Trwa wczytywanie produktów

Naklejki Kosmos

Drukarnia cyfrowa Naklejkon to miejsce, w którym wykonamy dla Państwa różnego rodzaju materiały reklamowe i poligraficzne. Zajmujemy się przede wszystkim realizacją indywidualnych projektów – jednym z nich są naklejki kosmos, które wykonamy zgodnie z Państwa wytycznymi. Gwarantujemy krótki czas realizacji oraz fachowe doradztwo na każdym etapie projektu!

MultiMotyw

Łącz nakłady i oszczędzaj – zamawiając naklejki o tym samym kształcie i wymiarze, w ramach jednego nakładu możesz zamówić kilka motywów.

Cyfrowe wycinanie

Nacinanie naklejek wykonujemy z pominięciem drogich wykrojników. Twoje naklejki mogą mieć dowolny kształt i wielkość bez ponoszenia nadmiernych kosztów.

Dowolny nakład

Wykorzystując cyfrową technologie druku możemy zrealizować każde zlecenie – od kilku do kilku tysięcy sztuk w bardzo krótkim czasie.

Druk kolorowy

Wszystkie naklejki drukujemy w przestrzeni kolorystycznej CMYK.

Kontakt z doradcą

Napisz do czego chcesz wykorzystać naklejkę, a nasi doradcy chętnie Ci doradzą, a jeżeli preferujesz rozmowę, zadzwoń.

Naklejki z kosmosem – idealny wybór dla miłośników wszechświata

Szerokie grono osób interesujących się wszechświatem odczuwa ogromną radość i satysfakcję ze zdobywania nowej wiedzy związanej z tą tematyką. Dla prawdziwych hobbystów oferujemy możliwość wykonania gadżetów nawiązujących do tej pasji. Mowa o naklejkach z kosmicznymi motywami, za pomocą których można ozdobić pokój, meble, laptopa, podręczne akcesoria czy szkolne zeszyty. Ponadto tego rodzaju dekoracje znakomicie sprawdzą się jako urozmaicenie wnętrz przedszkola, szkoły czy uczelni wyższych, na których można studiować kierunki związane z kosmosem. Już dziś mogą Państwo zlecić na wydruk naklejek przedstawiających gwiazdy, planety, księżyce, drogi mleczne, czarne dziury czy statki kosmiczne oraz wzory związane z firmą NASA.

Naklejkon – producent naklejek i materiałów marketingowych

W naszej drukarni wykonujemy przede wszystkim wysokiej jakości materiały marketingowe według projektu i wytycznych klienta - obok różnego rodzaju naklejek i vlepek podejmiemy się również realizacji innych zleceń. Na Państwa życzenie wykonamy magnesy na auto i lodówkę, prasowanki na ubrania, podkładki pod kubki z dowolną grafiką oraz papierowe i foliowe etykiety. To jednak nie wszystko! Oferta obejmuje również usługi poligraficzne, w tym wykonywanie plakatów, ulotek, wizytówek czy folderów.

Wysokiej jakości naklejki drukowane w technologii laserowej i solventowej

Naklejki kosmos oraz vlepki z innymi motywami wykonamy dla Państwa w jednej z wybranych technologii. Naszym klientom oferujemy między innymi naklejki papierowe drukowane w technologii laserowej, trwalsze i bardziej odporne na ścieranie nalepki foliowe wykonane w technologii solwentowej oraz naklejki elektrostatyczne tworzone w technologii bezklejowej. Wśród dostępnych propozycji znalazły się naklejki ścienne i podłogowe – opcjonalnie pokrywamy je matowym laminatem, aby zwiększyć ich trwałość i odporność na uszkodzenia mechaniczne. W odróżnieniu od tradycyjnych drukarni zajmujemy się drukowaniem materiałów o różnych kształtach i rozmiarach, również tych niestandardowych. Koszt takiej usługi jest jasno określony – w celu jego obliczenia warto skorzystać z kalkulatora dostępnego na stronie.

Krótki termin realizacji, profesjonalne doradztwo i atrakcyjne ceny to nasze największe zalety!

Niezależnie od tego, na jaki rodzaj naklejek się Państwo zdecydują, mogą Państwo liczyć na profesjonalną obsługę na każdym etapie realizacji zamówienia. Standardowe zlecenia wykonujemy w ciągu 3 dni. Ustalenie wszelkich parametrów usługi jest dziecinnie łatwe – pomocnym narzędziem jest wspomniany już kalkulator oraz formularz. Za jego pośrednictwem ustalą Państwo kształt, wymiary i nakład oraz wybiorą rodzaj papieru i opcje wysyłki. Zapraszamy!