Trwa wczytywanie produktów

Naklejki na ścianę las

Jeśli szukają Państwo profesjonalnej drukarni naklejek, będącej w stanie wydrukować w dowolnym nakładzie wysokiej jakości ozdobne naklejki na ścianę w motywach graficznych typu las, gorąco polecamy usługi firmy Naklejkon. Ten producent naklejek oferuje szybkie i profesjonalne drukowanie naklejek na podstawie dostarczonego przez klienta projektu graficznego. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

MultiMotyw

Łącz nakłady i oszczędzaj – zamawiając naklejki o tym samym kształcie i wymiarze, w ramach jednego nakładu możesz zamówić kilka motywów.

Cyfrowe wycinanie

Nacinanie naklejek wykonujemy z pominięciem drogich wykrojników. Twoje naklejki mogą mieć dowolny kształt i wielkość bez ponoszenia nadmiernych kosztów.

Dowolny nakład

Wykorzystując cyfrową technologie druku możemy zrealizować każde zlecenie – od kilku do kilku tysięcy sztuk w bardzo krótkim czasie.

Druk kolorowy

Wszystkie naklejki drukujemy w przestrzeni kolorystycznej CMYK.

Do tego rozwiązania sprawdzą się:

Kontakt z doradcą

Napisz do czego chcesz wykorzystać naklejkę, a nasi doradcy chętnie Ci doradzą, a jeżeli preferujesz rozmowę, zadzwoń.

Dlaczego naklejki na ścianę - las cieszą się tak duża popularnością?

Dla wielu z nas las jest symbolem ucieczki od miejskiego zgiełku i możliwością zbliżenia się do natury, dlatego część osób z chęcią wprowadza do swoich wnętrz naklejki na ścianę z grafiką przedstawiającą las. Nalepki tego typu uspokajają i napawają pozytywnym myśleniem, dlatego sprawdzą się przede wszystkim w salonach, sypialniach czy jadalniach. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, aby naklejki na ścianę z lasem zastosować także we własnej pracowni i w ten sposób podkreślić swoje zaangażowanie co do bliskości z naturą. Wizerunek lasu, drzew, krzewów i łąk warto także wykorzystać jako formę reklamy swojej firmy. W tym przypadku dobrze się sprawdzi slogan umieszczony tuż pod drzewami. Taka nalepka może reklamować usługi leśnicze czy ukazywać dbanie o środowisko podczas tworzenia produktów.

Rzetelny producent etykiet i naklejek

Drukarnia naklejek Naklejkon zapewnia wszystkim klientom dostęp do wielu atrakcyjnych i zaawansowanych technologicznie rozwiązań, które pozwalają na wydruk naklejek idealnie przystosowanych do ich zadania. Gruba i wytrzymała folia, na której metodą solwentową może zostać nadrukowane logo lub slogan firmy, to sprawdzony sposób na wytrzymałą naklejkę. Naklejki na ścianę z grafiką typu las doskonale sprawdzą się na foliowym podłożu z nałożonym dodatkowo laminatem matowym lub błyszczącym.

Wygodne zakupy na jasnych warunkach

Na naszej stronie internetowej znajduje się intuicyjny interfejs pozwalający na błyskawiczne składanie zamówień w drukarni Naklejkon. Po wybraniu odpowiedniej pozycji z listy usług należy wpisać wymiary naklejki, nakład, po czym wybrać kształt cięcia arkuszy. W ofercie znajduje się klasyczne cięcie prostokątne, wybierane najczęściej przez projektantów vlepek, cięcie okrągłe lub po obrysie dostarczonym przez klienta. Informacje o koszcie usługi oraz data planowanej wysyłki pojawią się automatycznie po wpisaniu wszystkich danych. Ten system jest szczególnie ceniony przez klientów, którzy lubią minimalną ilość formalności i konkretne, szybkie załatwianie spraw. Gorąco zachęcamy do skorzystania z usług drukarni Naklejkon, dzięki której będą mogli Państwo w ekspresowym tempie zamówić wymarzone naklejki na ścianę zdobione w grafikę typu las oraz wiele innych.