Trwa wczytywanie produktów

Naklejki IPhone

Ikona z jabłkiem marki Apple to chyba jeden z najbardziej rozpoznawalnych znaków marketingowych na świecie. W naszej drukarni doskonale wiemy, jak dużą rolę odgrywa reklama, dlatego oferujemy naszym klientom wysokiej jakości materiały reklamowe wykonywane według ich projektu. Wśród nich znajdą Państwo również naklejki i vlepki z dowolną grafiką!

MultiMotyw

Łącz nakłady i oszczędzaj – zamawiając naklejki o tym samym kształcie i wymiarze, w ramach jednego nakładu możesz zamówić kilka motywów.

Cyfrowe wycinanie

Nacinanie naklejek wykonujemy z pominięciem drogich wykrojników. Twoje naklejki mogą mieć dowolny kształt i wielkość bez ponoszenia nadmiernych kosztów.

Dowolny nakład

Wykorzystując cyfrową technologie druku możemy zrealizować każde zlecenie – od kilku do kilku tysięcy sztuk w bardzo krótkim czasie.

Druk kolorowy

Wszystkie naklejki drukujemy w przestrzeni kolorystycznej CMYK.

Kontakt z doradcą

Napisz do czego chcesz wykorzystać naklejkę, a nasi doradcy chętnie Ci doradzą, a jeżeli preferujesz rozmowę, zadzwoń.

Jak wykorzystać naklejki iPhone?

Projekty naklejek z motywem iPhone cieszą się dużym zainteresowaniem wśród naszych klientów, zarówno prywatnych, jak i biznesowych. Bardzo wiele osób wykorzystuje je do ozdobienia użytkowanych przez siebie gadżetów. Dodatkowo stanowią ciekawy dodatek do prezentu dla miłośnika marki Apple. Ponadto naklejki iPhone są także często wybierane przez firmy specjalizujące się w sprzedaży produktów i akcesoriów firmy Apple i stanowią atrakcyjny gadżet reklamowy przekazywany klientom zainteresowanych ofertą lub usługami danego punktu.

Spełniamy życzenia naszych klientów!

Naklejki iPhone a może kolorowe naklejki w stylu Indie Kid? Etykiety na produkty, a może magnesy z dowolną grafiką? W Naklejkon zrealizujemy dla Państwa różne projekty – wykonujemy etykiety na produkty, magnesy na lodówkę i samochody, prasowanki na ubrania oraz naklejki w różnych kształtach i rozmiarach. To jednak nie wszystko! Jak przystało na drukarnię, wykonamy dla Państwa również wysokiej jakości materiały poligraficzne, takie jak: plakaty, ulotki, foldery czy wizytówki.

Kolorowe naklejki i vlepki nawiązujące do popularnych motywów

W naszej drukarni realizujemy również indywidualne projekty, takie jak różnego rodzaju vlepki i naklejki nawiązujące do motywów z bajek, filmów, popkultury czy życia codziennego. Wykonujemy materiały o różnym przeznaczeniu – od naklejek przeznaczonych do scrapbookingu, poprzez vlepki marketingowe, na przykład z logo firmy, aż po naklejki ścienne i podłogowe. Drukujemy je w różnych technologiach, w tym: laserowej i solwentowej – finalnie otrzymują Państwo indywidualne zaprojektowane naklejki w formie arkusza lub pojedynczych, wyciętych już elementów. Wykonane naklejki opcjonalnie pokrywamy warstwą laminatu, dzięki czemu są trwalsze i bardziej odporne na ścieranie.

Naklejki Iphone wykonane zgodnie z Państwa projektem

Na tle innych drukarni wyróżnia nas to, że realizujemy projekty, w tym również naklejki według indywidualnych wytycznych klienta – mogą Państwo wybrać ich kształt, wielkość oraz rodzaj materiału, z którego zostaną wykonane. Za realizację niestandardowych projektów, takich jak naklejki w różnych kształtach nie ponoszą Państwo dodatkowych kosztów. Cały proces zamawiania naklejek przebiega szybko i sprawnie – doprecyzowanie szczegółów zamówienia umożliwia dostępny na stronie formularz. Do oszacowania kosztów posłuży kalkulator. Zamówienia realizujemy w dwóch trybach - standardowym wynoszącym 3 dni robocze oraz ekspresowym wynoszącym 2 dni robocze.