Trwa wczytywanie produktów

Naklejki na ścianę dla dzieci

Drukarnia naklejek Naklejkon jest renomowanym producentem etykiet, który od lat dostarcza wysokiej jakości nalepki dla klientów wymagających, oczekujących produktu klasy premium. Gwarantujemy szybki i profesjonalny wydruk naklejek na ścianę dla dzieci i nie tylko. Zapraszamy do zapoznania się z wieloma oferowanymi przez nas usługami.

MultiMotyw

Łącz nakłady i oszczędzaj – zamawiając naklejki o tym samym kształcie i wymiarze, w ramach jednego nakładu możesz zamówić kilka motywów.

Cyfrowe wycinanie

Nacinanie naklejek wykonujemy z pominięciem drogich wykrojników. Twoje naklejki mogą mieć dowolny kształt i wielkość bez ponoszenia nadmiernych kosztów.

Dowolny nakład

Wykorzystując cyfrową technologie druku możemy zrealizować każde zlecenie – od kilku do kilku tysięcy sztuk w bardzo krótkim czasie.

Druk kolorowy

Wszystkie naklejki drukujemy w przestrzeni kolorystycznej CMYK.

Do tego rozwiązania sprawdzą się:

Kontakt z doradcą

Napisz do czego chcesz wykorzystać naklejkę, a nasi doradcy chętnie Ci doradzą, a jeżeli preferujesz rozmowę, zadzwoń.

Naklejki jako idealna dekoracja ściany w pokoju dziecięcym

Oferowane naklejki na ścianę dla dzieci to przede wszystkim znakomity sposób na dekorację pokoju malucha. Wystarczy wybrać idealny motyw dla swojej pociechy, który może przedstawiać ulubioną postać z bajki, książki czy też gry komputerowej. Ponadto motyw naklejek może nawiązywać do dziecięcego hobby, dlatego można zamówić naklejki w kształcie rolek, klocków lego, lalek czy też gitary, jeśli pociecha jest uzdolniona muzycznie. Warto projektowanie wzoru wykonać razem z dzieckiem, co z pewnością przyniesie mnóstwo frajdy i pozwoli w ciekawy sposób wspólnie spędzić czas. W przypadku nalepek dedykowanych maluchom liczą się przede wszystkim intensywne kolory, które mogą nawiązywać do aranżacji pokoju dziecięcego, a także radosne kształty czy uśmiechnięte postacie.

Naklejki w dowolnych kształtach bez dodatkowych opłat

Naklejki na ścianę dla dzieci to jedna z wielu możliwych opcji, jakie oferuje nasza drukarnia etykiet. Produkty doskonale sprawdzą się nie tylko w pokoju dziecięcym, będą świetnym dodatkiem wizualnym do sypialni lub nawet jako ozdoba na hulajnogę. Naklejkon oferuje dodatkowo wydruk etykiet w dowolnym kształcie, podyktowany przez klienta. Wystarczy wskazać linię cięcia etykiety, aby otrzymać idealnie wykrojoną naklejkę. Taka usługa nie jest dodatkowo płatna – u nas cięcie po obrysie wykonywane jest w formie usługi standard!

Marka godna zaufania

Firma Naklejkon od samego początku działalności dba o najwyższą jakość wszystkich swoich usług oraz produktów, by zaoferować rozwiązania nowoczesne technologicznie i dostosowane do potrzeb klientów pragnących satysfakcjonującej i profesjonalnej współpracy. Naklejki na ścianę dla dzieci wykonane z naszą pomocą z pewnością przykują uwagę nadrukiem o wysokiej rozdzielności i bogatym nasyceniem kolorów. Jeśli potrzebują Państwo produktu, który znakomicie udekoruje każdy pokój dziecięcy, gorąco polecamy naszą drukarnię etykiet. Profesjonalny producent etykiet charakteryzuje się tym, że spełnia oczekiwania wszystkich partnerów biznesowych. Jeśli szukają Państwo kompleksowej obsługi w zakresie produkcji naklejek na ścianę dla dzieci, firma Naklejkon sprawdzi się jako idealny kontrahent. Produkty dostarczane przez naszą firmę cechują się wysokiej jakości nadrukiem chronionym dodatkowo wytrzymałym laminatem.

Szybka wysyłka i łatwe zamawianie

Naklejkon oferuje szybką i intuicyjną procedurę określania ceny każdego indywidualnego zamówienia. Wystarczy podać planowane wymiary naklejki, określić nakład oraz ustalić kształt cięcia. Gwarantujemy szybką realizację zleconych projektów oraz sprawną wysyłkę produktu do adresata. Serdecznie zapraszamy do współpracy.