Trwa wczytywanie produktów

Naklejki niezrywalne

Naklejki niezrywalne to dobra propozycja szczególnie dla przedsiębiorców, którym zależy na dobrym oznakowaniu swoich produktów, paczek i nie tylko. Możemy wykonać dla Państwa wysokiej jakości naklejki niezrywalne, które odznaczają się bardzo dobrą przyczepnością do poszczególnych produktów. Oczywiście każda nalepka niezrywalna może być wykonana przez nas na indywidualne zamówienie. Wystarczy, że wybiorą Państwo kształt, rozmiar, wzór oraz kolor vlepek, a my zajmiemy się resztą. Nasza oferta jest kompleksowa, korzystamy z nowoczesnej technologii cyfrowej. Między innymi to dlatego jesteśmy w stanie zaoferować produkty wysokiej jakości, a także bardzo krótkie terminy realizacji zamówień..

MultiMotyw

Łącz nakłady i oszczędzaj – zamawiając naklejki o tym samym kształcie i wymiarze, w ramach jednego nakładu możesz zamówić kilka motywów.

Cyfrowe wycinanie

Nacinanie naklejek wykonujemy z pominięciem drogich wykrojników. Twoje naklejki mogą mieć dowolny kształt i wielkość bez ponoszenia nadmiernych kosztów.

Dowolny nakład

Wykorzystując cyfrową technologie druku możemy zrealizować każde zlecenie – od kilku do kilku tysięcy sztuk w bardzo krótkim czasie.

Druk kolorowy

Wszystkie naklejki drukujemy w przestrzeni kolorystycznej CMYK.

Kontakt z doradcą

Napisz do czego chcesz wykorzystać naklejkę, a nasi doradcy chętnie Ci doradzą, a jeżeli preferujesz rozmowę, zadzwoń.

Zaprojektuj własną naklejkę niezrywalną w Naklejkon

Naklejki niezrywalne są odporne na uszkodzenia mechaniczne, blaknięcie, wodę, gdyż są zabezpieczone specjalnym laminatem. Wszystkie vlepki wycinamy na ploterach tnących, oczywiście nie ponoszą Państwo kosztów wykrojnika. Drukujemy naklejki foliowe oraz papierowe, korzystając wyłącznie z innowacyjnych rozwiązań, aby móc zapewnić klientom produkty najwyższej jakości. Drukujemy w wysokiej rozdzielczości przy użyciu oryginalnych tuszów. Dajemy możliwość samodzielnego zaprojektowania naklejek, dzięki czemu zyskują Państwo niemalże nieograniczone możliwości. Największą zaletą naszych usług jest to, że klient otrzymuje dokładnie to, czego potrzebuje. Produkujemy vlepki, a oprócz tego w sprzedaży mamy także magnesy reklamowe oraz produkty poligraficzne typu wizytówki, zaproszenia, plakaty, bilety i wiele innych. W przypadku pytań pozostajemy do dyspozycji.

Naklejki niezrywalne reklamowe

Proponujemy vlepki reklamowe, które można wykorzystać na wiele różnych sposobów, na przykład mogą posłużyć do oklejania butelek, opakowań produktowych, paczek, a także do dekoracji. Wszystko zależy od Państwa indywidualnych potrzeb. Jesteśmy w stanie zrealizować każdy, nawet najbardziej szalony projekt. Dokładamy wszelkich starań, aby móc spełnić oczekiwania każdego klienta bez wyjątku. Gwarantujemy trwałość, solidność oraz estetyczne wykonanie vlepek, dzięki czemu posłużą na bardzo długi czas i nawet w przypadku dłuższego użytkowania nadal będą prezentować się jak nowe. Pomagamy w projektowaniu naklejek, jeżeli zachodzi taka potrzeba, współpraca z nami to czysta przyjemność