Trwa wczytywanie produktów

Naklejki – kwiaty

Naklejkon to miejsce, w którym zrealizujemy Państwa wizję marketingową i nie tylko – naszym klientom oferujemy wysokiej jakości materiały poligraficzne, magnesy na lodówkę oraz naklejki wykonywane na indywidualne zamówienie. Na Państwa życzenie wykonamy również naklejki – kwiatki w wersji papierowej lub foliowej.

MultiMotyw

Łącz nakłady i oszczędzaj – zamawiając naklejki o tym samym kształcie i wymiarze, w ramach jednego nakładu możesz zamówić kilka motywów.

Cyfrowe wycinanie

Nacinanie naklejek wykonujemy z pominięciem drogich wykrojników. Twoje naklejki mogą mieć dowolny kształt i wielkość bez ponoszenia nadmiernych kosztów.

Dowolny nakład

Wykorzystując cyfrową technologie druku możemy zrealizować każde zlecenie – od kilku do kilku tysięcy sztuk w bardzo krótkim czasie.

Druk kolorowy

Wszystkie naklejki drukujemy w przestrzeni kolorystycznej CMYK.

Do tego rozwiązania sprawdzą się:

Kontakt z doradcą

Napisz do czego chcesz wykorzystać naklejkę, a nasi doradcy chętnie Ci doradzą, a jeżeli preferujesz rozmowę, zadzwoń.

Gdzie wykorzystać naklejki z kwiatami?

Motywy roślinne cieszą się dużym zainteresowaniem. Pozwalają się zrelaksować i bardzo pozytywnie kojarzą się każdemu z nas. Właśnie z tego względu naklejki z kwiatami to doskonałe rozwiązanie dla osób poszukujących pomysłu na szybkie i łatwe odświeżenie domowych przestrzeni. Można nam zlecić wykonanie nalepek w większym lub mniejszym formacie, który warto wykorzystać jako dekorację ściany, mebli czy lustra. Tego rodzaju motywy idealnie uzupełnią sypialnię, salon, jadalnię czy dziecięcy pokój i wprowadzą do wnętrza wspaniały klimat nawiązujący do natury. Wystarczy zaprojektować kwiat wiśni, lawendę czy też palmy bądź inne rośliny egzotyczne – jedynym ograniczeniem w tej kwestii jest wyobraźnia. Ponadto naklejki w kwiaty w najmniejszym rozmiarze można wykorzystać jako ozdobę pamiętnika, zeszytów szkolnych czy też szkatułek na biżuterię bądź kosmetyki, a także jako uzupełnienie opakowań, w których przechowywane są produkty hand made.

Naklejki wykonywane w technologii laserowej i solventowej

Klientom poszukującym naklejek – kwiatów oferujemy produkty indywidualnie dopasowane do ich wymagań i potrzeb – specjalnie dla Państwa wykonany naklejki o dowolnym kształcie i rozmiarze przeznaczone do naklejenia na różnych powierzchniach. Mogą Państwo zdecydować się między innymi na naklejki papierowe wykonane w technologii laserowej, naklejki foliowe drukowane w technologii solventowej lub naklejki elektrostatyczne wykonane w technologii bezklejowej. Finalny produkt otrzymają Państwo w formie wyciętych, pojedynczych naklejek lub w postaci arkusza w formacie zbliżonym do A4.

Fachowe doradztwo, krótki czas realizacji oraz najwyższa jakość wykonania

Nasze naklejki, również te w postaci kwiatków to najwyższej jakości produkty wykonane cyfrowo z dbałością o każdy, nawet najmniejszy detal. Tym, co nas wyróżnia od innych, tradycyjnych drukarni to możliwość dowolnej personalizacji naklejek bez konieczności ponoszenia dodatków kosztów ze strony klienta. Naszym atutem jest również krótki czas realizacji zleceń – standardowa opcja to 3 dni robocze plus wysyłka, zaś opcja express skraca czas oczekiwania na zamówione produkty do 2 dni roboczych. Z naszej strony mogą Państwo liczyć na fachowe doradztwo i pomoc na każdym etapie realizacji zamówienia – chętnie pomożemy w wyborze odpowiedniego rozwiązania i odpowiemy na wszelkie pytania dotyczące oferty.

Oferta dedykowana klientom indywidualnym i biznesowym

Naklejki do scrapbookingu, do naklejenia na ścianie lub różnego rodzaju etykiety to propozycje dedykowane przede wszystkim klientom indywidualnym. W ofercie naszej drukarni każdy znajdzie coś dla siebie – z myślą o klientach biznesowych wzbogaciliśmy ofertę o wysokiej jakości materiały poligraficzne, takie jak plakaty, wizytówki czy rozkładane foldery. Jednym z produktów, które cieszą się sporą popularnością, są również magnesy na lodówkę czy samochód drukowane na folii magnetycznej, które rewelacyjnie sprawdzą się jako element marketingowy, na przykład z nadrukowanym logo marki. Tego typu gadżety są w pełni usuwalne i nie niszczą powierzchni lakierowanych.