Trwa wczytywanie produktów

Naklejki o maseczkach

Naklejkon oferuje naklejki o maseczkach, które informują o konieczności zakrywania ust i nosa w poszczególnych pomieszczeniach. Obecnie tego typu oznakowania są obowiązkowe w większości punktów handlowych i usługowych. U nas zamówią Państwo naklejki o noszeniu maseczek w dowolnym kształcie i rozmiarze, a także wzorze. Umożliwiamy samodzielne projektowanie nalepek, możemy również pomóc, jeżeli zachodzi taka potrzeba. Nasze vlepki są drukowane na wysokiej jakości podłożach, używamy wyłącznie oryginalnych tuszów. Możemy wykonać dowolny nakład. Zapraszamy do współpracy.

MultiMotyw

Łącz nakłady i oszczędzaj – zamawiając naklejki o tym samym kształcie i wymiarze, w ramach jednego nakładu możesz zamówić kilka motywów.

Cyfrowe wycinanie

Nacinanie naklejek wykonujemy z pominięciem drogich wykrojników. Twoje naklejki mogą mieć dowolny kształt i wielkość bez ponoszenia nadmiernych kosztów.

Dowolny nakład

Wykorzystując cyfrową technologie druku możemy zrealizować każde zlecenie – od kilku do kilku tysięcy sztuk w bardzo krótkim czasie.

Druk kolorowy

Wszystkie naklejki drukujemy w przestrzeni kolorystycznej CMYK.

Kontakt z doradcą

Napisz do czego chcesz wykorzystać naklejkę, a nasi doradcy chętnie Ci doradzą, a jeżeli preferujesz rozmowę, zadzwoń.

Informacyjne naklejki o noszeniu maseczek od Naklejkon

Naklejki o maseczkach i obowiązku ich noszenia mogą być przez nas wykonane w dowolnym kształcie, nie ponoszą Państwo dodatkowych kosztów wykrojnika, gdyż korzystamy z nowoczesnej technologii cyfrowej. Działamy sprawnie, termin realizacji wynosi zazwyczaj 3 dni robocze, można wybrać też opcję ekspres. Korzystamy z innowacyjnych rozwiązań, aby móc dostarczać Państwu vlepki wysokiej jakości, które są trwałe, mają dobrą przyczepność oraz czytelność druku. Dzięki temu z pewnością posłużą na bardzo długi czas. Naklejki o maseczkach przydadzą się w sklepach, punktach usługowych, kinach, teatrach, restauracjach, barach i nie tylko. Oznakowania tego typu są niezbędne, szczególnie w miejscach o dużym natężeniu ruchu. Towar wysyłamy za pośrednictwem sprawdzonej firmy kurierskiej, do której mamy pełne zaufanie. Dokładamy wszelkich starań, aby móc zadowolić każdego klienta bez wyjątku. Na pierwszym miejscu zawsze stawiamy potrzeby oraz wymagania klientów. Proponujemy produkty wykonane z dużą starannością, które są estetyczne i mają dobre odwzorowanie kolorów.

Drukarnia Naklejkon

Drukarnia naklejek Naklejkon oferuje produkty wyróżniające się bardzo dobrą przyczepnością, prostą aplikacją oraz dużą wytrzymałością. Ze względu na to, że w swojej pracy korzystamy wyłącznie z nowoczesnych rozwiązań technologicznych, jesteśmy w stanie zaoferować szybką realizację zamówień. Proponujemy produkty wyjątkowo trwałe, które nie blakną pod wpływem promieni słonecznych oraz są odporne na uszkodzenia mechaniczne. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty i zapraszamy do kontaktu w razie pytań lub wątpliwości. Zapewniamy kompleksowe usługi w przystępnych cenach.