Trwa wczytywanie produktów

Naklejki na crossa

Specjalistyczna drukarnia Naklejkon oferuje profesjonalne usługi poligraficzne oraz drukowanie wysokiej jakości naklejek i etykiet zarówno dla firm, jak i osób prywatnych. Nasze doświadczenie w branży i wiele rozwiązań gwarantują, że każdy klient będzie w stanie wydrukować naklejki dokładnie takie, jakich potrzebuje. Naklejkon z chęcią wydrukuje dla Państwa doskonałej jakości naklejki na crossa i wiele innych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

MultiMotyw

Łącz nakłady i oszczędzaj – zamawiając naklejki o tym samym kształcie i wymiarze, w ramach jednego nakładu możesz zamówić kilka motywów.

Cyfrowe wycinanie

Nacinanie naklejek wykonujemy z pominięciem drogich wykrojników. Twoje naklejki mogą mieć dowolny kształt i wielkość bez ponoszenia nadmiernych kosztów.

Dowolny nakład

Wykorzystując cyfrową technologie druku możemy zrealizować każde zlecenie – od kilku do kilku tysięcy sztuk w bardzo krótkim czasie.

Druk kolorowy

Wszystkie naklejki drukujemy w przestrzeni kolorystycznej CMYK.

Kontakt z doradcą

Napisz do czego chcesz wykorzystać naklejkę, a nasi doradcy chętnie Ci doradzą, a jeżeli preferujesz rozmowę, zadzwoń.

Jakie wzory warto zastosować na naklejkach na crossa?

Wielbiciele jazdy terenowej to szczególnie wymagająca grupa klientów, dla których liczy się przede wszystkim duża adrenalina i pokonywanie swoich umiejętności podczas jazdy po bezdrożach. Większość z nich chętnie wykorzystuje każdą możliwość spersonalizowania swojej maszyny. Naklejki na crossa mogą zupełnie zmienić jego wygląd zewnętrzny. Można na nich umieścić slogany i hasła motywujące lub humorystyczne, a także nadruki, które dają siłę podczas kolejnego upadku w trakcie wykonywania długiego skoku. Naklejki na crossa mogą także pokazywać innym uczestnikom wyścigu czy spotu przynależność do konkretnego klubu czy też ulubionych zawodników znanych wśród wszystkich wielbicieli jazdy po lasach, łąkach i wstępnie przygotowanych trasach. Naklejki na crossa znakomicie się sprawdzą także jako forma zmiany jego designu.

Naklejki i etykiety klasy premium

Artykuły poligraficzne i samoprzylepne produkowane przez drukarnię naklejek Naklejkon wytwarzane są z wysokiej jakości materiałów, które zapewniają wszystkim etykietom długą żywotność i odpowiednio dobrą przyczepność do różnych powierzchni. Nasze naklejki nadają się na crossa, gdyż są w pełni odporne na działanie niekorzystnych warunków zewnętrznych. Rozwiązania od Naklejkon spełnią oczekiwania każdego nowoczesnego i wymagającego klienta, dla którego nie liczą się kompromisy i półśrodki a wygórowana jakość.

Nowoczesne metody produkcji

Drukarnia naklejek Naklejkon wykorzystuje nowoczesne metody druku oraz cięcia arkuszy papieru i folii podczas produkcji zamawianych artykułów. Cyfrowy druk w wysokiej jakości pozwala na szybki i wysokiej jakości wydruk na wielu powierzchniach. Naklejkon nie korzysta z tradycyjnych, analogowych wykrojników i zamiast tego umożliwia wycięcie naklejki na crossa w dowolny kształt, ustalony przez klienta za pomocą linii cięcia dołączonej do projektu graficznego. Takie rozwiązanie oferuje wyprodukowanie naklejek o niepowtarzalnym wyglądzie, w pełni dostosowanym do wizji artystycznej klienta. Cięcie naklejek po obrysie jest usługą standardową i nie wiąże się z dodatkowymi opłatami.