Trwa wczytywanie produktów

Naklejki serwisowe

Naklejki serwisowe pomagają ustalić i dopilnować terminu następnego przeglądu urządzeń czy produktów. Serwis na czas to w wielu przypadkach niezwykle ważna kwestia pozwalająca zniwelować ewentualne straty materialne, niebezpieczeństwa związane z obsługą maszyny, która nie przeszła przeglądu, a także gwarancja stałych zysków bez przerw. Naklejki serwisowe w prosty i czytelny sposób informują o kolejnym badaniu technicznym. Są szybkie w aplikacji, niezwykle trwałe i wygodne dla użytkownika. Można je w prosty sposób usunąć, a same za sprawą użycia mocnego kleju nie odpadają. Co ważne, do Państwa dyspozycji są etykiety serwisowe o różnych rozmiarach i kształtach, także naniesiony wzór może się różnić w zależności od Państwa potrzeb i projektu.

MultiMotyw

Łącz nakłady i oszczędzaj – zamawiając naklejki o tym samym kształcie i wymiarze, w ramach jednego nakładu możesz zamówić kilka motywów.

Cyfrowe wycinanie

Nacinanie naklejek wykonujemy z pominięciem drogich wykrojników. Twoje naklejki mogą mieć dowolny kształt i wielkość bez ponoszenia nadmiernych kosztów.

Dowolny nakład

Wykorzystując cyfrową technologie druku możemy zrealizować każde zlecenie – od kilku do kilku tysięcy sztuk w bardzo krótkim czasie.

Druk kolorowy

Wszystkie naklejki drukujemy w przestrzeni kolorystycznej CMYK.

Kontakt z doradcą

Napisz do czego chcesz wykorzystać naklejkę, a nasi doradcy chętnie Ci doradzą, a jeżeli preferujesz rozmowę, zadzwoń.

Zastosowanie etykiet serwisowych

Etykiety serwisowe stosuje się najczęściej na maszynach przemysłowych, które wymagają okresowych badań technicznych, mających na celu zbadanie ich jakości i poprawności działania. Bardzo ważną z punktu widzenia bezpieczeństwa jest naklejka serwisowa na gaśnice. To ona wskaże przedawnienie się środka gaśniczego i ewentualną niewystarczającą skuteczność działania samej gaśnicy. Naklejki, o których piszemy, stosuje się również na wagach i kasach fiskalnych, kontrola ich stanu technicznego również ma ogromne znaczenie dla właścicieli, jak i klientów danego przedsiębiorstwa. Regularna obsługa techniczna to gwarancja niezawodnego działania przez długi czas. Branża motoryzacyjna równie często korzysta z naklejek serwisowych. Ich zadaniem jest dostarczenie informacji dotyczących kolejnego serwisu danego podzespołu w samochodzie. Przykładem, który może to zobrazować, jest naklejka umieszczana na rozrządzie, ewentualnie przywieszka serwisowa umieszczona przez mechanika w zasięgu wzroku użytkownika pojazdu. To one informują kierowcę czy właściciela pojazdu o tym, kiedy należy dokonać następnej wymiany rozrządu oraz kiedy niezbędna będzie wymiana oleju silnikowego wraz ze wszystkim filtrami występującymi w pojeździe. Co ważne, kształt, treść naniesiona na naklejkę serwisową i rodzaj kleju to kwestia indywidualna. Mogą Państwo stworzyć etykietę sprawdzającą się w każdej z wymienionych tutaj sytuacji.

Etykiety serwisowe – zapewnią bezpieczne użytkowanie maszyn i urządzeń

Nie da się ukryć, że naklejki o zastosowaniu serwisowym mogą z powodzeniem zagościć w wielu branżach. Przede wszystkim zauważymy je na urządzeniach, które wymagają regularnej konserwacji, serwisu, testów i odnawiania licencji. W ten sposób użytkownicy, ale i właściciele konkretnego produktu mogą mieć pewność, że jego jakość jest zgodna z wszelkimi normami. Naklejki foliowe w takim wydaniu występują najczęściej wraz z mocnym klejem, same wykonane są z wysokiej jakości folii. Tylko to sprawi, że będą czytelne i nie odpadną aż do momentu ich wymiany. Z tego typu produktów mogą skorzystać na przykład firmy serwisujące windy i wagi, kasy fiskalne i gaśnice, maszyny przemysłowe, budowlane czy serwisy samochodowe.