Trwa wczytywanie produktów

Naklejki załóżkowniki

W tej kategorii znajdą Państwo naklejki załóżkowniki, które najczęściej pełnią funkcję dekoracyjną w pokojach dziecięcych, ale nie tylko, gdyż można wykorzystać je na wiele różnych sposobów. W Naklejkon wykonujemy tego rodzaju nalepki na zamówienie w dowolnych kształtach, nie ponoszą Państwo kosztów wykrojnika. Naklejki drukujemy w technologii solventowej i laserowej w jakości High Quality, co gwarantuje ich trwałość oraz czytelny druk. Jesteśmy w stanie zrealizować praktycznie każde zamówienie. Zachęcamy do nawiązania z nami współpracy.

MultiMotyw

Łącz nakłady i oszczędzaj – zamawiając naklejki o tym samym kształcie i wymiarze, w ramach jednego nakładu możesz zamówić kilka motywów.

Cyfrowe wycinanie

Nacinanie naklejek wykonujemy z pominięciem drogich wykrojników. Twoje naklejki mogą mieć dowolny kształt i wielkość bez ponoszenia nadmiernych kosztów.

Dowolny nakład

Wykorzystując cyfrową technologie druku możemy zrealizować każde zlecenie – od kilku do kilku tysięcy sztuk w bardzo krótkim czasie.

Druk kolorowy

Wszystkie naklejki drukujemy w przestrzeni kolorystycznej CMYK.

Do tego rozwiązania sprawdzą się:

Kontakt z doradcą

Napisz do czego chcesz wykorzystać naklejkę, a nasi doradcy chętnie Ci doradzą, a jeżeli preferujesz rozmowę, zadzwoń.

Naklejki dekoracyjne od Naklejkon

Naklejki załóżkowniki to produkty dekoracyjne, wyróżniające się dużą trwałością, odpornością na uszkodzenia mechaniczne, czy zabrudzenia. Bardzo łatwo utrzymać je w czystości, wystarczy przetrzeć je wilgotną szmatką. Możemy zaprojektować i wykonać dla Państwa naklejki według Waszych indywidualnych potrzeb, wymagań oraz upodobań. Naklejki Naklejkon to produkty spersonalizowane, dopracowane, o dobrym odwzorowaniu kolorów. Naklejkę załóżkownik można przykleić na ścianę za łóżkiem dziecka. W tej roli sprawdzą się najlepiej, gdyż mogą okazać się ciekawą ozdobą wnętrza dziecięcego pokoju. Wśród najczęściej wybieranych motywów znajdują się zwierzęta, tęcze, chmury, gwiazdki i postacie bajkowe. Ponadto naklejki założkowniki są także wykorzystywane w pokojach młodzieżowych. Te warianty najczęściej przedstawiają ulubiony zespół muzyczny, nawiązują do gry komputerowej czy hobby nastolatka, co pozwola na spersonalizowanie jego prywatnej przestrzeni. Można również pokusić się o wykorzystanie naklejek załóżkowników w sypialni dorosłych. Wzór może nawiązywać do naturalnego krajobrazu, który pozwoli się wyciszyć przed snem. Tego rodzaju nalepki równie efektownie będą prezentować się także przyklejone do drzwi albo meblach. W tym wypadku jedynym ograniczeniem jest Państwa wyobraźnia. Możliwości aranżacyjnych jest naprawdę wiele.

Naklejki załóżkowniki zawsze w jakości High Quality

Oferujemy szeroki wybór naklejek załóżkowników, podłogowych, 3D, przezroczystych, reklamowych i nie tylko. Dużą zaletą współpracy z naszą drukarnią vlepek jest to, że mogą Państwo kupić naklejki dostosowane do swoich indywidualnych potrzeb, a co więcej w dowolnym nakładzie. Zamówienia realizujemy w możliwie jak najkrótszym czasie, standardowy czas oczekiwania to 3 dni robocze. W przypadku wyboru opcji ekspres czas oczekiwania skraca się do 2 dni. Naklejki są wysyłane za pośrednictwem zaufanej firmy kurierskiej, dlatego mogą mieć Państwo pewność co do tego, że towar dotrze do Was na czas i bez uszkodzeń. Niezależnie od tego, czy decydujecie się na naklejki papierowe, czy foliowe, gwarantujemy, że są to produkty w jakości High Quality. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naklejek załóżkowników, które stanowią świetną ozdobę pokoju dziecięcego i nie tylko. Mamy bogatą ofertę produktów i usług, zapewniamy profesjonalne doradztwo, a także przystępne ceny.