Trwa wczytywanie produktów

Naklejki okolicznościowe

Naklejki weselne, komunijne czy z okazji urodzin? Każda okazja jest dobra, by mieć personalizowane naklejki okolicznościowe, które ozdobią ważny moment Twojego życia. Jeśli chcesz, aby ślub i wesele były wspominane przez Twoich gości jeszcze przez długi czas, zadbaj o szczegóły. Śmieszne etykiety na butelkach, prasowanki na koszulki, a nawet podkładki pod kubki, które Twoi najbliżsi i znajomi zabiorą ze sobą do domu, będą miłym dodatkiem i przypomną im o Tobie. To jak, wymyśliłeś już jak mają wyglądać naklejki ślubne i weselne? Wykonamy dla Ciebie etykiety okolicznościowe z dowolnym nadrukiem i wzorem, może być z zaproszeniem czy podziękowaniami dla gości. Pamiętaj, że to Twój dzień i to Ty decydujesz, jak będą wyglądały. Nasza drukarnia pomoże Ci w realizacji każdej nalepkowej wizji. Zapewniamy szybką realizację, nawet w ekspresowym tempie czterdziestu ośmiu godzin. Jeśli więc wpadłeś na pomysł stworzenia własnych naklejek okolicznościowych w ostatniej chwili, odezwij się do nas!

MultiMotyw

Łącz nakłady i oszczędzaj – zamawiając naklejki o tym samym kształcie i wymiarze, w ramach jednego nakładu możesz zamówić kilka motywów.

Cyfrowe wycinanie

Nacinanie naklejek wykonujemy z pominięciem drogich wykrojników. Twoje naklejki mogą mieć dowolny kształt i wielkość bez ponoszenia nadmiernych kosztów.

Dowolny nakład

Wykorzystując cyfrową technologie druku możemy zrealizować każde zlecenie – od kilku do kilku tysięcy sztuk w bardzo krótkim czasie.

Druk kolorowy

Wszystkie naklejki drukujemy w przestrzeni kolorystycznej CMYK.

Kontakt z doradcą

Napisz do czego chcesz wykorzystać naklejkę, a nasi doradcy chętnie Ci doradzą, a jeżeli preferujesz rozmowę, zadzwoń.

x

x

x

x