Trwa wczytywanie produktów

Naklejki na telefon

Naklejkon to profesjonalna drukarnia wysokiej jakości naklejek i etykiet, która oferuje kompleksowe rozwiązania dla klientów szukających zaufanego źródła dobrze wykonanych artykułów samoprzylepnych oraz poligraficznych. Naklejkon bez problemu wydrukuje dla Państwa wysokiej klasy naklejki na telefon, na szyby oraz wiele innych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i znalezienia w niej opcji dla siebie.

MultiMotyw

Łącz nakłady i oszczędzaj – zamawiając naklejki o tym samym kształcie i wymiarze, w ramach jednego nakładu możesz zamówić kilka motywów.

Cyfrowe wycinanie

Nacinanie naklejek wykonujemy z pominięciem drogich wykrojników. Twoje naklejki mogą mieć dowolny kształt i wielkość bez ponoszenia nadmiernych kosztów.

Dowolny nakład

Wykorzystując cyfrową technologie druku możemy zrealizować każde zlecenie – od kilku do kilku tysięcy sztuk w bardzo krótkim czasie.

Druk kolorowy

Wszystkie naklejki drukujemy w przestrzeni kolorystycznej CMYK.

Kontakt z doradcą

Napisz do czego chcesz wykorzystać naklejkę, a nasi doradcy chętnie Ci doradzą, a jeżeli preferujesz rozmowę, zadzwoń.

Warto postawić na spersonalizowane naklejki na telefon

Naklejki na telefon oferowane w naszej drukarni etykiet Naklejkon są doskonałym sposobem na wyróżnienie swojego smartfona spośród innych. Większość osób raczej używa standardowych etui, które rzadko zwracają na siebie odpowiednio dużą uwagę, naklejki na telefon zupełnie zmieniają ten stan rzeczy. Dzięki nim można spersonalizować swój smartfon i dostosować go do siebie, przyklejając nalepki np. z wybranym zespołem muzycznym, ulubionym twórcą filmów czy idolem, a także ze zdjęciem najlepszych znajomych, swojego auta czy pupila. Wiele osób na naklejkach na telefon umieszcza także podobizny ulubionych postaci z kreskówek – możliwości są nieograniczone, warto wykorzystać swoją kreatywność i stworzyć niebanalną naklejkę.

Etykiety godne polecenia

Drukarnia naklejek Naklejkon gwarantuje szeroki wybór opcji potrzebnych do zaprojektowania idealnej naklejki lub etykiety, dostosowanej w pełni do swojego zadania. Korzystając z usług tego zaufanego producenta, zyskają Państwo dostęp do solidnych naklejek ściennych, podłogowych, na szyby i wielu innych. Użycie odpowiednich materiałów podczas wytwarzania konkretnych artykułów skutkuje produktem końcowym, który sprosta oczekiwaniom wszystkich klientów.

Sprawna wysyłka i gwarancja zadowolenia

Drukarnia etykiet Naklejkon oferuje niezwykle prosty system składania zamówień. Wystarczy wybrać odpowiedni produkt i wprowadzić wszystkie niezbędne dane. W odpowiednie pole trzeba wpisać wymiary zamawianych naklejek, nakład, rodzaj laminatu oraz kształt cięcia krawędzi. Naklejkon po otrzymaniu od klienta grafiki do wydrukowania oraz linii cięcia, potrzebuje z reguły trzech dni roboczych na wysłanie gotowej partii towaru do klienta za pośrednictwem firmy kurierskiej. Jeśli potrzebują Państwo naklejek na telefon, które muszą dotrzeć jak najszybciej, zachęcamy do skorzystania z opcji wysyłki express, która skróci czas realizacji do dwóch dni roboczych, jeśli jest aktualnie dostępna. W razie jakichkolwiek pytań dotyczących naszej oferty zapraszamy do kontaktu z działem obsługi klienta.