Trwa wczytywanie produktów

Naklejki na meble kuchenne

Firma Naklejkon oferuje szeroki zakres usług drukarskich i poligraficznych skierowanych do klientów poszukujących jakościowych i solidnie wykonanych naklejek, vlepek, etykiet oraz magnesów foliowych. Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej oferty, gwarantujemy duży wybór wariantów etykiet oraz profesjonalną i rzetelną realizację zamówień.

MultiMotyw

Łącz nakłady i oszczędzaj – zamawiając naklejki o tym samym kształcie i wymiarze, w ramach jednego nakładu możesz zamówić kilka motywów.

Cyfrowe wycinanie

Nacinanie naklejek wykonujemy z pominięciem drogich wykrojników. Twoje naklejki mogą mieć dowolny kształt i wielkość bez ponoszenia nadmiernych kosztów.

Dowolny nakład

Wykorzystując cyfrową technologie druku możemy zrealizować każde zlecenie – od kilku do kilku tysięcy sztuk w bardzo krótkim czasie.

Druk kolorowy

Wszystkie naklejki drukujemy w przestrzeni kolorystycznej CMYK.

Kontakt z doradcą

Napisz do czego chcesz wykorzystać naklejkę, a nasi doradcy chętnie Ci doradzą, a jeżeli preferujesz rozmowę, zadzwoń.

Naklejki na meble kuchenne – jak je wykorzystać?

W naszej drukarni oferujemy między innymi naklejki na meble kuchenne, które w ostatnim czasie cieszą się ogromną popularnością. Zainteresowanie tego rodzaju gadżetami szczególnie nasiliło się, gdy zapanowała moda na odświeżanie starych elementów wyposażenia. Za pomocą oferowanych naklejek na meble kuchenne można zupełnie odmienić ich design i charakter, bez konieczności wymiany na nowe, co jednocześnie pozwoli znacznie zaoszczędzić na metamorfozie wnętrza. Wybrane nalepki mogą nawiązywać do motywów kuchennych związanych z gotowaniem bądź przedstawiać aromatyczną kawę lub soczyste owoce. Ponadto można je wykorzystać jako etykiety informujące o przedmiotach, naczyniach lub akcesoriach przechowywanych w danej szafce.

Naklejkon – najwyższa jakość od lat

Drukarnia naklejek Naklejkon zapewnia dostęp do wysokiej jakości naklejek oraz etykiet, które doskonale sprawdzą się w każdej firmie lub gospodarstwie domowym. W naszej ofercie znajdą Państwo rozwiązania, które pozwolą otrzymać solidne i funkcjonalne naklejki na meble kuchenne, etykiety na słoiki, podłogowe nośniki reklamy wizualnej oraz wiele innych. Artykuły oferowane przez Naklejkon doskonale sprawdzą się jako samoprzylepne ozdoby na meble w szkołach, przedszkolach lub żłobkach. Wysoka jakość papieru i folii, na których drukowana jest grafika, gwarantuje dużą wytrzymałość produktu i długie zachowanie oryginalnych barw na powierzchni naklejek.

Etykiety dostosowane do indywidualnych potrzeb

Proces zamawiania etykiet od Naklejkon jest niezwykle prosty i pozbawiony zbędnych formalności. Nasza drukarnia wytwarza naklejki na podstawie indywidualnych projektów graficznych przesyłanych przez klienta. Na naszej stronie internetowej znajduje się intuicyjny interfejs, służący do szybkiego składania zamówień na poszczególne artykuły. Wystarczy wybrać odpowiedni wariant druku, po czym wpisać wymiary naklejki oraz nakład, następnie wybrać rodzaj laminatu i kształt wycięcia. Naklejkon oferuje cięcie po obrysie, co oznacza, że zamówiona partia etykiet może mieć dowolny kształt, ustalany przez klienta. Naklejki na meble kuchenne produkowane przez Naklejkon nie muszą ograniczać się do prostokątnego lub okrągłego kształtu. Usługa wycinania arkuszy po linii cięcia jest usługą standardową i nie wiąże się z dodatkowymi kosztami.