Trwa wczytywanie produktów

Naklejki kwiaty na ścianę

Nasza drukarnia to miejsce, w którym nawet najbardziej wymagający klienci znajdą coś dla siebie – w Naklejkon oferujemy zarówno gotowe naklejki, jak i projekty realizowane na indywidualne zlecenie klienta. Wśród wielu rodzajów naklejek, vlepek i etykiet znajdą Państwo również naklejki – kwiaty na ścianę.

MultiMotyw

Łącz nakłady i oszczędzaj – zamawiając naklejki o tym samym kształcie i wymiarze, w ramach jednego nakładu możesz zamówić kilka motywów.

Cyfrowe wycinanie

Nacinanie naklejek wykonujemy z pominięciem drogich wykrojników. Twoje naklejki mogą mieć dowolny kształt i wielkość bez ponoszenia nadmiernych kosztów.

Dowolny nakład

Wykorzystując cyfrową technologie druku możemy zrealizować każde zlecenie – od kilku do kilku tysięcy sztuk w bardzo krótkim czasie.

Druk kolorowy

Wszystkie naklejki drukujemy w przestrzeni kolorystycznej CMYK.

Do tego rozwiązania sprawdzą się:

Kontakt z doradcą

Napisz do czego chcesz wykorzystać naklejkę, a nasi doradcy chętnie Ci doradzą, a jeżeli preferujesz rozmowę, zadzwoń.

Naklejki – kwiaty na ścianę – i do domu i do firmy

Samymi naklejkami można zupełnie zmienić wystrój swojego domu lub mieszkania i stworzyć w nich niebanalną, nietypową aranżację, która zwróci na siebie mnóstwo uwagi. Naklejki – kwiaty na ścianę są znakomitym wyborem dla osób, które lubią do swoich domowych pomieszczeń „przemycić” troszkę natury i odciąć się w ten sposób od miejskiego zgiełku. Warto je nakleić na ścianę w kuchni lub w łazience, a nawet w salonie lub sypialni – możliwości są praktycznie nieograniczone i tylko od Państwa zależy, jak je wykorzystać. Naklejki znakomicie się sprawdzą także w firmie. Szczególnie w tej, w której sprzedaje się artykuły ogrodnicze.

Wysokiej jakości naklejki ścienne w atrakcyjnej cenie

Naklejki – kwiaty na ścianę to doskonały sposób na ciekawą aranżację przestrzeni w pomieszczeniach – motywy roślinne i kwiatowe doskonale sprawdzają się w różnych wnętrzach. W ofercie naszej drukarni znajdą Państwo między innymi kwiaty na ścianę w postaci wysokiej jakości naklejek drukowanych na folii matowej. Materiał ten jest odporny na działanie wilgoci, blaknięcie i uszkodzenia mechaniczne – dzięki temu wykonane z niego elementy dekoracyjne znakomicie nadają się też do bardziej wymagających wnętrz, takich jak pokój dziecięcy czy różnego rodzaju przestrzenie komercyjne (salony fryzjerskie, kosmetyczne i inne).

Gotowe realizacje i indywidualne projekty

Naklejkon to nowoczesna drukarnia naklejek oferująca klientom szeroki wybór rozwiązań w atrakcyjnych cenach. Nasze naklejki wykonujemy przy użyciu technologii laserowej i solventowej, dzięki czemu mogą mieć one dowolny kształt i rozmiar – tego typu indywidualne projekty realizujemy w możliwie jak najkrótszym czasie, jednak standardowo wynosi on trzy dni robocze. Krótki czas realizacji zlecenia i najwyższa jakość wykonania to nie jedyne zalety naszej oferty – na sercu leży nam również dobro środowiska naturalnego, dlatego oferowane przez nas naklejki są w większości przypadków produktami ekologicznymi, które nadają się do recyklingu.

Naklejki ścienne dedykowane najbardziej wymagającym użytkownikom

Oferowane produkty, w tym również naklejki ścienne, to najwyższej jakości produkty idealne do wielu różnych przestrzeni. Wykonujemy je na indywidualne życzenie klienta – mogą Państwo wybrać wzór, kolorystykę, ilość nakładu, wymiary naklejki, rodzaj folii, a nawet czas realizacji. Koszt każdorazowego zlecenia jest uzależniony od tych parametrów – mogą Państwo z łatwością go obliczyć posiłkując się dostępnym na stronie kalkulatorem.