Trwa wczytywanie produktów

Naklejki na laptopa

W ofercie drukarni Naklejkon by Booklet znajdą Państwo szeroki wybór produktów, dzięki którym można ozdobić lub spersonalizować dowolny sprzęt. To także świetny pomysł na umieszczenie logo lub sloganu reklamowego Państwa firmy. Naklejki na laptopa mogą przydać się w wielu sytuacjach.

MultiMotyw

Łącz nakłady i oszczędzaj – zamawiając naklejki o tym samym kształcie i wymiarze, w ramach jednego nakładu możesz zamówić kilka motywów.

Cyfrowe wycinanie

Nacinanie naklejek wykonujemy z pominięciem drogich wykrojników. Twoje naklejki mogą mieć dowolny kształt i wielkość bez ponoszenia nadmiernych kosztów.

Dowolny nakład

Wykorzystując cyfrową technologie druku możemy zrealizować każde zlecenie – od kilku do kilku tysięcy sztuk w bardzo krótkim czasie.

Druk kolorowy

Wszystkie naklejki drukujemy w przestrzeni kolorystycznej CMYK.

Kontakt z doradcą

Napisz do czego chcesz wykorzystać naklejkę, a nasi doradcy chętnie Ci doradzą, a jeżeli preferujesz rozmowę, zadzwoń.

Wyjątkowy sposób personalizacji laptopa

Naklejki na laptopa to doskonały sposób na oznakowanie swojego sprzętu. Dzięki temu trudniej będzie go pomylić z cudzym komputerem. Takie rozwiązanie sprawdzi się doskonale w przypadku firmy, w której pracuje wiele osób, ale równie dobrze przyda się w domu, gdzie dzieci i rodzice używają podobnego sprzętu. Naklejki pozwolą także odświeżyć nieco sfatygowaną obudowę, a w przypadku młodzieży to także sposób na podkreślenie indywidualności. Naklejki na laptopa mogą być dopasowane kolorystycznie na przykład do wyposażenia pomieszczenia lub wręcz odwrotnie – mogą stanowić interesujący barwny akcent.

Unikalne naklejki na laptopa dla każdego

Kształt i rozmiar, a także to, co znajdzie się na naklejkach na laptopa, zależy wyłącznie od Państwa inwencji. W Naklejkon by Booklet przygotujemy naklejki w dowolnym zaprojektowanym przez Państwa wzorze. Naklejki na laptopa mogą być bardzo dobrym pomysłem na niebanalny prezent, który spotka się z entuzjastycznym przyjęciem zwłaszcza wśród najmłodszych. W ten sposób z nudnego „dorosłego” laptopa w kilka chwil można zrobić sprzęt w sam raz dla ucznia. Ozdobiony ulubionym motywem postaci z bajki, zwierzątka czy rośliny laptop stanie się dodatkową dekoracją biurka. Mogą Państwo wybrać naklejki pokrywające całą obudowę lub etykietki w mniejszym formacie.

Naklejki na laptopa w różnych rozmiarach

Jeżeli nie chcą Państwo całkowicie zmieniać wyglądu laptopa, a tylko nieco go uatrakcyjnić lub spersonalizować, to proponujemy naklejki na laptopa w mniejszych formatach. To świetny sposób na oznakowanie sprzętu firmowego. Jeżeli na naklejce znajdzie się dodatkowo logo firmy czy jej adres, reklama Państwa firmy pojawi się wszędzie tam, gdzie Państwa pracownicy będą korzystać z laptopów. Mówiąc o naklejkach o niewielkim formacie, warto wspomnieć o vlepkach, są to naklejki, którymi bardzo chętnie posługują się młodzi ludzie. Tego rodzaju naklejki są najczęściej bardzo kolorowe, często też niosą za sobą różnego rodzaju przesłania – nie zawsze poprawne politycznie.

Dlaczego warto nam zaufać?

Zamawiając naklejki na laptopa w Naklejkon by Booklet, mogą mieć Państwo pewność, że dostarczymy produkt najwyższej jakości. Specjalizujemy się w drukowaniu naklejek o różnych kształtach, w tym nieregularnych. Nasze nowoczesne plotery są w stanie ciąć po dowolnym obrysie, a co ważne, nie pobieramy dodatkowej opłaty za niestandardowe kształty naklejek. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.