od reklamy masowej, trafiającej do anonimowego odbiorcy, na rzecz budowania wartościowych, bezpośrednich relacji. Klient korzystający z upominku reklamowego w postaci podkładki pod kubek każdego dnia utrwala sobie pamięć o istnieniu danej marki, niekiedy przyciągając również uwagę innych osób. W końcu gadżety reklamowe mają za zadanie przyciągnąć i zatrzymać uwagę potencjalnych klientów na dłużej. Serdecznie zapraszamy do składania zamówień na drukowane podkładki pod kubek od Naklejkon by Booklet.