Trwa wczytywanie produktów

Naklejki na meble

Kupno nowych mebli to spory wydatek, większość z nas nie może pozwolić sobie na niego zbyt często. Jednak co zrobić, gdy znudzi się wygląd szafy lub komody? Mamy dla Państwa wyjątkową propozycję – naklejki na meble, czyli prosty sposób na odmianę starych mebli. W naszej ofercie znajdą Państwo wybór różnorodnych naklejek.

MultiMotyw

Łącz nakłady i oszczędzaj – zamawiając naklejki o tym samym kształcie i wymiarze, w ramach jednego nakładu możesz zamówić kilka motywów.

Cyfrowe wycinanie

Nacinanie naklejek wykonujemy z pominięciem drogich wykrojników. Twoje naklejki mogą mieć dowolny kształt i wielkość bez ponoszenia nadmiernych kosztów.

Dowolny nakład

Wykorzystując cyfrową technologie druku możemy zrealizować każde zlecenie – od kilku do kilku tysięcy sztuk w bardzo krótkim czasie.

Druk kolorowy

Wszystkie naklejki drukujemy w przestrzeni kolorystycznej CMYK.

Kontakt z doradcą

Napisz do czego chcesz wykorzystać naklejkę, a nasi doradcy chętnie Ci doradzą, a jeżeli preferujesz rozmowę, zadzwoń.

Naklejki na meble, czyli szybka zmiana wystroju

Używając naklejek na meble, mogą Państwo całkowicie zmienić aranżację pokoju. Jest to dużo łatwiejsze niż pokrywanie mebli lakierem w innym kolorze. Naklejki błyskawicznie nadadzą nowy blask starym meblom. Warto dodać, że jest to zmiana bardzo bezpieczna, w przeciwieństwie do farby naklejki można z mebli usunąć. W ten sposób z łatwością mogą zmieniać Państwo dekorację pokoju lub biura w zależności od pozostałych elementów dekoracyjnych. Naklejki pozwolą osiągnąć wymarzony efekt stosunkowo niskim kosztem. To rozwiązanie spodoba się zwłaszcza nastolatkom, których gust zmienia się bardzo szybko.

Naklejkon by Booklet, czyli wyjątkowe naklejki

Najlepszymi naklejkami, które mogą Państwo użyć do ozdobienia mebli, są naklejki foliowe. W Naklejkon by Booklet znajdą Państwo wiele interesujących rozwiązań. Szczególnie przydatny jest tu laminat, który zabezpieczy naklejki, dzięki czemu ozdobione nimi meble mogą być swobodnie myte. Dodatkowo są one odporne na działanie wilgoci i światła słonecznego. Wystarczy, że wybiorą Państwo ulubiony motyw i prześlą nam projekt. Wydrukujemy dla Państwa naklejki na meble w dowolnym kształcie, kolorze i rozmiarze. Orientalne ornamenty, romantyczne kwiaty, a może motywy ludowe? Decyzja należy do Państwa, my wykonamy nawet najbardziej skomplikowane zlecenie. Pracujemy na materiałach najwyższej klasy i realizujemy nasze zamówienia błyskawicznie. Zapraszamy do kontaktu przez formularz na naszej stronie internetowej.