Trwa wczytywanie produktów

Naklejki karne za parkowanie

Naklejkon.pl to nowoczesna platforma internetowa i zarazem profesjonalna drukarnia realizująca nie tylko projekty poligraficzne - od jakiegoś czasu zajmujemy się głównie tworzeniem naklejek dedykowanych zarówno klientom prywatnym, jak i instytucjonalnym. Naszym klientom oferujemy między innymi naklejki karne za parkowanie. Realizujemy również indywidualne projekty!

MultiMotyw

Łącz nakłady i oszczędzaj – zamawiając naklejki o tym samym kształcie i wymiarze, w ramach jednego nakładu możesz zamówić kilka motywów.

Cyfrowe wycinanie

Nacinanie naklejek wykonujemy z pominięciem drogich wykrojników. Twoje naklejki mogą mieć dowolny kształt i wielkość bez ponoszenia nadmiernych kosztów.

Dowolny nakład

Wykorzystując cyfrową technologie druku możemy zrealizować każde zlecenie – od kilku do kilku tysięcy sztuk w bardzo krótkim czasie.

Druk kolorowy

Wszystkie naklejki drukujemy w przestrzeni kolorystycznej CMYK.

Kontakt z doradcą

Napisz do czego chcesz wykorzystać naklejkę, a nasi doradcy chętnie Ci doradzą, a jeżeli preferujesz rozmowę, zadzwoń.

Złe parkowanie – naklejki, które każdy kierowca powinien mieć przy sobie

W przeludnionych miastach zawsze brakuje miejsc parkowania, przez co niektórzy kierowcy naginają prawo i swoje samochody parkują w miejscach do tego nieprzeznaczonych. Jedni niszczą w ten sposób trawniki, a inni uniemożliwiają zaparkowanie na wybranym miejscu osobie, która jest jego właścicielem lub chce wjechać na posesję. Warto uświadomić kierowcę o popełnionym błędzie i zamówić naklejki karne za złe parkowanie. Inwencja twórcza leży po stronie zamawiającego – my z przyjemnością przelejemy projekty na folię i wydrukujemy w najwyższej możliwej jakości.

Wysokiej jakości naklejki i vlepki w atrakcyjnej cenie!

Naklejki karne za parkowanie to produkt, którego nie mogło zabraknąć w ofercie naszej drukarni - od wielu lat cieszą się bowiem ogromną popularnością, szczególnie wśród miłośników motoryzacji. Do ich produkcji wykorzystujemy technologie cyfrowe, dzięki czemu możemy zaoferować Państwu propozycje w różnych kształtach i wariantach kolorystycznych. Pełen asortyment obejmuje między innymi naklejki papierowe i foliowe - te ostatnie są znacznie trwalsze i bardziej odporne na czynniki zewnętrzne, takie jak wilgoć czy promieniowanie słoneczne.

Fachowe doradztwo i krótki czas realizacji

W drukarni Naklejkon realizujemy również projekty indywidualne - jeśli mają Państwo przygotowaną przez siebie grafikę, chętnie podejmiemy się jej wykonania! Naklejki wycinamy za pomocą wykrojników cyfrowych (plotery tnące) co oznacza, że możemy wyciąć wiele niestandardowych kształtów. Gotowy produkt otrzymają Państwo w formie pojedynczych naklejek lub w wygodnym arkuszu o formacie zbliżonym do A4. Czas realizacji indywidualnego projektu z reguły wynosi 3 dni robocze - wybierając opcję express, okres ten ulega skróceniu do 2 dni roboczych. W przypadku pytań dotyczących samej realizacji, płatności lub wysyłki zachęcamy do kontaktu z naszym biurem obsługi klienta!

W ofercie również naklejki firmowe i reklamowe!

Karne naklejki za parkowanie to tylko jedna z wielu propozycji, które pragniemy Państwu zaoferować - zajmujemy się też wykonywaniem naklejek reklamowych i firmowych, które znakomicie sprawdzają się jako między innymi materiały promocyjne w wielu branżach. To jednak nie wszystko! Mogą Państwo u nas zamówić również prasowanki na koszulki czy magnesy z dowolnie wybraną grafiką, na przykład z logo Państwa firmy. Dołożymy wszelkich starań, by każdy z elementów zamówienia został wykonany z najwyższą starannością i dbałością o najmniejsze detale.