Trwa wczytywanie produktów

Naklejki tir

Każdy zawodowy kierowca wie, jak ważne jest, aby będąc w drodze, czuć się komfortowo w swoim pojeździe. Część osób pracujących w tej branży pragnie włożyć w swój samochód, chociaż cząstkę siebie – doskonałym sposobem na to jest stworzenie naklejki tir, która będzie odpowiadała Państwa preferencjom.

MultiMotyw

Łącz nakłady i oszczędzaj – zamawiając naklejki o tym samym kształcie i wymiarze, w ramach jednego nakładu możesz zamówić kilka motywów.

Cyfrowe wycinanie

Nacinanie naklejek wykonujemy z pominięciem drogich wykrojników. Twoje naklejki mogą mieć dowolny kształt i wielkość bez ponoszenia nadmiernych kosztów.

Dowolny nakład

Wykorzystując cyfrową technologie druku możemy zrealizować każde zlecenie – od kilku do kilku tysięcy sztuk w bardzo krótkim czasie.

Druk kolorowy

Wszystkie naklejki drukujemy w przestrzeni kolorystycznej CMYK.

Kontakt z doradcą

Napisz do czego chcesz wykorzystać naklejkę, a nasi doradcy chętnie Ci doradzą, a jeżeli preferujesz rozmowę, zadzwoń.

Co wziąć pod uwagę podczas projektowania naklejki tir?

Wykonując projekt naklejki, należy wziąć pod uwagę kilka ważnych aspektów, jednym z nich jest zwrócenie uwagi na to, czy naklejka tir nie będzie ograniczała widoczności w trakcie jazdy i tym samym stwarzała zagrożenia drogowego – to właśnie dlatego należy bardzo rozsądnie wybierać umiejscowienie vlepki. Kolejnym punktem na naszej liście jest projekt naklejki tir, powinien on zawierać kształt naklejki, jej wielkość, a także interesujący nas wzór. Należy pamiętać, że pojazd, którym się poruszamy, jest wizytówką naszej firmy, dlatego warto rozważnie dobierać treści znajdujące się na naklejce.

Naklejki tir Naklejkon– najwyższa jakość i szybki termin wykonania

Zamawiając naklejki tir w drukarni naklejek Naklejkon, zyskują Państwo gwarancję najwyższej jakości oraz szybki termin wykonania prac, co w przypadku kierowców zawodowych może mieć szczególne znaczenie. Naklejki tir wykonane przez naszą drukarnię cechują się odpornością na warunki atmosferyczne, dzięki czemu nie trzeba się obawiać o to, że w trakcie regularnej jazdy ulegną one zniszczeniu. Niezależnie od panującej pory roku i pogody, dzięki wysokiej jakości materiałów i wykonania na naklejki tir nie wpływa deszcz, śnieg ani promienie UV. Aplikacja naklejek jest niezwykle prosta, więc każdy kierowca samodzielnie poradzi sobie z ich prawidłowym naklejeniem.

Czy warto ozdobić pojazd naklejkami tir?

Część kierowców, która marzy o naklejkach tir na pojeździe, zastanawia się, czy w ogóle warto ozdabiać służbowy samochód w ten sposób. Wybierając spersonalizowane naklejki tir, zyskujemy poczucie, że tchnęliśmy w auto, które prowadzimy, odrobinę duszy, a to wzmaga zadowolenie z jazdy i wewnętrzną motywację. Dodatkowo zabawne naklejki na samochodach pozwalają nam na sprawienie radości zarówno sobie, jak i innym kierowcom spotkanym na drodze. Warto tym małym akcentem zaznaczyć, jak ważny jest dla Państwa pojazd, który towarzyszy Państwu na co dzień w pracy. Jeżeli mają Państwo wątpliwości dotyczące projektu naklejki tir lub jej umiejscowienia, służymy fachowym doradztwem w tym zakresie.