Trwa wczytywanie produktów

Naklejki na beton

Znakowanie elementów betonowych możliwe jest przy pomocy naklejek na beton, odpornych na działanie czynników zewnętrznych, bardzo trwałych i niezwykle mocnych. Doskonała przyczepność początkowa to bez dwóch zdań najważniejsza cecha i zaleta opisywanych produktów. Wszystko dlatego, że mają za zadanie utrzymać się na powierzchni nierównej i chropowatej. Co więcej, muszą być odporne na działanie czynników atmosferycznych, w końcu będą wykorzystywane na zewnątrz budynków. To oznacza szkodliwe działanie deszczu, zmiennych temperatur i słońca przez cały rok. Najczęściej naklejki Super Moc na beton wykorzystuje się na kręgach betonowych, krawężnikach i kostce brukowej.

MultiMotyw

Łącz nakłady i oszczędzaj – zamawiając naklejki o tym samym kształcie i wymiarze, w ramach jednego nakładu możesz zamówić kilka motywów.

Cyfrowe wycinanie

Nacinanie naklejek wykonujemy z pominięciem drogich wykrojników. Twoje naklejki mogą mieć dowolny kształt i wielkość bez ponoszenia nadmiernych kosztów.

Dowolny nakład

Wykorzystując cyfrową technologie druku możemy zrealizować każde zlecenie – od kilku do kilku tysięcy sztuk w bardzo krótkim czasie.

Druk kolorowy

Wszystkie naklejki drukujemy w przestrzeni kolorystycznej CMYK.

Kontakt z doradcą

Napisz do czego chcesz wykorzystać naklejkę, a nasi doradcy chętnie Ci doradzą, a jeżeli preferujesz rozmowę, zadzwoń.

Naklejki Super Moc – papierowe, foliowe i bezklejowe

Przed wykonaniem naklejek Super Moc konieczna jest wiedza dotycząca rodzaju materiału, z jakiego mają one powstać, typu kleju czy rozmiaru. Do Państwa dyspozycji są trzy możliwości. Pierwsza to etykiety na beton z folii polimerycznej lub monomerycznej. Wykorzystuje się je najczęściej na etapie produkcji oraz pakowania elementów betonowych. Charakteryzują się zastosowaniem mocnego kleju. Etykiety foliowe, znakuje się nimi palety i produkty na składach budowlanych, które często są na otwartej przestrzeni. Dlatego też naklejki Super Moc wykonane z tego materiału muszą być odporne na szkodliwe działanie czynników zewnętrznych. Aby naklejki na beton spełniały swoje zadanie, muszą mieć odpowiednie wymiary, rodzaj zastosowanego kleju i właściwe oznaczenie na swojej powierzchni. Pojedyncze elementy betonowe, takie jak bloczki, znakuje się etykietami foliowymi, na których najczęściej pojawia się kod kreskowy. Wszystko za sprawą ich składowania na zewnątrz. W procesach logistycznych i magazynowych wybiera się jednak przywieszki bezklejowe, które można w sposób prosty i szybki zdjąć z konkretnej partii produktu. Każdy klient ma inne potrzeby, dlatego też zawsze istnieje możliwość wyboru naklejek w wersji Super Moc w różnych wymiarach. Co ważne, do Państwa dyspozycji jest także wybór samego oznakowania - najczęściej są to kody kreskowe, ale nie ma tutaj ograniczeń. Wszystko po to, aby zaspokoić potrzeby, jakie pojawiają się w trakcie produkcji, transportu i składowania elementów betonowych.

Naklejki na beton w wersji Super Moc

Identyfikacja bloczków, pustaków i innych tworzy z betonu nie byłaby możliwa, gdyby nie naklejki Super Moc. To niezwykle trwałe, jednocześnie czytelne produkcje, które można wykorzystać na wszelaki sposób. Świetnym tego przykładem jest kostka brukowa, bo za sprawą etykiet na beton można z powodzeniem zidentyfikować jej rodzaj, kształt oraz kolor. Wszystko przy użyciu tekstu lub kodu kreskowego, co jeszcze bardziej ułatwi identyfikację. Naklejki w wersji Super Moc to przede wszystkim wysokiej jakości, niezwykle trwały i mocny klej, który przetrwa najtrudniejsze warunki składowania elementów betonowych. Etykiety foliowe sprostają więc oczekiwaniom wymagających klientów. Znakowanie betonu z tymi produktami będzie szybkie, proste i długotrwałe.