Trwa wczytywanie produktów

Naklejki na hulajnogę

Profesjonalne usługi oferowane przez drukarnię etykiet Naklejkon skierowane są do osób i firm, które poszukują solidnie wykonanych i jakościowych nalepek o różnym przeznaczeniu. W naszej bogatej ofercie znajdą Państwo rozwiązania, które pozwolą zamówić naklejki idealne na hulajnogę lub jakikolwiek inny pojazd.

MultiMotyw

Łącz nakłady i oszczędzaj – zamawiając naklejki o tym samym kształcie i wymiarze, w ramach jednego nakładu możesz zamówić kilka motywów.

Cyfrowe wycinanie

Nacinanie naklejek wykonujemy z pominięciem drogich wykrojników. Twoje naklejki mogą mieć dowolny kształt i wielkość bez ponoszenia nadmiernych kosztów.

Dowolny nakład

Wykorzystując cyfrową technologie druku możemy zrealizować każde zlecenie – od kilku do kilku tysięcy sztuk w bardzo krótkim czasie.

Druk kolorowy

Wszystkie naklejki drukujemy w przestrzeni kolorystycznej CMYK.

Kontakt z doradcą

Napisz do czego chcesz wykorzystać naklejkę, a nasi doradcy chętnie Ci doradzą, a jeżeli preferujesz rozmowę, zadzwoń.

Naklejki na hulajnogę dla dzieci i dorosłych

Hulajnoga daje mnóstwo frajdy dzieciom i dorosłym. Pozwala aktywnie spędzić czas na świeżym powietrzu i zadbać o kondycję. Właśnie z tego względu oferowane przez naszą drukarnię naklejki na hulajnogę cieszą się tak dużą popularnością wśród osób w każdym wieku. Pozwalają na spersonalizowanie swojego jednośladu i pozytywnie wpływają na jego wygląd. Wśród najchętniej wybieranych modeli, które mogą zdobić hulajnogę, znajdują się motywy nawiązujące do ulubionych hobby, zespołów muzycznych czy też przedstawiające kolorowe kwiaty czy gwiazdki. Ponadto mogą także przekazywać życiowe motto czy hasła motywujące, które poprawiają humor i samopoczucie podczas jazdy na hulajnodze do pracy czy szkoły.

Satysfakcja i jakość gwarantowe

Drukarnia naklejek Naklejkon dba o pokaźny pakiet różnych opcji do wyboru przez klienta podczas procesu zamawiania partii naklejek lub etykiet. W zależności od tego, jak będzie użyta nalepka, może ona zostać wydrukowana na materiale specjalnie przystosowanym do konkretnej powierzchni. W naszej ofercie znajduje się między innymi możliwość wydruku projektu graficznego na samoprzylepnym papierze, folii (w tym magnetycznej) lub nawet podkładce pod kubek. Klienci, którzy zastanawiają się, czy naklejki na hulajnogę od Naklejkon będą trwałe, mogą bez obaw zaufać jakości tego producenta.

Nowoczesne metody druku i innowacyjne rozwiązania

Wyprodukowanie wysokiej jakości naklejek na hulajnogę wymaga użycia materiałów o odpowiednich parametrach. Nalepka, która będzie umiejscowiona na zewnętrznej powierzchni pojazdu, musi posiadać odpowiednio wytrzymały laminat, który zabezpieczy nadruk przed negatywnym działaniem opadów atmosferycznych oraz promieni słonecznych. Drukarnia Naklejkon posiada odpowiednie zaplecze technologiczne, by bez problemu zaopatrzyć klienta w taki właśnie produkt. Dodatkowo cyfrowe wycinanie arkuszy umożliwia drukarni nadać wszystkim naklejkom kształt zaprojektowany przez osobę zamawiającą. Usługa cięcia po obrysie pozwala znacznie poprawić atrakcyjność wizualną gotowego produktu, np. naklejki na hulajnogę i podkreślić jego unikalność. Usługa cięcia arkuszy w dowolny kształt jest opcją standardową, wraz z cięciem prostokątnym i okrągłym.

Sprawna realizacja każdego zamówienia

Zamówienie w pełni spersonalizowanych naklejek od Naklejkon przebiega sprawnie i bez komplikacji. Wygodny interfejs na naszej witrynie internetowej pozwoli w kilka minut ustalić wszystkie niezbędne detale potrzebne do szybkiej produkcji i wysyłki wszystkich artykułów. Po wybraniu odpowiedniej pozycji z oferty, dla przykładu naklejki papierowe, należy podać ich oczekiwane wymiary w milimetrach, nakład, wybrać kształt cięcia i opcjonalnie rodzaj laminatu. Wpisanie wszystkich powyższych danych automatycznie wyświetli całkowity koszt usługi i planowaną datę wysyłki. Po otrzymaniu od klienta grafiki i ewentualnej linii cięcia dla wycinarki cyfrowej zamówienie.