Trwa wczytywanie produktów

Naklejki na deskorolkę

Drukarnia etykiet Naklejkon zaprasza do skorzystania z oferowanych usług drukarskich i poligraficznych. Od wielu lat zajmujemy się profesjonalnym wydrukiem wysokojakościowych naklejek według projektu klienta. Oferujemy szybką realizację zamówień i pełne zadowolenie z zakupionych u nas produktów.

MultiMotyw

Łącz nakłady i oszczędzaj – zamawiając naklejki o tym samym kształcie i wymiarze, w ramach jednego nakładu możesz zamówić kilka motywów.

Cyfrowe wycinanie

Nacinanie naklejek wykonujemy z pominięciem drogich wykrojników. Twoje naklejki mogą mieć dowolny kształt i wielkość bez ponoszenia nadmiernych kosztów.

Dowolny nakład

Wykorzystując cyfrową technologie druku możemy zrealizować każde zlecenie – od kilku do kilku tysięcy sztuk w bardzo krótkim czasie.

Druk kolorowy

Wszystkie naklejki drukujemy w przestrzeni kolorystycznej CMYK.

Kontakt z doradcą

Napisz do czego chcesz wykorzystać naklejkę, a nasi doradcy chętnie Ci doradzą, a jeżeli preferujesz rozmowę, zadzwoń.

Dobry wybór i gwarancja zadowolenia

Drukarnia Naklejkon oferuje duży wybór opcji podczas procesu zamawiania wydruku. Naklejki i etykiety mogą zostać wydrukowane na papierze bądź na wytrzymałej i odpornej folii. Istnieje również opcja wybrania naklejek przeźroczystych. Taka różnorodność wyboru sprawia, że nasze naklejki nadają się nawet na deskorolkę, na rower i inne pojazdy. Laminat, którym pokrywane są etykiety i naklejki, służy jako dodatkowa ochrona przed uszkodzeniami mechanicznymi, wilgocią oraz promieniowaniem UV, dzięki czemu nasze produkty na dłużej zachowują odpowiednie nasycenie kolorów.

Atrakcyjne wizualnie naklejki – warto spersonalizować swoją deskorolkę

Wielbiciele jazdy na deskorolce szczególnie cenią sobie możliwość personalizacji swojego sprzętu. Na spodzie, z reguły wykonanym ze specjalnego materiału odpornego na uszkodzenia, można z łatwością umieścić wiele naklejek na deskorolkę. Część osób wykorzysta je z pewnością jako formę uczczenia swojego ulubionego deskorolkarza, a część będzie chciała na nich umieścić lubiany przez siebie zespół, a nawet flagę swojego państwa. Naklejki mogą być także sposobem wyrażenia swojego sprzeciwu wobec polityki, a nawet mogą służyć jako pamiątka ze spotkania deskorolkarzy z wybranego miasta, kraju czy regionu. Możliwości jest wiele, a jedynym ograniczeniem w tym przypadku jest wyobraźnia właściciela deskorolki.

Cięcie cyfrowe – precyzja i szybkość

Drukarnia etykiet Naklejkon dzięki cyfrowej metodzie cięcia jest w stanie realizować zamówienia na naklejki o dowolnym kształcie. Jest to udogodnienie o wiele atrakcyjniejsze niż klasyczny wykrojnik mogący wycinać tylko z góry określone kształty. Metoda używana w drukarni Naklejkon jest nie tylko dokładniejsza, ale i szybsza, dzięki czemu klient może w ciągu kilku dni otrzymać wysokiej jakości naklejki na deskorolkę według własnego projektu graficznego i samodzielnie ustalonej linii cięcia papieru lub folii. Daje to stuprocentową pewność, że otrzymało się produkt jedyny w swoim rodzaju. Usługa cięcia po obrysie znajduje się w standardzie usługi wydruku.

Profesjonalna i szybka realizacja zleceń

Jeśli poszukują Państwo jakościowych naklejek na deskorolkę lub etykiet, które doskonale sprawdzą się do promocji produktu bądź marki, zachęcamy do skorzystania z oferty drukarni Naklejkon. Gwarantujemy krótki czas oczekiwania na gotowy produkt i pełne zadowolenie ze złożonego zamówienia. Na naszej stronie internetowej można w ciągu kilku minut zamówić naklejki na deskorolkę, określając ich oczekiwane wymiary, kształt oraz nakład. W chwili odebrania od klienta projektu graficznego proces produkcji odbędzie się jak najszybciej i gotowe naklejki trafią do odbiorcy w ciągu kilku dni. W razie jakichkolwiek pytań dotyczących naszych usług zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub przez pocztę elektroniczną. Jesteśmy gotowi udzielić wszystkich niezbędnych informacji, które pomogą zamówić odpowiedni produkt.