Trwa wczytywanie produktów

Naklejki ozdobne

W ofercie drukarni Naklejkon znajdą Państwo wysokiej jakości naklejki o różnym przeznaczeniu. Zachęcamy do składania indywidualny zamówień, wykonujemy naklejki ozdobne według pomysłu klienta, nie doliczamy kosztów wykrojnika i korzystamy z nowoczesnej technologii cyfrowej. Oferujemy cięcie po obrysie o dowolnym kształcie, dzięki temu zyskują Państwo produkty w 100% zgodny ze swoimi potrzebami i oczekiwaniami.

MultiMotyw

Łącz nakłady i oszczędzaj – zamawiając naklejki o tym samym kształcie i wymiarze, w ramach jednego nakładu możesz zamówić kilka motywów.

Cyfrowe wycinanie

Nacinanie naklejek wykonujemy z pominięciem drogich wykrojników. Twoje naklejki mogą mieć dowolny kształt i wielkość bez ponoszenia nadmiernych kosztów.

Dowolny nakład

Wykorzystując cyfrową technologie druku możemy zrealizować każde zlecenie – od kilku do kilku tysięcy sztuk w bardzo krótkim czasie.

Druk kolorowy

Wszystkie naklejki drukujemy w przestrzeni kolorystycznej CMYK.

Kontakt z doradcą

Napisz do czego chcesz wykorzystać naklejkę, a nasi doradcy chętnie Ci doradzą, a jeżeli preferujesz rozmowę, zadzwoń.

Pomysły na wykorzystanie naklejek ozdobnych

Zamawiając naklejki ozdobne warto poznać wszystkie sposoby na ich wykorzystanie. W przypadku tego rodzaju dekoracji jedynym ograniczeniem będzie wyobraźnia, gdyż wystarczy odrobina kreatywności aby zastosować je w miejscach, co pozwoli w mgnieniu oka przeprowadzić metamorfozę wnętrza. Taka zmiana nie będzie wiązać się z wysokimi kosztami i nakładami pracy, a jednocześnie będzie niezwykle efektowna. Naklejki ozdobne można wykorzystać jako dekorację ścienną i potraktować w formie zamiennika obrazów czy plakatów. Dodatkowo świetnie sprawdzą się jako ozdobienie mebli, które nam się znudziły lub luster, które chcemy wizualnie odświeżyć. Naklejki ozdobne to także znakomite uzupełnienie prezentu czy paczek wysyłanych przez sklepy internetowe, dlatego jest to idealne rozwiązanie zarówno dla osób prywatnych, jak i przedsiębiorców. Mniejsze formaty doskonale sprawdzą się także do spersonalizowania używanych sprzętów elektronicznych, w tym laptopów czy smartfonów.

Naklejki ozdobne od Naklejkon

W Naklejkon dostępne są wysokiej jakości naklejki ozdobne w różnych kształtach, wzorach, rozmiarach i kolorach. Takie produkty doskonale sprawdzą się jako ozdoba ścienna lub dekoracja. Nasze naklejki są wykonane w technologii solwentowej lub laserowej, precyzyjnie wykończone i odznaczają się świetnym odwzorowaniem kolorów, do tego są trwałe, co oznacza między innymi odporność na niskie i wysokie temperatury, uszkodzenia mechaniczne, ścieranie i nie tylko. Naklejki Naklejkon nie blakną, więc utrzymają swoją wysoką jakość przez długi czas. Przyjmujemy indywidualne zamówienia, tłumaczymy jak poprawnie przygotować plik graficzny z projektem. Jesteśmy też w stanie profesjonalnie doradzić, dostosujemy naklejki do Państwa indywidualnych potrzeb. W przypadku pytań oczywiście pozostajemy do dyspozycji.

Nowoczesna technologia cyfrowa

Naklejkon to firma stawiająca na nowoczesne rozwiązania. Posiadamy innowacyjny park maszynowy, korzystamy zarówno z ploterów do druku na podłożach syntetycznych, jak i pras cyfrowych do druku na papierze. Uzupełnieniem maszyn drukujących są urządzenia postpresowe, które pozwalają na precyzyjne wykończenie wydrukowanych naklejek. Umożliwiamy wybór naklejek ozdobnych ostrzegawczych, na paczki, na urządzenia, okolicznościowe i nie tylko. Oferujemy również dział poświęcony usługom poligraficznym, gdzie można zamówić ulotki, plakaty, bilety, wizytówki, zaproszenia. Dla nas najważniejsze jest zadowolenie klienta, jesteśmy ukierunkowani na Państwa potrzeby oraz wymagania. Gwarantujemy produkty najwyższej jakości, które posłużą na długi czas. Zamówienia realizujemy w ciągu 3 dni roboczych, w przypadku wybrania opcji ekspres ten czas skraca się do 2 dni roboczych. Towar wysyłamy zaufanym kurierem, co daje gwarancję, że Państwa zamówienie dotrze bezpiecznie i na czas. Liczymy na to, że będziemy w stanie spełnić oczekiwania, nawet bardzo wymagających klientów. Zapraszamy już teraz do zamówienia oryginalnych naklejek ozdobnych.