Trwa wczytywanie produktów

Naklejki i szablony na ścianę

Drukarnia Naklejkon oferuje szeroki wybór naklejek i szablonów na ścianę, które mogą znakomicie uzupełnić aranżację każdego wnętrza. Jeżeli szukają Państwo niebanalnych pomysłów na udekorowanie ściany, w naszej ofercie z pewnością znajdziecie dużo propozycji oraz inspiracji. Oferujemy naklejki i szablony na ścianę w różnych kształtach, rozmiarach, wzorach i kolorach, a każdą z nich wykonujemy na indywidualne zamówienie. Dajemy możliwość samodzielnego zaprojektowania naklejek, dzięki czemu można dopasować je do swoich potrzeb oraz do wystroju wnętrza.

MultiMotyw

Łącz nakłady i oszczędzaj – zamawiając naklejki o tym samym kształcie i wymiarze, w ramach jednego nakładu możesz zamówić kilka motywów.

Cyfrowe wycinanie

Nacinanie naklejek wykonujemy z pominięciem drogich wykrojników. Twoje naklejki mogą mieć dowolny kształt i wielkość bez ponoszenia nadmiernych kosztów.

Dowolny nakład

Wykorzystując cyfrową technologie druku możemy zrealizować każde zlecenie – od kilku do kilku tysięcy sztuk w bardzo krótkim czasie.

Druk kolorowy

Wszystkie naklejki drukujemy w przestrzeni kolorystycznej CMYK.

Kontakt z doradcą

Napisz do czego chcesz wykorzystać naklejkę, a nasi doradcy chętnie Ci doradzą, a jeżeli preferujesz rozmowę, zadzwoń.

Stylowe naklejki i szablony na ścianę od Naklejkon

Urządzanie wnętrz nie jest takie proste, jak początkowo może się wydawać. Trzeba dokładnie przeanalizować swoje potrzeby oraz dopasować poszczególne elementy wyposażenia oraz dodatki do wybranej aranżacji. Naklejki i szablony na ścianę muszą dobrze współgrać z wystrojem mieszkania. Z naszą pomocą bez wątpienia zaprojektują Państwo naklejkę i szablon na ścianę, które będą w stanie spełnić wszelkie oczekiwania. Od wielu lat produkujemy vlepki różnego rodzaju, które są starannie wykonane, z dbałością o najdrobniejsze detale. Zamówienia są przez nas realizowane w ciągu 3 dni roboczych, a w przypadku wybrania opcji ekspres ten czas skraca się do 2 dni. Naklejki i szablony na ścianę będą doskonałym rozwiązaniem zarówno do pokoju dziecięcego, jak i salonu, biura lub sypialni. Możliwości jest nieskończenie wiele, w tym wypadku jedynym ograniczeniem jest wyobraźnia.

Dlaczego warto wybrać naklejki z naszej drukarni?

Wybierając naszą ofertę, zyskują Państwo nieograniczone możliwości projektowe, co więcej możemy profesjonalnie doradzić i pomóc wybrać odpowiedni wzór i kształt vlepek. Nasze naklejki są wykonane z bardzo dobrych jakościowo materiałów, cechuje je duża odporność na uszkodzenia mechaniczne, niekorzystne warunki zewnętrzne, blaknięcie, a ponadto niektóre modele są wodoodporne. W pracy korzystamy wyłącznie w nowoczesnych technologii cyfrowych, co sprawia, że jesteśmy w stanie zapewnić produkty wytrzymałe, estetyczne i trwałe. Do każdego zamówienia podchodzimy w indywidualny sposób, projekty naklejek są spersonalizowane. Jednocześnie zapewniamy przystępne, konkurencyjne ceny. W przypadku pytań lub wątpliwości zachęcamy do kontaktu. Jesteśmy profesjonalistami z dużym doświadczeniem w branży, dlatego możemy zapewnić wysoką jakość oferowanych produktów.