Trwa wczytywanie produktów

Naklejki tatuaże

W ofercie Naklejkon znajdą Państwo naklejki tatuaże, które przygotowujemy na specjalnie zamówienie. Tego rodzaju nalepki mają szerokie zastosowanie dekoracyjne. Dysponujemy nowoczesnym parkiem maszynowym, dzięki czemu możemy zaoferować vlepki w dowolnym kształcie, według projektu klienta. Proponujemy naklejki tatuaże w różnych kształtach, kolorach oraz rozmiarach, mogą Państwo zamówić dowolny nakład.

MultiMotyw

Łącz nakłady i oszczędzaj – zamawiając naklejki o tym samym kształcie i wymiarze, w ramach jednego nakładu możesz zamówić kilka motywów.

Cyfrowe wycinanie

Nacinanie naklejek wykonujemy z pominięciem drogich wykrojników. Twoje naklejki mogą mieć dowolny kształt i wielkość bez ponoszenia nadmiernych kosztów.

Dowolny nakład

Wykorzystując cyfrową technologie druku możemy zrealizować każde zlecenie – od kilku do kilku tysięcy sztuk w bardzo krótkim czasie.

Druk kolorowy

Wszystkie naklejki drukujemy w przestrzeni kolorystycznej CMYK.

Kontakt z doradcą

Napisz do czego chcesz wykorzystać naklejkę, a nasi doradcy chętnie Ci doradzą, a jeżeli preferujesz rozmowę, zadzwoń.

Naklejki tatuaże – jak je wykorzystać?

Naklejki tatuaże to idealna propozycja dla miłośników tego rodzaju zdobienia ciała. Można je wykorzystać jako dekorację pokoju lub używanych przez siebie akcesoriów. Jednak z nalepek z motywem tatuaży najchętniej korzystają firmy specjalizujące się w produkcji produktów przeznaczonych dla tatuatorów i często dokładają taki gadżet reklamowy do przesyłek. Ponadto naklejki tatuaże chętnie wykorzystywane są w profesjonalnych studiach tatuaży, gdzie są podziwiane przez klientów, a dodatkowo podkreślają charakter tego wyjątkowego miejsca.

Krótkie terminy realizacji

Zamówienia realizujemy w ciągu 3 dni roboczych, przy czym jest możliwość wybrania opcji ekspres, wówczas czas oczekiwania skraca się do 2 dni. Jesteśmy elastyczni, zapewniamy fachowe doradztwo. Oprócz naklejek tatuaży w naszym asortymencie znajdą Państwo także magnesy reklamowe oraz materiały poligraficzne typu plakaty, bilety, wizytówki, zaproszenia itp. Nasze naklejki są wytrzymałe, solidne, wykonane z bardzo dobrych materiałów. Nie można narzekać również na odwzorowanie kolorów oraz czytelność druku. Dokładamy wszelkich starań, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Liczymy na to, że nasze naklejki tatuaże będą w stanie spełnić Państwa oczekiwania oraz potrzeby. Korzystamy wyłącznie z oryginalnych tuszów, wykorzystujemy markowe podłoża. Dzięki temu jesteśmy w stanie zapewnić produkty odporne na blaknięcie oraz uszkodzenia mechaniczne. Zapraszamy do skorzystania z naszych szablonów do własnej edycji, gdzie można samodzielnie zaprojektować naklejkę.

Najwyższa jakość naklejek tatuaży od Naklejkon

Drukujemy w technologii solventowej i laserowej w jakości HighQuality. Naklejki foliowe wykonujemy na ploterach ekosolventowych w wysokiej rozdzielczości, natomiast wersje papierowe drukowane są na produkcyjnych maszynach laserowych. Jako firma z dużym doświadczeniem w branży jesteśmy w stanie zagwarantować wytrzymałe, estetyczne naklejki, etykiety oraz magnesy reklamowe. Dysponujemy nowoczesnym parkiem maszynowym, korzystamy z nowoczesnej technologii, dlatego nasze produkty są tak dobre. Niezależnie od tego, czy zdecydują się Państwo na naklejki dekoracyjne, informacyjne, ostrzegawcze, czy typowo reklamowe bez wątpienia będziemy w stanie spełnić Wasze potrzeby. W przypadku pytań lub wątpliwości pozostajemy do dyspozycji.