Trwa wczytywanie produktów

Naklejki na kosze do segregacji

Oferta drukarni naklejek Naklejkon skierowana jest do osób prywatnych i firm poszukujących sprawdzonych i pewnych produktów, w tym naklejek na kosze do segregacji, które zdecydowanie ułatwią segregację śmieci we własnym domu lub siedzibie firmy. Gwarantujemy szybką realizację zamówień i wysoką jakość wytwarzanych produktów.

MultiMotyw

Łącz nakłady i oszczędzaj – zamawiając naklejki o tym samym kształcie i wymiarze, w ramach jednego nakładu możesz zamówić kilka motywów.

Cyfrowe wycinanie

Nacinanie naklejek wykonujemy z pominięciem drogich wykrojników. Twoje naklejki mogą mieć dowolny kształt i wielkość bez ponoszenia nadmiernych kosztów.

Dowolny nakład

Wykorzystując cyfrową technologie druku możemy zrealizować każde zlecenie – od kilku do kilku tysięcy sztuk w bardzo krótkim czasie.

Druk kolorowy

Wszystkie naklejki drukujemy w przestrzeni kolorystycznej CMYK.

Kontakt z doradcą

Napisz do czego chcesz wykorzystać naklejkę, a nasi doradcy chętnie Ci doradzą, a jeżeli preferujesz rozmowę, zadzwoń.

Solidny producent naklejek i etykiet

Drukarnia Naklejkon oferuje kompleksowe rozwiązania z zakresu produkcji wysokiej jakości naklejek i etykiet o wszechstronnym zastosowaniu. Zamówione produkty sprawdzą się jako naklejki na kosze do segregacji, etykiety na szklane pojemniki, nośniki informacji oraz haseł reklamowych i nie tylko. Naklejki wytwarzane przez Naklejkon wykonywane są na podłożu papierowym lub foliowym i niezależnie od powierzchni druku, oferujemy druk w wysokiej rozdzielczości za zachowaniem soczystej głębi kolorów. Wysokiej jakości laminat zabezpieczający powierzchnię druku zapewnia długotrwałą funkcjonalność i widoczność naszych artykułów.

Pomocne naklejki na kosze do segregacji – warto je mieć w każdym domu

W większości domów znajdują się obecnie kosze przeznaczone do segregacji odpadów. Ich zastosowanie zdecydowanie zmniejsza wpływ śmieci na naszą planetę, gdyż odpadki są wstępnie posegregowane przez domownika, a firma zajmująca się ich obróbką może od razu przejść do ich przeróbki czy do ponownego wykorzystania. Naklejki na kosze do segregacji są niezbędnym dodatkiem w przypadku, gdy nawyk wyrzucania odpowiednich śmieci do dedykowanych pojemników nie wszedł nam jeszcze w krew. Naklejki mogą być duże, kolorowe i z czytelną informacją, dlatego stanowią zawsze znakomity zakup, gdyż zmniejszają liczbę pomyłek i podnoszą codzienny komfort wyrzucania śmieci.

Wysoka jakość i zaangażowanie – technologia przede wszystkim

Nowoczesne zaplecze technologiczne firmy Naklejkon sprawia, że wydrukowanie odpowiednich naklejek na kosze do segregacji i innych jest bardzo prostym i szybkim procesem. Wydruk odbywa się na podstawie projektu graficznego zapewnionego przez klienta. W celu uzyskania najlepszych rezultatów zaleca się zapisać grafikę w formacie PDF i w rozdzielczości min. 300 dpi. Cyfrowa metoda druku i cięcia arkuszy umożliwia produkcję naklejek w dowolnym kształcie, wycinanym po obrysie ustalanym przez klienta. Linia cięcia wysyłana jest do drukarni wraz z projektem grafiki do druku drogą elektroniczną i pozwala nadać wszystkim produktom końcowym unikalny i niepowtarzalny kształt.

Sprawna realizacja zamówień i pełna satysfakcja

Cyfrowa technologia drukowania i cięcia naklejek pozwala nie tylko na precyzyjny, lecz także na szybki proces realizowania zamówień od klientów, bez względu na nakład. Dzięki tym rozwiązaniom czas oczekiwania na wysyłkę towaru przez drukarnię wynosi z reguły jedynie 3 dni robocze. W przypadku sytuacji nagłych można sprawdzić, czy do danego produktu jest dostępna opcja express – wówczas czas realizacji wynosi tylko 2 dni robocze. Gotowe naklejki i etykiety przekazywane są w ręce zaufanej firmy kurierskiej UPS, która zadba o jak najszybsze dotarcie paczki do klienta. Jeśli planują Państwo nabyć dobrej jakości naklejki na kosze do segregacji, które dotrą na czas i będą w doskonałej jakości, gorąco polecamy kontakt z Naklejkon.