Trwa wczytywanie produktów

Naklejki Indie Kid

Kolorowe naklejki Indie Kid, vlepki z Harrym Potterem a może magnesy na lodówkę z logo firmy? Każdy z tych elementów wykonamy dla Państwa w naszej drukarni! Od lat zajmujemy się realizacją indywidualnych projektów, w tym naklejek o dowolnym kształcie, wymiarach i przeznaczeniu. Nasi klienci mogą liczyć na fachowe doradztwo i najwyższą jakość wykonywanych usług!

MultiMotyw

Łącz nakłady i oszczędzaj – zamawiając naklejki o tym samym kształcie i wymiarze, w ramach jednego nakładu możesz zamówić kilka motywów.

Cyfrowe wycinanie

Nacinanie naklejek wykonujemy z pominięciem drogich wykrojników. Twoje naklejki mogą mieć dowolny kształt i wielkość bez ponoszenia nadmiernych kosztów.

Dowolny nakład

Wykorzystując cyfrową technologie druku możemy zrealizować każde zlecenie – od kilku do kilku tysięcy sztuk w bardzo krótkim czasie.

Druk kolorowy

Wszystkie naklejki drukujemy w przestrzeni kolorystycznej CMYK.

Kontakt z doradcą

Napisz do czego chcesz wykorzystać naklejkę, a nasi doradcy chętnie Ci doradzą, a jeżeli preferujesz rozmowę, zadzwoń.

Vlepki, magnesy, materiały poligraficzne i wiele, wiele więcej!

Naklejkon to drukarnia specjalizująca się w produkcji różnego rodzaju naklejek, ale nie tylko - naszym klientom oferujemy też ,,tradycyjne" materiały poligraficzne, takie jak ulotki, plakaty, wizytówki czy rozkładane foldery. Doskonale wiemy, jak wielką rolę odgrywa odpowiednia reklama, dlatego wykonamy dla Państwa również materiały promocyjne, takie jak magnesy na lodówkę czy samochód, prasowanki na ubrania, podkładki pod kubki z dowolną grafiką oraz papierowe i foliowe etykiety. Kolorowe naklejki Indie Kid z pewnością spodobają się wielbicielom barwnych akcesoriów i dodatków oraz osobom lubiącym zwracać na siebie uwagę wszystkich ludzi dookoła. Nalepki tego typu są intensywne, a ich podstawową cechą jest nieograniczona paleta barw. Można je przykleić na rzeczach codziennego użytku, na sprzęcie elektronicznym, na szafkach, drzwiach i innych meblach czy nawet na samochodach lub w ich wnętrzu. Możliwości jest wiele. W tym przypadku jakość wydruku jest szczególnie istotna – nasza drukarnia jest na tym polu specjalistą, dlatego warto nam zaufać.

Personalizowane naklejki z wybraną przez Państwa grafiką

Naklejki Indie Kid wykonamy dla Państwa z najwyższą starannością i w możliwie jak najkrótszym czasie. Przesłane nam materiały drukujemy między innymi w technologiach: laserowej (naklejki papierowe), solventowej (naklejki foliowe). Możliwości jest jednak znacznie więcej! Naklejki Indie Kid i pozostałe wykonamy też w formie ściennej i podłogowej z opcjonalnym pokryciem matowym laminatem, który przedłuży ich trwałość. Wybór technologii wykonania, wymiarów naklejki i pozostałych parametrów umożliwia formularz dostępny na stronie. Znajdą tam Państwo również kalkulator pozwalający oszacować koszt realizacji projektu.

Fachowe doradztwo na każdym etapie realizacji zamówienia

Powierzając nam wykonanie naklejek czy innych elementów mogą być Państwo spokojni o efekt końcowy - każde zlecenie wykonujemy z najwyższą starannością i dbamy o zadowolenie naszych klientów. Zapewniamy również fachowe doradztwo i pomoc na każdym etapie realizacji projektu. W przypadku pytań lub wątpliwości zachęcamy do kontaktu z działem obsługi klienta - mogą to Państwo zrobić za pośrednictwem poczty elektronicznej, social mediów lub dzwoniąc na podany na stronie numer infolinii.