Trwa wczytywanie produktów

Naklejki na lodówkę

Naklejkon by Booklet to wyjątkowa drukarnia – w swojej ofercie posiadamy bardzo duży wybór nalepek, etykiet i magnesów, w tym także naklejki na lodówkę. To doskonały pomysł na wizualne odświeżenie każdej lodówki, zarówno w domu, jak i w pokoju socjalnym w firmie lub w sklepie.

MultiMotyw

Łącz nakłady i oszczędzaj – zamawiając naklejki o tym samym kształcie i wymiarze, w ramach jednego nakładu możesz zamówić kilka motywów.

Cyfrowe wycinanie

Nacinanie naklejek wykonujemy z pominięciem drogich wykrojników. Twoje naklejki mogą mieć dowolny kształt i wielkość bez ponoszenia nadmiernych kosztów.

Dowolny nakład

Wykorzystując cyfrową technologie druku możemy zrealizować każde zlecenie – od kilku do kilku tysięcy sztuk w bardzo krótkim czasie.

Druk kolorowy

Wszystkie naklejki drukujemy w przestrzeni kolorystycznej CMYK.

Kontakt z doradcą

Napisz do czego chcesz wykorzystać naklejkę, a nasi doradcy chętnie Ci doradzą, a jeżeli preferujesz rozmowę, zadzwoń.

Szybka metoda na zmianę wystroju kuchni

Naklejki na lodówkę to prosty sposób na szybką zmianę aranżacji kuchni. Jest to rozwiązanie nie tylko błyskawiczne, ale także zdecydowanie tańsze niż kupno nowej lodówki, która będzie bardziej pasowała do wystroju pomieszczenia. Jeżeli chcą Państwo wprowadzić do swojej kuchni coś nowego, to naklejki na lodówkę są doskonałym pomysłem. Wolnostojąca lodówka nie zawsze pasuje do pozostałych elementów kuchni, ale dzięki naszym naklejkom bardzo łatwo to zmienić. W zależności od Państwa indywidualnych preferencji możemy przygotować naklejki w dowolnym kształcie i rozmiarze. To Państwo decydują, czy lodówka będzie oklejona w całości, czy może pojawią się na niej jedynie detale, które nadadzą jej nowy styl.

Prosty sposób na odświeżenie wyglądu lodówki

Intensywnie użytkowany sprzęt z czasem może tracić na atrakcyjności wizualnej. Jednak nie zawsze wiąże się to z osłabieniem działania i nie powoduje konieczności wymiany. Jeżeli więc Państwa lodówka nosi na sobie ślady takie jak drobne zarysowania czy wgniecenia, warto pomyśleć o sprytnym zamaskowaniu tych defektów. Naklejki na lodówkę sprawią, że nawet stary sprzęt zyska zupełnie nowy wygląd. Z nudnej, nieco zużytej lodówki można zrobić w ten sposób efektowny element wystroju kuchni.

Naklejki na lodówki w lokalach publicznych

Naklejki na lodówkę sprawdzą się także w miejscach takich jak sklepy, lodziarnie czy kawiarnie, czyli wszędzie tam, gdzie produkty spożywcze przechowywane są właśnie w lodówkach. Odpowiednio dobrane naklejki będą tu odgrywały rolę nie tylko dekoracyjną, ale także informacyjną. Można na nich umieścić ceny, nazwy produktów oraz reklamy firmy. Poza tym naklejki na lodówkę typu witryna z przeszkolonym drzwiami, mogą być z łatwością dopasowane do zmieniających się okazji. Dla większej wygody warto nabyć naklejki lewoczytelne, czyli takie, które umieszcza się od wewnętrznej strony szyby.

Naklejkon, czyli najwyższa jakość

Naklejki z oferty Naklejkon by Booklet to produkty wysokiej jakości. Pracujemy z wykorzystaniem nowoczesnych maszyn i materiałów najwyższej klasy. Dzięki temu możemy zaoferować Państwu naklejki na lodówkę, które spełniają oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Wykonujemy je zgodnie z indywidualnymi projektami nadsyłanymi do nas online. Kolory, kształty i wzory zależą wyłącznie od Państwa. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i do składania zamówień.