Trwa wczytywanie produktów

Naklejki na ścianę do sypialni

Naklejkon to profesjonalna drukarnia etykiet, która od lat zaopatruje liczne sklepy, placówki gastronomiczne, gospodarstwa domowe i wiele innych miejsc w wysokojakościowe naklejki o różnym przeznaczeniu. Oferujemy wiele opcji do wyboru oraz możliwość wydruku wedle projektu graficznego klienta. Zapraszamy do poznania naszej oferty i skorzystania z naszych profesjonalnych usług.

MultiMotyw

Łącz nakłady i oszczędzaj – zamawiając naklejki o tym samym kształcie i wymiarze, w ramach jednego nakładu możesz zamówić kilka motywów.

Cyfrowe wycinanie

Nacinanie naklejek wykonujemy z pominięciem drogich wykrojników. Twoje naklejki mogą mieć dowolny kształt i wielkość bez ponoszenia nadmiernych kosztów.

Dowolny nakład

Wykorzystując cyfrową technologie druku możemy zrealizować każde zlecenie – od kilku do kilku tysięcy sztuk w bardzo krótkim czasie.

Druk kolorowy

Wszystkie naklejki drukujemy w przestrzeni kolorystycznej CMYK.

Do tego rozwiązania sprawdzą się:

Kontakt z doradcą

Napisz do czego chcesz wykorzystać naklejkę, a nasi doradcy chętnie Ci doradzą, a jeżeli preferujesz rozmowę, zadzwoń.

Naklejki na ścianę do sypialni – idealna dekoracja każdego wnętrza

Wybierając naklejki na ścianę do sypialni, można mieć pewność, że wnętrze stanie się spersonalizowane, a każdy domownik będzie czuł się w nim jeszcze lepiej. Tego rodzaju akcesoria stanowią idealną alternatywę dla plakatów, zdjęć i obrazów, a możliwość wyboru konkretnych motywów czy kolorów pozwala stworzyć projekt wedle indywidualnego pomysłu. Zastosowanie najklejek na ścianie umożliwia przeprowadzenie szybkiej metamorfozy wnętrza, bez konieczności angażowania dużych środków finansowych. W przestrzeniach przeznaczonych do relaksu i odpoczynku idealnie sprawdzą się wszelkiego rodzaju motywy nawiązujące do natury, hobby czy kolorystyki panującej we wnętrzu.

Wybór dla wymagających

Dużym atutem korzystania z usług drukarni naklejek Naklejkon jest możliwość wybrania odpowiedniej opcji wydruku wśród wielu dostępnych. Nasze nalepki mogą służyć jako ozdoba na ścianę do sypialni lub jako nośnik reklamy wizualnej na podłodze sklepu. Wybór jest bardzo duży i każdy, nawet najbardziej wymagający klient z pewnością znajdzie u nas możliwość wydrukowania stosownej naklejki do konkretnego zastosowania w domu lub w pracy. Możliwość wyboru wielu wariantów druku jest tutaj kluczowym atutem drukarni Naklejkon.

Naklejki w dowolnym kształcie

Drukarnia etykiet Naklejkon dzięki zastosowaniu nowoczesnej metody cyfrowego wycinania jest w stanie nadać każdej partii naklejek dowolny kształt, co znacznie poprawi ich jakość wizualną i atrakcyjność. Cyfrowe cięcie po obrysie to sprawny, bezpieczny i szybki sposób na wycinanie krawędzi wszystkich naklejek, na przykład na ścianę do sypialni lub na podłogę. Naklejkon jest w stanie cyfrowo nadać kształt grafice wydrukowanej na folii magnetycznej, tworząc w ten sposób ciekawe i różnorodne gadżety. Wszystkie z nich pokryte są specjalnym laminatem, który chroni je dodatkowo przed promieniowaniem UV oraz uszkodzeniami mechanicznymi.

Gwarantowana jakość i precyzja

Oferta drukarni etykiet Naklejkon skierowana jest także do klientów, którzy szukają odpowiedniego miejsca do drukowania atrakcyjnych wizualnie vlepek, wycinanych w klasycznym prostokątnym kształcie. Produkt końcowy jest wysoce przyczepny, odporny na płowienie kolorów dzięki użyciu laminatu oraz wykonany w wysokiej rozdzielczości. Niezależnie, czy chodzi o produkcję naklejek na ścianę do sypialni, czy magnesu promującego firmę, drukarnia Naklejkon oferuje profesjonalnie i sprawnie wykonaną usługę i pełne zadowolenie z każdej zamówionej partii produktu. Jeśli chcą Państwo uzyskać dodatkowe informacje na temat naszych usług i oferty zapraszamy do kontaktu z naszym działem obsługi klienta.