Trwa wczytywanie produktów

Naklejki z imieniem

Imienne naklejki to doskonały sposób identyfikacji, na przykład nowych pracowników firmy lub maluchów w przedszkolu – na zlecenie klienta przygotujemy tego typu naklejki w dowolnym kształcie, rozmiarze i z wybraną przez Państwa grafiką / napisem. Zapewniamy fachowe doradztwo, krótki czas realizacji zlecenia oraz najwyższą jakość wykonania!

MultiMotyw

Łącz nakłady i oszczędzaj – zamawiając naklejki o tym samym kształcie i wymiarze, w ramach jednego nakładu możesz zamówić kilka motywów.

Cyfrowe wycinanie

Nacinanie naklejek wykonujemy z pominięciem drogich wykrojników. Twoje naklejki mogą mieć dowolny kształt i wielkość bez ponoszenia nadmiernych kosztów.

Dowolny nakład

Wykorzystując cyfrową technologie druku możemy zrealizować każde zlecenie – od kilku do kilku tysięcy sztuk w bardzo krótkim czasie.

Druk kolorowy

Wszystkie naklejki drukujemy w przestrzeni kolorystycznej CMYK.

Kontakt z doradcą

Napisz do czego chcesz wykorzystać naklejkę, a nasi doradcy chętnie Ci doradzą, a jeżeli preferujesz rozmowę, zadzwoń.

Naklejki imienne wykonane według indywidualnego projektu

Naklejki z imieniem to rozwiązanie, które znakomicie sprawdzi się w różnych okolicznościach, na przykład jako sposób na identyfikację nowych pracowników – z pewnością znajdą się również inne zastosowania tego typu nalepek. Wychodząc naprzeciw najbardziej wygórowanym oczekiwaniom naszych klientów, wzbogaciliśmy nasz asortyment o naklejki z imieniem, które wykonujemy na indywidualne zamówienie. Naszym klientom oferujemy możliwość ich dowolnej personalizacji – mogą Państwo wysłać do nas konkretny projekt a my wykonamy go w dowolnej ilości egzemplarzy i interesującym Państwa rozmiarze. Bez ukrytych kosztów!

Wysoka jakość wykonania i fachowe doradztwo

Naszym klientom oferujemy fachowe doradztwo i pomoc w wyborze odpowiedniego rozwiązania – pomocnym narzędziem jest również dostępny na stronie kalkulator kosztów, dzięki któremy mogą Państwo oszacować ostateczną cenę za zlecenie. Przykładamy ogromną wagę do jakości wykonywanych naklejek – zamówienia realizujemy przy wykorzystaniu technologii laserowej i solwentowej, dzięki czemu możemy zaoferować Państwu naklejki w różnych, w tym również niestandardowych kształtach. Jednym z atutów naszej oferty jest również krótki czas realizacji, który standardowo wynosi on 3 dni robocze.

Szeroki wybór rozwiązań dla klientów indywidualnych i biznesowych

Naklejki imienne to tylko jedna z wielu oferowanych propozycji – na zamówienie klientów wykonujemy też naklejki ścienne i podłogowe, naklejki elektrostatyczne oraz naklejki dla branży motoryzacyjnej. To jednak nie wszystko! Z myślą o naszych klientach wzbogaciliśmy ofertę o prasowanki na ubrania, papierowe i foliowe etykiety na różnego rodzaju produkty, jak również magnesy przeznaczone do naklejenia na lodówce lub samochodzie. Każdy z tych elementów wykonamy z przesłaną przez Państwo grafiką, logo firmy lub hasłem reklamowym. Zapraszamy do zapoznania się z całą naszą ofertą!