Trwa wczytywanie produktów

Naklejki na rozdzielnie elektryczne

Naklejki na rozdzielnie elektryczne pełnią przede wszystkim funkcję informacyjną. To z ich pomocą można szybciej i skuteczniej zlokalizować bezpiecznik odpowiadający za konkretną część instalacji elektrycznej w domu, budynku użyteczności publicznej, ale również między innymi na łodziach. Zastosowanie naklejek na rozdzielnie elektryczną jest bardzo szerokie, a liczba kombinacji, wzorów, jak również kształtów i ich wielkości mogą być naprawdę różne. To sprawia, że z usług wydruku etykiet tego rodzaju korzysta wielu klientów, zarówno producentów rozdzielnic, jak i elektryków. To najczęściej produkcje papierowe o mocnym kleju, nadrukowywane według indywidualnych wytycznych lub powszechnych schematów.

MultiMotyw

Łącz nakłady i oszczędzaj – zamawiając naklejki o tym samym kształcie i wymiarze, w ramach jednego nakładu możesz zamówić kilka motywów.

Cyfrowe wycinanie

Nacinanie naklejek wykonujemy z pominięciem drogich wykrojników. Twoje naklejki mogą mieć dowolny kształt i wielkość bez ponoszenia nadmiernych kosztów.

Dowolny nakład

Wykorzystując cyfrową technologie druku możemy zrealizować każde zlecenie – od kilku do kilku tysięcy sztuk w bardzo krótkim czasie.

Druk kolorowy

Wszystkie naklejki drukujemy w przestrzeni kolorystycznej CMYK.

Kontakt z doradcą

Napisz do czego chcesz wykorzystać naklejkę, a nasi doradcy chętnie Ci doradzą, a jeżeli preferujesz rozmowę, zadzwoń.

Zastosowanie naklejek na rozdzielnie elektryczne

Etykiety na rozdzielnie elektryczne przyjmują najczęściej kształt kwadratowy lub prostokątny. Przykleja się je nad danym bezpiecznikiem obsługującym konkretną część instalacji elektrycznej. Naklejki stosuje się na przykład w domach, zamiast wersji opisowych, często pisanych ręcznie. Etykiety stanowią nieodłączny element rozdzielnic wielobezpiecznikowych, co pozwala stosować je na przykład w biurowcach, czy innych dużych obiektach użyteczności publicznej, gdzie za sterowanie instalacją elektryczną odpowiada jedna lub kilka rozdzielnic. Naklejki te powstają najczęściej z papieru. Mogą być wykonane wedle wytycznych klienta. Oprócz znaków mogą zawierać tekst, co pozwoli skuteczniej poinformować użytkownika o tym, co obsługuje konkretny bezpiecznik. Z naklejek na rozdzielnię elektryczną korzystają także właściciele łodzi większych i mniejszych, te mogą obsługiwać na przykład światła na różnych częściach statków, światła w kabinie, radio, sygnał dźwiękowy, autopilota, a nawet oświetlenie kompasu i wycieraczek. Co ważne, to klient może wybrać ich wzór, kolorystykę i ewentualny tekst, również on decyduje się na konkretne rozwiązanie, jeśli chodzi o kształt. Zastosowany przez nas klej jest bardzo mocny, chcemy zaznaczyć, że produkty, jakie udostępniamy, mogą występować w formie naklejek foliowych o zwiększonej trwałości. Polecamy także naklejki Super Moc na nierówne powierzchnie.

Foliowe i papierowe naklejki na rozdzielnie elektryczne

Naklejki na rozdzielnie elektryczne z papieru lub na specjalne zamówienie klienta z folii. Ich jakość definiuje możliwe zastosowanie, trwałość z kolei przyczynia się do długiej i bezproblemowej eksploatacji. Naklejki na rozdzielnie domowe, które dodatkowo są zamknięte za sprawą transparentnych drzwiczek mogą bez problemu być papierowe. Zastosowany klej skutecznie zwiąże materiały, a same etykiety pozostaną na rozdzielniach z tworzyw sztucznych przez długi czas. Z kolei skrzynki elektryczne znajdujące się na zewnątrz budynku lub narażone na jakiekolwiek uszkodzenia, zachlapania czy szkodliwe działanie czynników zewnętrznych powinny otrzymać naklejki na rozdzielnie w wersji foliowej. Można mieć wtedy pewność ich trwałości, odporności na wszelkie niepożądane skutki eksploatacji w trudnych warunkach.