Trwa wczytywanie produktów

Naklejki na nalewki

Zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą specjalistycznego producenta naklejek Naklejkon. Oferujemy profesjonalny i szybki wydruk wszelkiej maści etykiet, które cechują się bardzo wysoką jakością. Nasze produkty doskonale sprawdzą się jako naklejki na nalewki oraz wiele innych towarów, które potrzebują solidnej, wysokiej jakości etykiety.

MultiMotyw

Łącz nakłady i oszczędzaj – zamawiając naklejki o tym samym kształcie i wymiarze, w ramach jednego nakładu możesz zamówić kilka motywów.

Cyfrowe wycinanie

Nacinanie naklejek wykonujemy z pominięciem drogich wykrojników. Twoje naklejki mogą mieć dowolny kształt i wielkość bez ponoszenia nadmiernych kosztów.

Dowolny nakład

Wykorzystując cyfrową technologie druku możemy zrealizować każde zlecenie – od kilku do kilku tysięcy sztuk w bardzo krótkim czasie.

Druk kolorowy

Wszystkie naklejki drukujemy w przestrzeni kolorystycznej CMYK.

Kontakt z doradcą

Napisz do czego chcesz wykorzystać naklejkę, a nasi doradcy chętnie Ci doradzą, a jeżeli preferujesz rozmowę, zadzwoń.

Czym się kierować podczas wyboru naklejki na nalewkę?

Naklejki na nalewkę to obecnie bardzo popularny produkt dostępny w naszej ofercie, gdyż ma wiele ciekawych zastosowań. Znakomicie się sprawdzą jako etykieta podczas niskonakładowej produkcji alkoholu, a także w przypadku, gdy nalewkę robimy dla siebie i dla swojej najbliższej rodziny. Warto na tego typu naklejce na nalewkę umieścić śmieszny slogan lub logotyp swojej marki, a także podać skład czy praktyczne informacje na temat wybranej mieszanki. Naklejki na nalewkę mogą być różne – okrągłe, kwadratowe, prostokątne czy zupełnie nietypowe, czarno-białe lub kolorowe – od Państwa zależy ich design. My z naszej strony zapewniamy sprawdzenie projektu jeszcze przed jego oddaniem do realizacji. Dzięki temu mają Państwo pewność otrzymania naklejki zgodnej z własnymi oczekiwaniami.

Jakość i bogaty wybór

Szeroki wybór usług oferowanych przez producenta naklejek Naklejkon zapewnia kompleksową obsługę wszystkich klientów, którzy oczekują wysokiej jakości produktu, który będzie można zastosować w wielu miejscach. Naklejki i etykiety papierowe drukowane są metodą laserową, a nadruki na folii przy pomocy technologii solwentowej. Tak uzyskane produkty końcowe nadają się między innymi do aplikacji na nalewki. Naklejki zamówione od Naklejkon z pewnością poprawią atrakcyjność wizualną sprzedawanych napojów, jest to zatem atrakcyjna opcja dla firm produkujących na dużą i małą skalę.

Sprawna i precyzyjna produkcja

Drukarnia etykiet Naklejkon korzysta z cyfrowych metod nanoszenia grafiki na arkusze papierowe oraz foliowe, dzięki czemu jakość wykonania naklejek jest zawsze na zadowalającym, profesjonalnym poziomie. Analogowe wykrojniki używane w drukarniach starej daty pozwalają najczęściej na z góry ustalony kształt naklejek. Cyfrowa metoda cięcia arkuszy wykorzystywana w drukarni Naklejkon pozwala klientom ustalić dowolny kształt każdej zamówionej partii towaru. Naklejki na nalewki wyprodukowane we współpracy z Naklejkon mogą być wykonane na podstawie dokładnej wizji artystycznej klienta, co znacznie poprawia atrakcyjność otrzymanych artykułów.