Trwa wczytywanie produktów

Naklejki na okna

Naklejki na szyby i okna to doskonały pomysł na szybką i oryginalną zmianę wyglądu okna domu lub witryny sklepowej. To doskonała ozdoba biura, przychodni czy szkoły. To także świetny sposób na przyciągnięcie nowych klientów. W Nakejkon by Booklet przygotujemy dla Państwa naklejki na szyby w dowolnym kształcie.

MultiMotyw

Łącz nakłady i oszczędzaj – zamawiając naklejki o tym samym kształcie i wymiarze, w ramach jednego nakładu możesz zamówić kilka motywów.

Cyfrowe wycinanie

Nacinanie naklejek wykonujemy z pominięciem drogich wykrojników. Twoje naklejki mogą mieć dowolny kształt i wielkość bez ponoszenia nadmiernych kosztów.

Dowolny nakład

Wykorzystując cyfrową technologie druku możemy zrealizować każde zlecenie – od kilku do kilku tysięcy sztuk w bardzo krótkim czasie.

Druk kolorowy

Wszystkie naklejki drukujemy w przestrzeni kolorystycznej CMYK.

Kontakt z doradcą

Napisz do czego chcesz wykorzystać naklejkę, a nasi doradcy chętnie Ci doradzą, a jeżeli preferujesz rozmowę, zadzwoń.

Niebanalne dekoracje okienne

Przyklejenie naklejki na okno to bardzo dobry sposób na sezonową zmianę dekoracji. Jest to bardzo wygodne, a jednocześnie efektowne rozwiązanie. Sprawdzi się zarówno w prywatnym domu, jak i w sklepie, przedszkolu czy w różnych innych miejscach. W naszej ofercie dostępne są zarówno naklejki nieprzezroczyste, jak i wzory transparentne, przepuszczające światło. Dzięki temu ozdobione nimi okno nadal będzie pełniło swoją zasadniczą funkcję. W zależności od zamierzonego efektu naklejki mogą być umieszczane wewnątrz lub na zewnątrz okna. Jedną z ciekawych propozycji są naklejki lewoczytelne, czyli takie, które przykleja się wewnątrz, a można je przeczytać, patrząc z zewnątrz budynku.

Naklejki, które łatwo usunąć

Jeżeli chcą Państwo używać naklejek na okna jako elementów czasowej dekoracji, to proponujemy naklejki foliowe ze słabym klejem. Przy krótkotrwałej ekspozycji nie pozostawiają po sobie śladów i dają się łatwo odczepić. To bardzo wygodne rozwiązanie, które sprawdzi się w wielu sytuacjach. Można je wykorzystać jako element dekoracyjny lub reklamowy, ozdobny lub informacyjny. Drugim rozwiązaniem są naklejki na okna bezklejowe. Zamiast tradycyjnej warstwy kleju są one wyposażone w warstwę silikonu, który równie dobrze jak klej utrzymuje naklejki na miejscu. Można je wielokrotnie odczepiać i przyklejać w innym miejscu. Sprawdzą się doskonale w roli sezonowych dekoracji witryn sklepowych.

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Naklejki na okna wykonane przez firmę Naklejkon by Booklet to gwarancja produktów najwyższej jakości. Pracujemy z wykorzystaniem nowoczesnego sprzętu drukarskiego, dlatego wszystkie oferowane przez nas naklejki charakteryzują się doskonałym wyglądem i świetną trwałością. Naklejki wykonane z odpowiednio dobranej folii są odporne na działanie czynników zewnętrznych, w tym na blaknięcie pod wpływem promieni słonecznych. Oferujemy Państwu wykonanie dowolnych naklejek okiennych przygotowanych zgodnie z indywidualnym projektem. Jesteśmy w stanie wydrukować naklejki w dowolnym kształcie, nasze plotery bez trudu radzą sobie z cięciem nieregularnych kształtów. W zależności od zamówienia dostarczymy naklejki w rulonie, na sztuki lub na arkuszach.