Trwa wczytywanie produktów

Naklejki tęcza

Naklejkon oferuje szeroki wybór naklejek przeznaczonych do dekoracji, znakowania przedmiotów, miejsc, urządzeń i opakowań, przygotowywanych na zamówienie. Naszej drukarnii można zlecić między innymi wykonanie naklejek z tęczą, które można wykorzystać na różne sposoby. Będą doskonałym rozwiązaniem między innymi jako forma dekoracji, ale nie tylko. Wszystkie propozycje są zaprojektowane z wysokiej jakości materiałów, które są odporne na uszkodzenia, wilgoć, promienie słoneczne oraz inne czynniki zewnętrzne. Każda naklejka jest dokładnie wycięta po obrysie, ma dobrą przyczepność oraz czytelny druk. Zachęcamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą.

MultiMotyw

Łącz nakłady i oszczędzaj – zamawiając naklejki o tym samym kształcie i wymiarze, w ramach jednego nakładu możesz zamówić kilka motywów.

Cyfrowe wycinanie

Nacinanie naklejek wykonujemy z pominięciem drogich wykrojników. Twoje naklejki mogą mieć dowolny kształt i wielkość bez ponoszenia nadmiernych kosztów.

Dowolny nakład

Wykorzystując cyfrową technologie druku możemy zrealizować każde zlecenie – od kilku do kilku tysięcy sztuk w bardzo krótkim czasie.

Druk kolorowy

Wszystkie naklejki drukujemy w przestrzeni kolorystycznej CMYK.

Kontakt z doradcą

Napisz do czego chcesz wykorzystać naklejkę, a nasi doradcy chętnie Ci doradzą, a jeżeli preferujesz rozmowę, zadzwoń.

Dlaczego warto wybrać naklejki tęcza od naklejkon.pl?

Naklejki z tęczą drukujemy, wykorzystując nowoczesną technologię, dzięki czemu są trwałe, wytrzymałe i estetyczne. Każdy produkt jest wykonany z dbałością o najmniejsze detale, tak więc jesteśmy w stanie zadowolić nawet bardzo wymagających klientów. U nas dostępny jest duży wybór wariantów zarówno papierowych, jak i foliowych w jakości HighQuality. Jeżeli zależy Państwu na stworzeniu ciekawego, niebanalnego wnętrza w pokoju dziecięcym, naklejki ścienne to bardzo dobry wybór. Motyw tęczy jest bardzo popularny i pasuje zarówno do pokoju dziecięcego dla chłopca, jak i dziewczynki. Głównie ze względu na przyjemną i pełną uroku kolorystykę, która wprowadza znakomitą atmosferę do dziecięcej przestrzeni. Oczywiście jesteśmy w stanie stworzyć indywidualny i dokładny projekt, który będzie ściśle dostosowany do potrzeb oraz upodobań klienta. Zamówienia zazwyczaj są przez nas realizowane w ciągu 3 dni roboczych, umożliwiamy także wybranie opcji ekspres, wówczas termin oczekiwania skraca się do 2 dni. Naklejki na ścianę można zastosować także w innych pomieszczeniach w domu, w biurze, restauracji, barze, możliwości są niemal nieograniczone.

Duży wybór naklejek tęcza o dowolnym nakładzie

Naklejkon oferuje naklejki tęcza w różnych kształtach i rozmiarach, które można zamówić w dowolnym nakładzie od kilku do kilku tysięcy sztuk. Gwarantujemy szybką realizację zamówienia, zaangażowanie oraz profesjonalne doradztwo. Na naszej stronie internetowej udostępniamy szablon naklejek do własnej edycji. W ramach jednego nakładu mogą Państwo zamówić kilka motywów. U nas zamówią Państwo naklejki w dowolnym kształcie oraz rozmiarze, które można w 100% dopasować do swoich potrzeb oraz wymagań. Korzystamy z technologii cyfrowej, dlatego możemy zaoferować krótkie terminy realizacji. Oprócz vlepek sprzedajemy także magnesy reklamowe, które są ciekawą formą promocji. Serdecznie zapraszamy do współpracy.