Trwa wczytywanie produktów

Naklejki lustrzane

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Naklejkon, gdzie znajdą Państwo między innymi naklejki lustrzane, które możemy wykonać w dowolnym kształcie i rozmiarze. Wśród naszego asortymentu dostępne są zarówno naklejki gotowe, jak i takie na specjalne zamówienie, dopasowane do swoich indywidualnych potrzeb i wymagań. Zachęcamy do zapoznania się z aktualną ofertą.

MultiMotyw

Łącz nakłady i oszczędzaj – zamawiając naklejki o tym samym kształcie i wymiarze, w ramach jednego nakładu możesz zamówić kilka motywów.

Cyfrowe wycinanie

Nacinanie naklejek wykonujemy z pominięciem drogich wykrojników. Twoje naklejki mogą mieć dowolny kształt i wielkość bez ponoszenia nadmiernych kosztów.

Dowolny nakład

Wykorzystując cyfrową technologie druku możemy zrealizować każde zlecenie – od kilku do kilku tysięcy sztuk w bardzo krótkim czasie.

Druk kolorowy

Wszystkie naklejki drukujemy w przestrzeni kolorystycznej CMYK.

Kontakt z doradcą

Napisz do czego chcesz wykorzystać naklejkę, a nasi doradcy chętnie Ci doradzą, a jeżeli preferujesz rozmowę, zadzwoń.

Uniwersalne naklejki lustrzane – ciekawe sposoby zastosowania

Naklejki lustrzane działają w podobny sposób co standardowe lustra z tą jednak różnicą, że można je przykleić praktycznie wszędzie. Część osób wykorzystuje je jako element aranżacyjny swojego mieszkania i okleja nimi fronty mebli czy wykleja ciekawe wzory na ścianach. Naklejki lustrzane są także znakomitym sposobem na brak lustra we własnym domu, w szczególności w przypadku pokoi dziecięcych. Lustra są kruche i można nimi się łatwo zranić, naklejkę lustrzaną można z kolei nakleić nawet na twardy, drewniany lub plastikowy element i w ten sposób zmienić go w prowizoryczne lustro dla dzieci.

Wytrzymałe naklejki lustrzane Naklejkon

Naklejki lustrzane stanowią doskonałą ozdobę ścienną - taka dekoracja sprawi, że pomieszczenie będzie wydawać się przestronniejsze i optycznie większe. W naszej ofercie dostępne są naklejki lustrzane w różnych rozmiarach oraz kształtach, dlatego bez wątpienia znajdą Państwo dokładnie to, czego szukają. Nasza drukarnia naklejek jest nowoczesna, korzystamy z wysokiej jakości zaawansowanego sprzętu, a to sprawia, że gwarantujemy usługi na najwyższym poziomie. U nas nie ponoszą Państwo dodatkowych kosztów za cięcie dowolnego kształtu, taką usługę gwarantujemy już w cenie. Dokładamy wszelkich starań, aby móc zadowolić nawet bardzo wymagające osoby, liczymy na to, że spełnimy Państwa oczekiwania oraz potrzeby. Jesteśmy nowoczesną firmą, mamy duże doświadczenie w branży oraz konkurencyjne ceny.

Krótkie terminy realizacji zamówień

Ze względu na to, że w swojej pracy wykorzystujemy technologię cyfrową, możemy zaoferować krótkie terminy realizacji. Standardowy termin realizacji zamówienia naklejek lustrzanych i innych wynosi u nas 3 dni robocze, przy czym dajemy możliwość skorzystania z opcji ekspres, w tym wypadku czas oczekiwania skraca się do 2 dni roboczych. Wszystkie zamówienia są przez nas wysyłane sprawdzonym kurierem, dzięki temu mogą mieć Państwo pewność, że paczka dotrze następnego dnia bez żadnych problemów. Realizujemy autorskie projekty klientów, możemy również pomóc i doradzić w kwestii wzoru, rozmiaru czy kształtu naklejki. Działamy kompleksowo, jesteśmy elastyczni, nasze produkty są wytrzymałe, łatwe w montażu, do tego niezwykle estetyczne. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naklejek lustrzanych dostępnych wśród naszego asortymentu. W przypadku pytań oczywiście pozostajemy do dyspozycji klientów.