Trwa wczytywanie produktów

Naklejki tuningowe

Wiele osób marzy o tym, aby ich pojazd wyglądał nietuzinkowo i wyróżniał się na tle innych samochodów znajdujących się na drodze. Jeżeli Państwo również marzą o odczarowaniu nudnego designu i wyrażaniu siebie poprzez nietuzinkowe dodatki, idealnym wyborem będą naklejki tuningowe, które uczynią wyjątkowymi zarówno samochód, jak i motocykl czy skuter.

MultiMotyw

Łącz nakłady i oszczędzaj – zamawiając naklejki o tym samym kształcie i wymiarze, w ramach jednego nakładu możesz zamówić kilka motywów.

Cyfrowe wycinanie

Nacinanie naklejek wykonujemy z pominięciem drogich wykrojników. Twoje naklejki mogą mieć dowolny kształt i wielkość bez ponoszenia nadmiernych kosztów.

Dowolny nakład

Wykorzystując cyfrową technologie druku możemy zrealizować każde zlecenie – od kilku do kilku tysięcy sztuk w bardzo krótkim czasie.

Druk kolorowy

Wszystkie naklejki drukujemy w przestrzeni kolorystycznej CMYK.

Kontakt z doradcą

Napisz do czego chcesz wykorzystać naklejkę, a nasi doradcy chętnie Ci doradzą, a jeżeli preferujesz rozmowę, zadzwoń.

Czy naklejki tuningowe to dobry pomysł?

Z pewnością wiele osób zastanawia się, czy naklejki tuningowe to dobry pomysł na ozdobienie auta. Wątpliwości często dotyczą karoserii – czy nie ucierpi ona po przyklejeniu vlepki tuningowej lub czy nie ulegnie zniszczeniu pod wpływem warunków atmosferycznych. Jeżeli Państwo również mają takie obawy, zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszej drukarni etykiet Naklejkon. Jesteśmy producentem naklejek najwyższej jakości, które odporne są na deszcz, śnieg czy promienie UV, dzięki czemu utrzymują nienaganny wygląd przez długi czas. Naklejki nie uszkadzają karoserii i są niezwykle łatwe do przyklejenia, co również jest ich niewątpliwą zaletą.

Czym kierować się podczas wyboru naklejek tuningowych?

Decydując się na ozdobienie swojego pojazdu naklejkami tuningowymi, warto wcześniej ustalić miejsce, w którym zechcemy je umieścić. Mogą Państwo zdecydować się zarówno na naklejki na karoserii, jak i na szybie, dlatego dobrze jest dokładnie przeanalizować swój wybór. W naszej ofercie znajdą Państwo najwyższej jakości naklejki tuningowe Naklejkon – dobrym posunięciem jest położenie szczególnego nacisku na trwałość naklejek. Również rozmiar i kształt naklejek pozostaje kwestią, o której decyduje właściciel pojazdu, dzięki czemu ozdoba samochodu lub innego środka transportu może być idealnie dopasowana do preferencji jego właściciela.

Naklejki tuningowe – doskonały wybór zarówno dla firm, jak i osób prywatnych

Niezależnie od tego, czy są Państwo właścicielami firmy, czy osobami prywatnymi, decydując się na wzór naklejki tuningowej, powinni Państwo wziąć pod uwagę kilka istotnych kwestii. Pierwszą z nich jest to, czy wybrane przez nas miejsce umieszczenia naklejki nie wpłynie negatywnie na widoczność w trakcie jazdy. Drugą rzeczą jest sam wzór, jaki chcą Państwo umieścić na swoim pojeździe. W przypadku właścicieli firm najczęstszym wyborem jest logo lub nazwa firmy oraz slogan reklamowy i dane kontaktowe. W przypadku osób prywatnych są to zabawne vlepki lub naklejki ukazujące postaci z bajek, zwierzęta i oznaczenia dotyczące tego, kto znajduje się w samochodzie. Warto pamiętać, że naklejka tuningowa będzie poniekąd naszą wizytówką, należy więc dokładnie przemyśleć jej projekt.