Trwa wczytywanie produktów

Naklejki thank you

Naklejkon oferuje szeroki wybór naklejek reklamowych, dekoracyjnych, informacyjnych, które mogą Państwo wykorzystać w dowolny sposób. Nasi klienci bardzo często decydują się na projekt naklejek z napisem thank you, które są dobrym rozwiązaniem jako wykończenie różnego rodzaju opakowań wręczanych w ramach podziękowań. Takie naklejki umożliwiają eleganckie zapakowanie produktu wysyłanego do klienta, sprawdzą się między innymi w sklepach internetowych. U nas znajdą Państwo szeroki wybór naklejek thank you w dowolnym kształcie, wzorze oraz kolorze, o których można decydować na etapie składania zamówienia. Możemy wykonać indywidualny projekt zgodny z wymaganiami oraz potrzebami klienta.

MultiMotyw

Łącz nakłady i oszczędzaj – zamawiając naklejki o tym samym kształcie i wymiarze, w ramach jednego nakładu możesz zamówić kilka motywów.

Cyfrowe wycinanie

Nacinanie naklejek wykonujemy z pominięciem drogich wykrojników. Twoje naklejki mogą mieć dowolny kształt i wielkość bez ponoszenia nadmiernych kosztów.

Dowolny nakład

Wykorzystując cyfrową technologie druku możemy zrealizować każde zlecenie – od kilku do kilku tysięcy sztuk w bardzo krótkim czasie.

Druk kolorowy

Wszystkie naklejki drukujemy w przestrzeni kolorystycznej CMYK.

Kontakt z doradcą

Napisz do czego chcesz wykorzystać naklejkę, a nasi doradcy chętnie Ci doradzą, a jeżeli preferujesz rozmowę, zadzwoń.

Wytrzymałe naklejki od Naklejkon

Wykonane przez naszą drukarnię naklejki thank you są odporne na uszkodzenia, trwałe, wykonane z bardzo dobrych materiałów. Dużą zaletą produktów jest także czytelny, wyrazisty druk oraz znakomite odwzorowanie kolorów. Korzystamy z nowoczesnej technologii, wszystkie produkty są wykonane w jakości HighQuality, zapewniamy cyfrowe wycinanie bez dodatkowych kosztów. Standardowy termin realizacji zamówienia to 3 dni robocze, oczywiście oferujemy także opcję ekspres, w tym wypadku czas oczekiwania jest krótszy o 1 dzień roboczy. Można skorzystać z naszego szablonu, gdzie wykonuje się naklejkę lub wgrywa indywidualny projekt. Możemy również wykonać go dla Państwa na specjalne zamówienie. Naklejki są przez nas drukowane na papierze lub na folii w zależności od indywidualnych oczekiwań. Można przykleić je na większość podłoży typu metal, plastik, papier, karton. W razie potrzeby możemy profesjonalnie doradzić, dostosować rodzaj surowca (papier lub folia) do Państwa oczekiwań.

Vlepki thank you, magnesy reklamowe i nie tylko

Wykończenie opakowania za pomocą naklejek thank you to bardzo miły gest w stronę klienta, który bez wątpienia zostanie bardzo dobrze odebrany. Dodatkowo można je wykorzystać jako dodatek do opakowań na ciasto weselne i tym samym podziękować gościom za przybycie na przyjęcie. Możliwości na przekazanie słowa “dziękuję” w formie nalepek jest wiele. Zachęcamy do zapoznania się z naszym asortymentem i do skorzystania z szablonów do własnej edycji. Oprócz naklejek thank you w naszej ofercie dostępne są także magnesy reklamowe, wizytówki, ulotki, plakaty, bilety, foldery składane, zaproszenia i wiele innych. Działamy kompleksowo. Nasze naklejki są bardzo dobrej jakości, cechuje je solidność wykonania oraz czytelność druku. Zachęcamy Państwa do skorzystania z naszej drukarni naklejek. W razie pytań lub wątpliwości pozostajemy do dyspozycji.